Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Chalet mit Gemeinschaftspool 245-1475-AT1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Op een zeer bijzondere locatie, zuidwestelijk van het bekende Neukirchen am Großvenediger, te midden van frisse berglucht, groene weiden en prachtig besneeuwde witte hellingen, is op de zonnige helling van de Rossberg, dit prachtige zeer luxueuze Chalet gebouwd.

Het prachtige chalet is gebouwd met karakter. Het gebruik van veel hout, kenmerkende details, een perfecte afwerking, in combinatie met het gebruik van hoogwaardige materialen zorgen ervoor dat het huis uiterst comfortabel en luxueus is. U voelt u zich vanaf het 1e moment helemaal thuis.

Uw chalet, welke u natuurlijk alleen bewoont, heeft 3 etages. Een van deze etages is de woonetage welke door de enorme raampartijen een geweldig uitzicht heeft. Naast een woon- en eetgedeelte, met gezellige houtkachel is er tevens een modern open keuken voorzien van alle moderne apparatuur. De slaapkamers, welke verdeeld zijn over de etages, zijn zeer sfeervol en hoogwaardig ingericht. Daarnaast beschikt u over een eigen privé sauna.

Uw auto (twee stuks) kunt u parkeren op de deels overdekte parkeerplaatsen, naar beschikbaarheid.

In de directe omgeving zijn meer chalets waardoor er een soort dorp is ontstaan. Centraal gelegen is er een skiverhuur en skischool. Daarnaast is er een “Imbiss” met kleine kaart voor een hapje of drankje. Wilt u elke dag verse broodjes? Geen probleem, deze kunt u bestellen bij de receptie.

De skilift met oefenweide bevindt zich op loopafstand van het chalet, perfect voor families met kleine kinderen of beginners. De gevorderde skiërs kunnen met de gratis skibus naar de lift van het prachtige skigebied Wildkogel Arena worden gebracht. Door de ligging direct aan de piste kunt u, bij voldoende sneeuw, tot vlakbij uw chalet terugskiën. Wilt u een keer iets anders? De skigebieden Zillertal Arena of Kitzbühel/Kirchberg liggen beide op slechts enkele autominuten.

In de zomer bieden de omliggende bergen en veel bezienswaardigheden in de directe omgeving voldoende mogelijkheden voor de actieve vakantieganger of de rustzoeker. In de periode mei t/m oktober ontvangt u als gast de Nationalpark Sommercard met gratis toegang tot de liften, zwembaden, activiteiten, openbaar vervoer en veel meer. Een echte aanrader!

Een voorraad haardhout is bij de prijs inbegrepen.

Parterre
hal
berging
wasmachine
skiberging
skischoenverwarmers
Internettoegang
Op de 1e etage
woonkamer
TV
open haard
open keuken
waterkoker
fornuis

koffiezetapparaat (filtermaling)

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
badkamer
overloop
relaxruimte
zithoek
sauna
balkon
terras
Op de 2e etage
badkamer
douche
wastafel

toilet
overloop
balkon
Algemeen
carport, Internettoegang, verwarming (CV, vloerverwarming), tuinmeubilair, parking, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, natuurlijke zwemvijver)
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.