Luxe appartement met sauna in de Franse Alpen 101-05337-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit luxe ingerichte appartement op de parterre van een vrijstaand chalet ligt in Champagny en Vanoise. Het chalet van hout en leisteen heeft een typisch Savooise charme en is verzorgd en stijlvol ingericht. De woonkamer is ruim en gezellig, de slaapkamers hebben alle een eigen badkamer en de keuken is modern en voorzien van alle comfort. Na een lange dag in de buitenlucht kun je hier bovendien heerlijk ontspannen in de relaxruimte met sauna en douche. Om het plaatje compleet te maken, heb je vanuit het terras een panoramisch uitzicht over de bergen.
Het chalet ligt op ongeveer 1 kilometer van het centrum van het ski-oord Champagny en Vanoise. De kabelbaan die toegang geeft tot de skigebieden van La Plagne en Paradiski ligt op 800 meter.
In Champagny tref je een combinatie aan van authentieke en traditionele dorpsarchitectuur, moderne voorzieningen van een kleinschalig skioord en de sportieve uitdaging van een groot skigebied. Hier kun je s avonds gezellig in het dorp flaneren en de sfeer van vroegere tijden opsnuiven. Het was pas in 2001 dat de straten hier namen kregen.
Het skigebied van Paradiski ligt aan je voeten, met 425 km pistes, 3 gletsjers, 2 bergtoppen van 3000 meter hoogte en met een gevarieerd aanbod voor iedereen. Je bent meer dan welkom.
Extra informatie
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
Kenmerken
TV (satelliet)
DVD-speler
oven
magnetron
afwasmachine
vriezer
stapelbed
douche
wastafel
2-pers. bed
ligbad
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
zitkamer, woon/eetkamer, sauna, TV, DVD-speler, spelcomputer, fornuis (keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, verwarming (CV), terras, terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, 2x kinderbed (op aanvraag), kinderstoel, 2x kinderstoel (op aanvraag)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
- Borgsom
- € 600
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 8 p.p./verblijf
- Hout
- Inclusief
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zou zonder twijfel opnieuw boeken. Er was voldoende ruimte voor tien personen, en we maakten goed gebruik van de skikast. De keuken had alle benodigde apparaten zoals een magnetron en vaatwasser, wat hielp bij het bereiden van maaltijden. De locatie nabij Paradiski was ook ideaal, elke dag konden we gemakkelijk skiën.
De wifi werkte tijdens ons hele verblijf prima, waardoor het makkelijk was om verbinding te maken, ook als we niet thuis waren.
We waren erg te spreken over de ruime indeling, ideaal voor onze groep. De sauna was een welkome manier om te ontspannen na een dag op de piste.
Na lange dagen op de piste hebben we heerlijk ontspannen in de sauna. Dat was voor ons de perfecte afsluiting van elke dag en voelde erg rustgevend.
We kwamen laat aan en alles was in orde. De slaapkamers waren rustig, waardoor we elke nacht goed hebben geslapen. Koken was makkelijk dankzij de goed uitgeruste keuken. We hebben elke avond genoten van de sauna; dat voelde heerlijk na een lange dag skiën. Ook het inchecken verliep vlot, wat ik erg op prijs stelde.
De skiruimte was praktisch en gemakkelijk toegankelijk.
De warme sfeer en de vele ontspanningsplekken maakten dit een heerlijk uitje!
De locatie was ideaal om de pistes te bereiken, op slechts een paar minuten van de liften!
Vijf slaapkamers gaven iedereen zijn eigen ruimte wanneer dat nodig was, hebben dat aspect echt gewaardeerd tijdens ons verblijf hier.
De woonkamer was ruim en comfortabel, terwijl de slaapkamers knus waren.
Heerlijke plek voor rustzoekers in de zomer. Het is een wintersport locatie maar dat heeft ons er niet van weerhouden om dit te boeken in de zomer en dit is ons zeer goed bevallen, we komen hier beslist nog 'n keer terug.
We hebben een heel toffe week achter de rug. De chalet ligt op een ideale afstand van de telecabine die je in geen tijd naar het skigebied Champagny- La Plagne brengt. Een prachtig gebied !! Het huis zelf biedt alle comfort voor 10 personen. Met de eigenaars heb je weinig of geen contact, maar daar hadden wij geen last van. Een aanrader, wij zouden zeker terugkeren.
Jammer dat niet alle slaapkamers een raam of deur hebben die open gezet kan worden. Daardoor was het wel benauwd in een 3-tal slaapkamers. Verder alles perfect. Ruime keuken, grote eetkamertafel, vaatwasser, wasmachine, droger, sauna. Alle luxe aanwezig!
We hebben genoten van een totaal van 10 mensen, het skigebied Paradiski (La Plagne Les Arcs) een week met volle teugen. Skigebied is geweldig, maar aanzienlijk uit te breiden op het gebied van baangeleiding liften en vooral de sanitaire voorzieningen in hutten. Maar ik wil hier nu onze accommodatie tarief resultaat geprijsd in frame met veel nadelen in termen van comfort. Geen aanbeveling! Hieronder ga ik een paar punten meer in detail performers aankomst was bemoedigend dat we waren gebruikt zoals aangegeven in het appartement. Echter, de receptie was slecht. Alleen de "manager" kon marginale kennis van het Engels te produceren en liet ons meer dan de lusteloos appartement. Internet wachtwoord alleen snel geschreven op een stuk papier en was ze verdwenen. Niet betalen een borg nog vóór het vertrek zijn overeengekomen een datum voor de inspectie van het appartement. Platte netheid was op veel plaatsen om anderen maar "ronde" hoeken werden gereinigd. In het algemeen, leek het appartement zeer rustiek en eenvoudige constructie. Muren alleen gepleisterd, gezamenlijke werkende armen, enz. - Dat het belangrijkste ding snel en brengen geld weer door de huurders. Kortom, zeer kleine kamers, kleine badkamer, klein bed (1,80 m kunt u zelf doen om te zijn
Het onthaal was aangenaam, het huis was ruim en had alles, zoals sauna ,wasmachine en droogkast ,die onontbeerlijk was. Spijtig dat er 3 slaapkamers zonder raam zijn. De keuken was heel geriefelijk enkel de braadpannen waren in bedenkelijke staat. Al bij al een heel aangename vakantie met 3 volwassenen en 4 pubers tussen 16 en 19 jaar.
Zéér geslaagde vakantie met gans het gezin kinderen en kleinkinderen, alles is op loop afstand, comfortabel huis voor 10 pers.
Wij hebben met onze kinderen en 4 kleinkinderen bijzonder genoten. Het huis was ruim. Bovendien zeer prettig dat elke slaapkamer voor 2 personen was met eigen douche en toilet, behalve de slaapkamer met stapelbed waar geen toilet was. De sauna was dagelijks een welkom rustmoment voor groot en klein. De tuin een heerlijk speelterrein voor de kinderen toen er een pak sneeuw was gevallen. De zithoek was ruim en een heerlijke plek om met z'n allen weg te zakken en te genieten van een glaasje wijn.
Het is een mooi ruim huis met een schitterend uitzicht. Je kan naar de ski piste lopen en de winkel is om de hoek. De verwarming in het huis is veel te warm en hier moet echt iets an gebeuren