Gelijkvloerse villa met groot zwembad & uniek uitzicht op loopafstand van bakker 39-00703-FR1
Beschrijving
Deze mooie villa ligt aan de voet van het authentieke dorpje Saint-Siffret. De onder architectuur gebouwde villa heeft een groot privézwembad en is ideaal voor een ontspannen vakantie met familie en vrienden.
Deze oase van rust is gelegen te midden van pijnboombossen, op een groot eigen terrein met ongekend mooi uitzicht op de vallei. Het ligt op 6 km afstand van Uzès (met een geweldige weekmarkt) en op 30 minuten rijden van Avignon en Arles. De Pont du Gard, de Ardèche en de Cevennen liggen tevens op rijafstand en je kunt op 2 km van de woning verse croissants halen.
De royale villa is voorzien van meerdere terrassen en de goed uitgeruste keuken nodigt uit tot het maken van culinaire hoogstandjes. De slaapvertrekken zijn afgescheiden van de leefruimtes; per twee zijn zij met elkaar verbonden. De stapelbedden zijn bedoeld voor kinderen.
Extra informatie
Bedden opgemaakt bij aankomst
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 200 (u dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- € 250
- Huisdieren
- van 01-01-2021 niet toegestaan
- Bedlinnen
- € 200/verblijf
- Badlinnen
- aanwezig
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Wifi
- gratis
- Toeristenbelasting
- € 10,50/€ 53,34/€ 53,34/€ 53,34/€ 53,34/€ 53,34 (van 01-01-2018 t/m 31-12-2018 € 0,25/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2019 t/m 31-12-2019 € 1,27/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2020 t/m 31-12-2020 € 1,27/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2021 t/m 31-12-2021 € 1,27/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2022 t/m 31-12-2022 € 1,27/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2023 t/m 31-12-2023 € 1,27/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder)
- Servicekosten
- € 315,- (€ 45/nacht)
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ik had via whatsapp enkele vragen gesteld ivm mijn reservatie en kreeg onmiddellijk antwoord, Ze waren super vriendelijk en behulpzaam, Alles wat ik moest weten was beantwoord, Top team! Dank u!
Van harte welkom, maar moeilijk om de persoon ter plaatse te bereiken. De accommodatie is super leuk maar verdient een opknapbeurt. Zowel op het SDB WC-niveau als sommige gerechten. Een goede dosis sorteren is verdiend omdat gerechten grotendeels voldoende zijn. Het zwembad is onbeveiligd en onverwarmde schade met de mistral wordt het weinig gebruikt. Maar dat is niet waarom we het niet naar onze zin hadden. Zeer mooie villa met uitzonderlijk uitzicht 👏 en rustige en ontspannen omgeving
Groot huis met waanzinnig mooi uitzicht en lekker ruim zwembad. De inrichting is wel wat gedateerd en er is geen Wifi (wat voor dat bedrag eigenlijk wel zou moeten). Verder een heel fijn huis om met twee of drie gezinnen te zitten.