Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Elegant landhuis in Morano Calabro met patio 03-61078-IT1

7 Personen
4 Slaapkamer(s)
5 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit landhuis is te vinden in het Italiaanse Morano Calabro en voorzien van 4 slaapkamers, met daarbij maar liefst 5 badkamers. Het huis biedt een prachtig uitzicht op de stad.

Morano Calabro is een prachtige, historische plaats in Italië en bevindt zich vlak bij het Nationaal Park Parco Della Lavanda. Wandel door de prachtig lavendelvelden en kom volledig tot rust tijdens jouw vakantie.

Het landhuis is voorzien van een goed uitgeruste keuken, woonkamer en 5 badkamers. Zo geniet je ongetwijfeld van voldoende privacy. Bovendien is er een patio om te genieten van de buitenlucht en op warme dagen zorgt de airconditioning voor een aangenaam binnenklimaat. Er is parkeergelegenheid aanwezig.

Op de 1e etage
keuken
kachel
oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer
woon/eetkamer
TV
eettafel

open haard
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
TV

douche

wastafel

toilet

bidet

airconditioning
badkamer
wastafel
toilet
Op de 2e etage
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
TV

douche

wastafel

toilet

bidet

wasmachine

airconditioning
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
TV

douche

wastafel

toilet

bidet

airconditioning
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

TV

douche

wastafel

toilet

bidet

airconditioning
Algemeen
patio, parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Verwarming
€ 30/nacht
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Valerio Nucci
Verblijf van 30 december 2023 tot 2 januari 2024
4 januari 2024

Geweldige plek, geweldige stad en omgeving. Onbeleefd, onverwelkomend personeel.