Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Een comfortabel vakantiehuis in bergstijl. 0501-00543-PL1

8 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€4424,25 €2817,46
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Krzeptówki is een rustige wijk van Zakopane, de grootste Poolse badplaats in de regio Podhale. Deze intieme badplaats ademt een bergachtige sfeer. Slechts drie ruime vakantievilla's wachten op gasten op het omheinde terrein. Dit is de perfecte plek voor iedereen die droomt van zorgeloze ontspanning in het Tatragebergte. De wandelroute Pod Reglami ligt op ongeveer 400 meter afstand en leidt naar de pittoreske Strążyska-vallei of de Mała Łąka-vallei. Het centrum van de hoofdstad van de Poolse Tatra ligt op ongeveer 1,5 km afstand. In de winter zijn er talloze skiliften en skischolen in de buurt.
Deze grote en zeer comfortabele vakantievilla is ingericht in bergstijl. De villa heeft drie verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer (met tv, open haard en een tweepersoons slaapbank), een goed uitgeruste keuken met eethoek en een badkamer met douche. Op de eerste verdieping zijn twee tweepersoonsslaapkamers (waarvan één met tv en balkon) en een tweede badkamer met douche. Op de tweede verdieping (zolder) bevindt zich nog een slaapkamer. Centrale verwarming en een open haard zijn aanwezig (brandhout is bij de prijs inbegrepen). Draadloos internet is beschikbaar. Het huis heeft een groot overdekt terras met tuinmeubilair.
Het omheinde, goed onderhouden terrein beschikt over een grote, overdekte barbecue en beveiligde parkeergelegenheid (een garage is ook te huur tegen een toeslag). Gasten hebben toegang tot gedeelde wasmachines (tegen een toeslag). Heerlijke ontbijten kunnen ter plaatse worden besteld.
De prijs is inclusief: bedlinnen, handdoeken, elektriciteit, water, verwarming, brandhout, internet, parkeren en eindschoonmaak. Een kinderbedje en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar.
Lokale, gezonde voedingsproducten zijn in de buurt verkrijgbaar: eieren, likeuren, schapenkaas, honing, champignons, bosbessen en cranberry's. Binnen een straal van 1 kilometer bevinden zich diverse restaurants die door de gastheren worden aanbevolen.

Parterre
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (kabel, flatscreen, satelliet, smart TV)

open haard

zithoek
open keuken
eettafel
kookplaat (2 kookplaten, inductie)

waterkoker

afzuigkap

koffiezetapparaat

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
TV (flatscreen)

zithoek

balkon
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
Op de 2e etage
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
Algemeen
Centrale BBQ, Internettoegang, wasmachine (tegen betaling), verwarming (CV, hout), terras (overdekt), tuin (gedeeld met andere gasten, omheind, 1300 m2), tuin (privé, 40 m2), tuinmeubilair, parking, kinderstoel, Tuinhuis, babybedje(free)
Borgsom
PLN 600
Breakfast
PLN 60 /person/night
Heating
Included
Huisdieren
Max. 1; PLN 150/verblijf
Bedlinnen
Inclusief
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
handdoeken
handdoeken - bij de prijs inbegrepen
Toeristenbelasting
Inclusief
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Hout
Inclusief
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Parkeren
Garage PLN 40/nacht
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Fenderl-Keller
Verblijf van 16 juni 2026 tot 21 juni 2026
24 juni 2026

Een heerlijke plek voor twee mensen die samen tijd willen doorbrengen.

Hoving
Verblijf van 16 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Geen luxe verblijf, maar solide comfort en een redelijke locatie in Zakopane.

16
Verblijf van 16 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Het uitzicht vanaf het balkon in de slaapkamer was fantastisch! Maakte de ochtenden leuker terwijl ik keek hoe de natuur tot leven kwam.

Fellenberg
Verblijf van 8 juni 2026 tot 12 juni 2026
15 juni 2026

De gezellige open haard zorgde voor heerlijke avonden!

Bossers
Verblijf van 8 juni 2026 tot 12 juni 2026
15 juni 2026

Beter dan verwacht voor deze prijs. Ruimtelijke woonkamer met een eettafel en keukenbenodigdheden maakten koken gemakkelijk. Met zowel douches als badkuipen was er voldoende keuze zonder lange wachttijden 's ochtends.

Schulte
Verblijf van 8 juni 2026 tot 10 juni 2026
13 juni 2026

De afstand tot de stad was slechts 1,5 km, wat gemakkelijk te lopen was. Villa had alles wat nodig was: comfortabele bedden, een fijne keuken en een gezellige woonkamer met een open haard.

Wigley
Verblijf van 23 mei 2026 tot 28 mei 2026
31 mei 2026

We voelden ons meteen thuis met de prachtige Schotse decoratie om ons heen.

oostveen
Verblijf van 21 mei 2026 tot 22 mei 2026
25 mei 2026

Geweldige locatie dichtbij wandelpaden en skiliften!

Groß
Verblijf van 19 mei 2026 tot 21 mei 2026
24 mei 2026

De kamer was ruim en sfeervol. De gezellige open haard in de woonkamer zorgde voor warmte op koele avonden. De slaapkamers waren van alle gemakken voorzien. Ontspannen op het terras met het prachtige uitzicht was perfect om 's ochtends in alle rust van een kopje koffie te genieten.

De Kruyf
Verblijf van 7 mei 2026 tot 8 mei 2026
11 mei 2026

De aanwezigheid van twee badkamers op de bovenverdieping maakte onze ochtenden heel soepel.

Kenny
Verblijf van 4 mei 2026 tot 7 mei 2026
10 mei 2026

Een fijne uitvalsbasis vlakbij Zakopane, voelde ruim genoeg aan voor iedereen.

Engels
Verblijf van 5 mei 2026 tot 6 mei 2026
9 mei 2026

Helemaal geweldig dat ze kinderstoelen en babybedjes aanbieden als je met kleine kinderen reist, heel praktische opzet algeheel.

Bramming Vium
Verblijf van 25 april 2026 tot 30 april 2026
3 mei 2026

Er waren zoveel wandelroutes in de buurt dat we ons elke dag prima konden vermaken!

Handschuh
Verblijf van 25 april 2026 tot 28 april 2026
1 mei 2026

Goede prijs-kwaliteitverhouding, fijne voorzieningen zoals parkeergelegenheid en wifi inbegrepen in de prijs.

Mazurenka
Verblijf van 24 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

Een heerlijk uitje in de bergen!

Kraft
Verblijf van 4 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

Heerlijke lokale gerechten zijn in de buurt verkrijgbaar; schapenkaas en honing waren hoogtepunten bij het ontbijt!

Strasser
Verblijf van 4 april 2026 tot 6 april 2026
9 april 2026

De tijd die we op dit overdekte terras hebben doorgebracht was gewoonweg fantastisch! Een ideale plek voor een barbecue na onze wandelingen.

Burfeind
Verblijf van 1 april 2026 tot 2 april 2026
5 april 2026

Het terras was ruim genoeg om buiten te eten.

Litjens
Verblijf van 22 maart 2026 tot 26 maart 2026
29 maart 2026

Een eenvoudige plek die alles bood wat we nodig hadden tijdens ons verblijf in de Tatra Mountains.

Heyder
Verblijf van 19 maart 2026 tot 24 maart 2026
27 maart 2026

We vonden het erg prettig hoe makkelijk het was om direct voor de deur te parkeren, zonder gedoe met tassen of spullen. De bedden waren ook van goede kwaliteit en zorgden voor een goede nachtrust na onze dagelijkse avonturen.

Brützke
Verblijf van 19 maart 2026 tot 20 maart 2026
23 maart 2026

Deze villa biedt een degelijke, no-nonsense ervaring. Precies wat we nodig hadden na lange wandelingen in het Tatragebergte.

Angelica
Verblijf van 8 maart 2026 tot 10 maart 2026
13 maart 2026

De open haard maakte de avonden extra bijzonder. Er was voldoende hout aanwezig, waardoor we het warm en gezellig hadden.

Verdoorn
Verblijf van 1 maart 2026 tot 3 maart 2026
6 maart 2026

Zou iedereen die hier langskomt aanraden om te stoppen. De gemakkelijke toegang tot lokale wandelpaden was geweldig, en de keuken was verrassend goed uitgerust voor zelfvoorziening.

Van Den Broeck
Verblijf van 15 februari 2026 tot 19 februari 2026
22 februari 2026

Geweldige ruimte in totaal met gezellige kamers en genoeg voorzieningen voor een groep. Samen koken in die grote keuken zorgde voor leuke avonden!