Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Huis in Cawsand bij Zandstranden 50-65000-GB1

8 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit prachtige Georgische huis ligt in het hart van Cawsand, op slechts een korte wandeling van de zandstranden en het bruisende dorpsleven. De ommuurde tuin biedt een zonnige oase om buiten te dineren en te ontspannen na een dag aan zee. Binnen combineert het pand historische charme met moderne luxe, met vier ruime slaapkamers - twee superkoningen (één met rits en link), een koning, een tweepersoonsbed en een kamer met twee stapelbedden - perfect voor maximaal 8 gasten. De begane grond is ideaal voor entertainment, met een lichte, uitnodigende woon-/eetkamer en een onlangs gerenoveerde keuken die is uitgerust met alle benodigdheden, waaronder een geïntegreerde kookplaat, oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser en wasmachine. Een handig toilet beneden en toegang tot de binnenplaats en de tuin maken het een praktische en stijlvolle ruimte voor families en vrienden.

Boven vindt u drie slaapkamers, waaronder een luxe superkoning met een eigen badkamer, nog een superkoning (op verzoek om te bouwen tot twee aparte bedden) en een tweepersoonskamer. De familiebadkamer is voorzien van een bad, hoofddouche, wastafel, verwarmd handdoekenrek en toilet en biedt comfort en gemak voor alle gasten. De kamer met twee stapelbedden biedt een leuk toevluchtsoord voor kinderen of tieners. De doordachte indeling en charmante historische kenmerken van het pand creëren een gezellige maar verfijnde sfeer die de essentie van het leven aan zee weergeeft.

Dit huisje is perfect gelegen aan Armada Road, op slechts een paar minuten lopen van de stranden, winkels, cafés en pubs van Cawsand. De dorpsparkeerplaats ligt vlakbij, waardoor u gemakkelijk de prachtige kust kunt verkennen en kunt genieten van lokale lekkernijen. De accommodatie is huisdiervriendelijk en verwelkomt goed opgevoede honden tegen een kleine extra vergoeding, zodat uw harige vrienden kunnen meedoen aan het plezier aan zee. Met Wi-Fi, fris beddengoed en een prachtige tuin om buiten te leven, biedt dit toevluchtsoord aan de kust de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijk uitje met familie of vrienden aan zee.

Parterre
keuken
waterkoker
broodrooster

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie


woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
stapelbed
slaapkamer met badkamer
2-pers.king size bed
ligbad

wastafel

toilet
badkamer
douche
wastafel

toilet
toilet
toilet
Algemeen
Tuinmeubilair, wasmachine, verwarming (CV), terras, tuin, strijkijzer
Wifi
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Bernabal Ortega
Verblijf van 2 mei 2025 tot 16 mei 2025
19 mei 2025

De woonkamer is licht en uitnodigend, waardoor u heerlijk kunt ontspannen na een dagje de omgeving te hebben verkend. We vonden het fijn dat er een wasmachine beschikbaar was voor onze strandlakens.

Jonsson
Verblijf van 2 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

De tweepersoonskamer was perfect voor de kinderen, ze vonden het geweldig! De volwassenen genoten van het comfort van de super kingsize bedden op de bovenverdieping,

Coletta
Verblijf van 1 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

Geweldige plek voor een groep! De indeling bood zowel privacy als gezelligheid, de buitenruimte was een bonus op zonnige dagen,

Feyants
Verblijf van 1 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

Het terras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend. We genoten van de rustige sfeer en de nabijheid van het strand.

Hesselvig
Verblijf van 1 mei 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

Perfecte locatie! Op slechts een korte loopafstand van het strand en de lokale winkels. Het terras was een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje uit. Zou zeker terugkomen.

FILIPPI
Verblijf van 30 april 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

We waardeerden de doordachte indeling van het pand, de en-suite badkamer in de hoofdslaapkamer was een luxe tintje, en de familiebadkamer was erg handig voor iedereen,

Negendahl-Nielsen
Verblijf van 1 mei 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

De locatie is ideaal, op slechts een paar minuten van het strand. We hebben genoten van de nabijgelegen cafés en pubs, waardoor ons verblijf nog aangenamer werd.

Kieljan
Verblijf van 2 mei 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

De super royale slaapkamer met ensuite badkamer was voor ons de grootste attractie. Het voelde luxe en zeer comfortabel aan.

BERTRAND
Verblijf van 2 mei 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

Een heerlijk verblijf! De woning had alles wat we nodig hadden, van keukenapparatuur tot comfortabele bedden. Ik raad het zeker aan voor gezinnen.

Cruysberghs
Verblijf van 30 april 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

De sfeer hier is zo uitnodigend, We hebben genoten van onze tijd in de tuin en vonden de locatie ideaal om Cawsand te verkennen,

Weise
Verblijf van 2 mei 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

De tuin is echt een pareltje! We brachten onze middagen daar ontspannend door, en de keuken was goed uitgerust voor al onze kookbehoeften,

Agnès
Verblijf van 2 mei 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

Een geweldige plek voor een gezinsuitje! De accommodatie is ruim en de verwarmde handdoekradiator in de badkamer was een leuke toevoeging.

Barbieri
Verblijf van 2 mei 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

De stapelbedkamer was een leuke toevoeging voor onze kinderen. Ze vonden het heerlijk om hun eigen ruimte te hebben en we waardeerden het algehele comfort van het huis.

Gelfrich
Verblijf van 1 mei 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

De accommodatie is charmant en ruim, de slaapzaal was een succes bij de kinderen en de volwassenen genoten van de comfortabele super kingsize bedden, een geweldige plek voor gezinnen!

Strapkova Krocilova
Verblijf van 1 mei 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

Wat een heerlijk huisje! De onlangs gerenoveerde keuken maakte koken een fluitje van een cent. Bovendien was de tuin een geweldige plek voor een avondborrel.

Hallquist
Verblijf van 2 mei 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

Een gezellig en charmant huis! De eethoek was perfect voor onze familiediners, en de koelkast hield onze drankjes koud en vers,

Czyzowski
Verblijf van 2 mei 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

Dit huisje is de perfecte combinatie van ouderwetse charme en modern comfort. Wij voelden ons helemaal thuis tijdens ons verblijf,

Burkinshaw
Verblijf van 1 mei 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Mooi, schoon pand met een geweldige indeling. Het terras bood een prachtig uitzicht op de tuin en het was fijn om een wasmachine te hebben.

Opwis
Verblijf van 1 mei 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Een praktische keuze voor gezinnen! Het toilet beneden was handig en we vonden het heerlijk om een tuin te hebben waar we konden ontspannen na onze dagen op het strand,

Gottschalk
Verblijf van 2 mei 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

We hadden een fantastische verblijf in dit Georgische huis in Cawsand! De tuin was een heerlijke plek voor het ontbijt, en de keuken had alles wat we nodig hadden om onze maaltijden te bereiden, Zeer aan te raden!

Brunes
Verblijf van 2 mei 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

We hebben hier een heerlijke tijd gehad. De keuken was modern en functioneel, en de woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten.

Harris
Verblijf van 1 mei 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

Het pand is prachtig onderhouden, We waardeerden de aandacht voor detail, van de gezellige inrichting tot de goed uitgeruste keuken,

Rasero
Verblijf van 2 mei 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

Deze plek heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De magnetron en broodrooster waren handig voor een snel ontbijt voordat je naar het strand ging.

V,d,Kolk
Verblijf van 1 mei 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

Ruim en goed uitgerust! De vaatwasser was een redder in nood na onze maaltijden, en de woon/eetkamer was perfect om samen te komen,