Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Uitje naar Chamonix met uitzicht op de Mont Blanc 507-00447-FR1

7 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit ruime duplexappartement ligt op slechts vijf minuten van de levendige hoofdstraat van Chamonix en combineert alpine charme met elegantie uit het midden van de vorige eeuw. Het maakte ooit deel uit van een traditioneel gebouw in Chamonix en is prachtig gerenoveerd tot een rustig, licht toevluchtsoord dat perfect is voor gezinnen of vrienden. De open woonruimte komt uit op een eigen terras op het zuiden, waar u buiten kunt dineren of gewoon kunt genieten van het panoramische uitzicht op de Mont Blanc. Dankzij de rustige woonlocatie kunt u ontspannen in alle rust, terwijl u toch dicht bij cafés, boetiekjes en de kabelbaan van de Aiguille du Midi bent.

Binnen is elk detail ontworpen met het oog op comfort en gemak. De retro-geïnspireerde inrichting wordt gecombineerd met hoogwaardige meubels en de extra tv-kamer is de perfecte plek voor filmavonden of om rustig te lezen. Gratis wifi, een smart-tv met Netflix, Franse tv en een dvd-speler zorgen ervoor dat iedereen zich kan vermaken. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een grote oven, magnetron, vaatwasser, wasmachine en Nespresso-apparaat — ideaal voor langere verblijven. Het appartement beschikt ook over een skiberging met skischoenverwarming, tuinmeubilair en twee privéparkeerplaatsen. Houd er rekening mee dat huisdieren, inclusief honden, niet zijn toegestaan.

In de winter kunt u genieten van skiën van wereldklasse in Le Brévent, La Flégère, Grands Montets, Les Houches, Vallorcine, Le Tour, St Gervais, Megève, Les Contamines en Courmayeur (Italië), of een dagje gaan skiën in Crans Montana. Buiten de pistes kunt u schaatsen, sleeën, après-skiën of de kabelbaan Aiguille du Midi, Skyway Monte Bianco of de Montenvers-trein naar de Mer de Glace nemen. In de zomer kunt u wandelen, mountainbiken, rotsklimmen, trailrunnen, raften, canyoning of watersporten beoefenen op het meer van Passy.

open keuken
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer

woon/eetkamer
1-pers. slaapbank
TV
eettafel
zithoek
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
badkamer
douche
wastafel
toilet
Algemeen
, , Internettoegang, Tuinmeubilair, DVD-speler, streamingservice, wasmachine, terras, tuin, parking, strijkplank, strijkijzer, haardroger
Huisdieren
Niet toegestaan
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.