Boerderij in Castelfiorentino met Zwembad 33-15005-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Verblijf in deze rustieke boerderij in het Italiaanse Castelfiorentino voor een heerlijke vakantie met het gezin. Er is ruimte voor 7 personen dankzij 3 slaapkamers en 2 badkamers. Bovendien beschikt het verblijf over een gedeeld zwembad, een terras en een tuin.
Begin de dag met een gezonde wandeling door het bos dat zich bevindt op slechts 500 m van de accommodatie. Het gezellige centrum van Castelfiorentino ligt op ongeveer 7 km afstand en je vindt er tal van gezellige restaurantjes waar je kunt proeven van de wereldberoemde Italiaanse keuken. Een bezoek aan het prachtige Florence, waar onder andere het hoofdkwartier van Gucci is gevestigd, behoort ook tot de mogelijkheden.
Neem een frisse duik in het gedeelde zwembad en geniet van een zelfgemaakt ontbijtje in de tuin. Speel een wedstrijdje op de tafeltennistafel of bereid een lekkere maaltijd op de barbecue.
Het zwembad is open van mei tot en met september.
Servicekosten (50 euro per nacht) hebben betrekking op verwarming
Extra informatie
De accommodatie bestaat uit meerdere gastenverblijven
Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!
De laatste 2 km van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard
Linnenwissel 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.
Kenmerken
kookplaat
waterkoker
kokend waterkraan
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (flatscreen, satelliet)
eettafel
zithoek
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
douche
wastafel
toilet
bidet
eettafel (7 personen), terras (privé, overdekt), tuin (privé), tuin (gedeeld met andere gasten, omheind, verlicht, 10000 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ (gedeeld met andere gasten), parking, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, omheind, 12 x 6 m., geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen, tafeltennistafel, horren, plancha grill
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Verwarming
- € 50/nacht
- Wasmachine
- € 5/was
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Belvilla by OYO Focolare is een goede keuze voor een gezinsvakantie. Het huis had een gezellige sfeer en we konden samen genieten van quality time. Hoewel de locatie wat afgelegen is, was het fijn om weg te zijn van de stress en de druk. Het zwembad was verfrissend, hoewel ik had gewild dat het langer open was geweest. Het was schoon en had alle benodigdheden, wat ons verblijf heel comfortabel maakte. Een praktische optie voor wie wil ontspannen op het Italiaanse platteland.
We hadden een fantastische verblijf bij Belvilla by OYO Focolare! De rustieke boerderij was perfect voor onze gezin van vijf, De kinderen hielden van het gedeelde zwembad, en we genoten van barbecuen in de tuin, De lokale restaurants zijn een must-try, vooral Rosticceria Lo Spiedo—het was heerlijk!
We hebben echt genoten van ons verblijf! Het voelde als thuis, De gastheer was vriendelijk en behulpzaam, WiFi was soms een beetje traag, maar eerlijk gezegd, wie heeft het nodig als je de natuur om je heen hebt? We zouden zeker terugkomen!
Deze plek is een verborgen juweeltje! Het is ruim, schoon en de perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van Toscane, We hadden een geweldige dag in Florence, dat is slechts een korte rit verwijderd, De gastheer gaf ons geweldige lokale tips, en de kinderen vonden het geweldig om in de tuin te spelen
De locatie is geweldig, 7 km van Castelfiorentino, De boswandeling in de buurt was een leuke toevoeging, heel vredig, De kamers waren comfortabel en ruim, maar konden wel wat extra handdoeken gebruiken
Mooie plek over het algemeen! De decoratie past perfect bij de rustieke sfeer, Ruimte genoeg voor onze groep, Ik wou alleen dat het zwembad langer open was, we hadden meer tijd in het water kunnen gebruiken
Alles was mooi en schoon, De buitenruimte is geweldig, we hebben veel tijd in de tuin doorgebracht, De BBQ was een hit bij de familie! Een beetje ver van Florence, maar het is de moeite waard voor de rust