Belvilla by OYO Preciosa casa en Sevilla 24-98000-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit prachtige vakantiehuis is gelegen in de agglomeratie Sevilla. Er zijn 4 slaapkamers, geschikt voor 10 personen met een kind. Ideaal voor een grote groep vrienden en gezinnen op vakantie. Er is een privéterras waar u heerlijk kunt ontspannen en koffie kunt drinken.
U bent in 15 minuten in het centrum van Sevilla, waar u de omgeving kunt verkennen en winkelen. Geniet van de regionale specialiteiten en drankjes van de restaurants op een steenworp afstand. Het meer is goed bereikbaar vanuit het huis, waar u heerlijk kunt picknicken.
De woonkamer is een geweldige plek om samen te komen en binnen spelletjes te spelen. De lucht-lucht warmtepomp houdt de lucht fris en schoon. Er is parkeergelegenheid beschikbaar. Breng wat tijd door op het terras te midden van de stilte en rust.
De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 10 minuten afstand en Santa Justa (het AVE-station en andere treinen) zijn ook op korte rijafstand. Het busstation ligt op slechts 100 meter van de woning en is ook 24 uur per dag geopend.
Let op: Het is verboden om bij de woning te parkeren, aangezien de beheerder daar woont.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
2-pers. slaapbank
2-pers. slaapbank
lucht-lucht warmtepomp
TV
eettafel
zithoek
broodrooster
fornuis
koffiezetapparaat
oven
grill
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Citruspers
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
bad of douche
wastafel
toilet
bidet
wastafel
toilet
wasmachine
terras (privé, 25 m2), parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig (inclusief strandhanddoek)
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Had een heerlijk verblijf! De host was zeer gastvrij en we voelden ons meteen welkom, De woonkamer was perfect voor onze filmavonden, en we waardeerden de nabijheid van de luchthaven van Sevilla, Perfect voor degenen die willen verkennen zonder in de drukte te zijn
We hadden een fantastische stay bij Belvilla by Oyo! Het huis was ruim genoeg voor onze groep van 10, waarbij ieder van ons zijn eigen ruimte had, De terrassen waren een heerlijke plek voor onze ochtendkoffie, en we genoten van de nabijgelegen restaurants voor het diner, Sterk aanbevelen voor grote gezinnen!
Als je op zoek bent naar een ruime plek om te verblijven, is dit het, De slaapkamers waren comfortabel en we hadden geen problemen met de badkamers, Het terras bood een vredig toevluchtsoord na een drukke dag sightseeing, Zou graag terugkomen!