Appartement in Frankrijk met zwembad en sauna 28-09537-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Charmante Alpenhut met modern comfort
Welkom in uw gezellige berghut in het wooncomplex Les Belles Roches, waar traditionele Alpencharme en modern gemak samenkomen. Dit zorgvuldig ingerichte appartement beschikt over een warme woon-/eetkamer met satelliet-tv en een comfortabele tweepersoonsslaapbank. De open keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, Amerikaanse koelkast, magnetron, koffiezetapparaat en vaatwasser – ideaal voor een stevige maaltijd na het skiën. Met een slaapkamer met tweepersoonsbed en een tweede slaapkamer met een stapelbed of twee eenpersoonsbedden is dit een uitstekende keuze voor gezinnen of vrienden.
In het hart van een tijdloos bergdorp
Gelegen aan de schilderachtige Place de l'Église in Notre Dame de Bellecombe, bevindt u zich midden in de actie terwijl u toch geniet van een rustige omgeving. De pistes en liften liggen op slechts enkele minuten afstand, waardoor dit in de winter een droom is om te skiën. In de zomer verandert het gebied in een oase van wandelpaden en open weilanden. Na een dagje buiten kunt u ontspannen in het verwarmde binnenzwembad van het complex of genieten van de (betaalde) sauna en het bubbelbad voor de ultieme ontspanning. Lokale restaurants zoals Le Slalom serveren heerlijke specialiteiten uit de Savoie in knusse chalets.
Een heerlijke vakantie wacht op u
Hondenvrienden zijn hier welkom en het dorp is ongelooflijk huisdiervriendelijk. Maak mooie wandelingen langs hondvriendelijke paden, geniet van een lunch op een terrasje waar huisdieren worden begroet met waterbakken, of neem deel aan de weekendbijeenkomsten met honden die vaak op het dorpsplein worden gehouden.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
sauna (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon of terras, zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, overdekt)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 300 (U dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst)
- Huisdieren
- Max. 1; € 100/verblijf (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Kinderbed + Kinderstoel
- € 35/verblijf (Op aanvraag)
- Parkeren
- Garage € 4/nacht
- Wifi
- € 8/nacht
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een beetje geobsedeerd door de inrichting! Ruim genoeg voor de hele groep, en de keuken is volledig uitgerust voor onze late snacksessies. Bovendien was de sauna een fijne extra na een dag op de trap.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Les Belles Roches! De accommodatie was ruim genoeg voor ons gezin van vier en had alle keukenapparatuur die we nodig hadden. De sauna was een leuke bonus, maar daar moesten we wel extra voor betalen. Even een waarschuwing!
Aankomst prettig accommodatie prima omgeving prachtig
keurig appartement ruim schoon 2 badkamers mooi uit zicht en goede parkeer gelegenheid vriendelijke mensen bij de. receptie
Mooie bergachtige omgeving, in de buurt van Meer van Annecy, en vlakbij de Mont Blanc. Mogelijkheid voor allerlei sportieve activiteiten fietsen, wandelen, zwemmen, raften, etc.
We zijn een gezin van 4 personen, waarvan 2 kinderen. De woning was Ok, zeker van hygiene. Alleen qua opbergruimte was ze onvoldoende. Weinig kapstokken en heel weinig opberkasten. Dit was een groot nadeel, zeker wanneer je je skikledij moet laten drogen voor s'anderendaags. We hadden een woning van 6-personen geboekt en dit was echt nodig voor 4 personen. Nu hadden wij voldoende ruimte maar wanneer je deze met 6 personen zou bezetten lijkt me dit klein. De ligging van ons verblijf was heel goed. Alles was heel dicht bij en er was een gezelligheid. Als skigebied kwam je hier aan je trekken.
een fijne tijd gehad