Appartement in Fendels bij het skigebied 03-8256-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 8 personen, ideaal voor 1 of 2 gezinnen. Het huis staat in het kleine bergdorp Fendels dat op 1350 m hoogte ligt, in het mooie Kaunertal, op 5 km van Prutz.
Het vakantiehuis ligt op 200 m van de skilift die je tot hoog in de bergen brengt. Bij voldoende sneeuwval, kan je in de winter naar het huis toe skiën. Het skigebied biedt skiplezier tot in het voorjaar en in de zomer zijn er mooie wandelroutes en mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Van de verhuurder krijg je gratis de Tiroler Oberland Zomerkaart waarmee je toegang hebt tot allerlei zomerattracties.
Het gezellige appartement met balkon is ruim en bevindt zich op de bovenste etage van het huis. Het appartement heeft een mooie woonkeuken en een parkeerplaats. Er zijn skischoenverwarmers beschikbaar.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
2-pers. slaapbank
TV (satelliet)
fornuis (4 kookplaten)
koffiezetapparaat
magnetron
koel-/vriescombinatie
1-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
douche (cabine)
wastafel
toilet
kachel, afwasmachine, skischoenverwarmers, balkon, verwarming (CV), tuin, tuinmeubilair, parking, ligstoelen, parasol, kinderbed, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Niet aanwezig
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer aardige gastheren, warm welkom. Het appartement is modern en stijlvol ingericht en zeer comfortabel. Fendels is erg idyllisch. We zijn goed hersteld.
Schoonmaken kan iets beter: er zat een dode vlieg op het raam.
Voor de 2e keer in dit appartement in Fendels. Het is prima gelegen, op loopafstand van de pistes, met een mooi uitzicht op de bergbaan die vanuit het dorp komt. In het dorp zijn geen winkels, een rustig dorpje met ook rustige pistes, zelfs in de voorjaarsvakantie. Het appartement kent een kleine keuken waar je eenvoudige maaltijden in kunt klaarmaken, en twee slaapkamers met elk 3 bedden. Met 2 families gaan is wel erg krap, voor een gezin met 2 of 3 kinderen is het een prima accommodatie.
Voor de 2e keer in dit appartement in Fendels. Het is prima gelegen, op loopafstand van de pistes, met een mooi uitzicht op de bergbaan die vanuit het dorp komt. In het dorp zijn geen winkels, een rustig dorpje met ook rustige pistes, zelfs in de voorjaarsvakantie. Het appartement kent een kleine keuken waar je eenvoudige maaltijden in kunt klaarmaken, en twee slaapkamers met elk 3 bedden. Met 2 families gaan is wel erg krap, voor een gezin met 2 of 3 kinderen is het een prima accommodatie.
Gemakkelijk op zoek naar mooie huizen op mooie locaties, Lukt altijd,
We hadden begrepen dat de mevrouw die de aankomst regelt tussen 15 en 18u ter plaatse zou zijn. Dat was niet zo. We hebben haar moeten contacteren toen we er waren. Accomodatie is ruim genoeg voor een gezin met 3 kinderen. Eerder weinig zitruimte (kleine zetel). Gezellige houten zithoek. Goede bedden. Appartement was niet brandschoon, er lagen nog veel dode vliegjes aan de ramen. Badkamer is eerder klein. Douche is gevaarlijk voor kinderen, wanneer iemand in de keuken water neemt, stijgt de temperatuur van het douchewater enorm! Omgeving Fiss-Serfaus-Ladis is prachtig en goed bereikbaar. Fijn om rustig te logeren aan de andere kant van het dal. Leuke wandelingen in de omgeving! Gletsjerdal is prachtig!!
Geweldig uitzicht, omgeving is ook prima. Appartement is goed, pannen/ schalen en kommen erg krab.
Goede aankomst, aardige gastvrouw. Mooi appartement.
Mooi Appartement. Leuk Balkon klein dorpje
Zeer vriendelijke ontvangst in keurig appartement op loopafstand van het kleine skigebied van Fendels. In het gebruik een paar kleine missers in de keukenuirusting, zo was er geen theepot en weinig drinkglazen. Voor het overige alles netjes verzorgd. Doordat er maar één zitbank is, wat weinig comfort na het skiën.
Zeer mooie omgeving, prettig huis
Fendels waren klein en idyllisch dorpje in de buurt Serfaus-Fiss-Ladis. Het duurde slechts 200 meter lopen naar de dichtstbijzijnde skipistes in Fendels. De beste Skicenter de omgeving waren absoluut Kaunertal Gletcher, 45 minuten rijden van Fendels. Auto is een heel veel necessarity.
Ligging dicht bij de piste en dicht bij eetgelegenheid. In huisje is naast magnetron ook een grote oven aanwezig. Netjes en schoon.
We hebben een heerlijke week gehad. Kometer is een mooi, verzorgd, prettig huis. We hadden een fantastisch uitzicht. In en om de plaats Fendels is genoeg te doen. Mooie omgeving, om te wandelen, spelen (met kinderen) en als je wilt sportief bezig te zijn.
We werden vriendelijk ontvangen. Het vakantiehuis zag er verzorgd en schoon uit. Het enige nadeel was dat we 12 handdoeken kregen voor een week met 5 personen. Verder super leuke vakantie gehad. Leuke uitstapjes in de buurt. We komen nog wel een keer terug.
Ook dit jaar konden we genieten van onze vakantie in Fendels skiën. Het appartement is prachtig ingericht met het dennenbos, licht en vriendelijk. Het is wenselijk dat de keukenapparatuur wordt versterkt. Ik verwijs naar de kookgerei -en- keukengerei. Er is wat niet (meer).
rooster plek om te verblijven voor de ski slops.
Proper en gezellig appartement met fantastisch uitzicht. Goede ligging vlakbij de skiliften en skischool van Fendels.
Mooie woning in schitterende omgeving, mooi uitzicht vanuit het huisje en vanaf het balkon. Goed onderhouden en pico bello schoon. Goede voorraad handdoeken, bedden al opgemaakt en in de keuken een vaatwasser. Ook nog een dagje naar Serfaus geweest. In Fendels is het rustiger, Serfaus is erg toeristisch, hier moet je van houden. De omgeving is schitterend, maar je moet niet bang zijn voor haarspeldbochten.
We voelden ons zeer comfortabel in het huis. Het contact met de heer Huber was zeer aangenaam, hij stond met raad en daad. Het appartement is traditioneel ingericht met houten meubilair. Het is heel goed schoongemaakt, niets ontbrak. Ook voldoende handdoeken beschikbaar waren. Als een groot nadeel, maar we vonden het ontbreken van Wi-Fi. Zoals we hebben gedaan met meerdere gezinnen in Fendels vakantie, konden we niet met elkaar communiceren via WhatsApp, maar had altijd met elkaar bellen als we ons rijden om te skiën of uit eten wilde maken van een afspraak. Graag weer! (Misschien dan met Wi-Fi -?))
Zeer toffe locatie voor een groep van 14 personen (2 verblijven gecombineerd). Rustig verblijf. Enig nadeel was dat bij de aanschaf van de skipas voor Serfaus-Fiss-Ladis onze gastenkaart niet aanvaard werd omdat we niet dichtbij de pistes logeerde waardoor we 35€ meer moesten betalen! Het skigebied van Fendels zelf is er dan nog niet inbegrepen, dit was ook extra bij te betalen! Dit gebiedje is perfect voor beginnelingen en gezinnen maar te klein voor een gevorderde snower.
Mooi appartement, kindvriendelijk, eenvoudig skigebied
Je voelt het geheim! gewoon geweldig!
Eerst geen sneeuw rondom het huis, terwijl het naast een lift + piste ligt. De mensen deden er alles aan om de pistes klaar te maken, fantastisch. Het huis is comfortabel, goede bedden, voldoen de ruimte voor 6 personen, We hebben een heerlijke vakantie gehad.
Mooi en gezellig appartement, ideaal voor een gezinsvakantie. Voor de bestaande oven een ovenschaal in de keuken is wenselijk en WLAN we iets gemist. Anders, alles brandschoon en zeer aan te bevelen. Zeer gastvrij en kindvriendelijk skigebied.
We hebben een heerlijke vakantie gehad. Het uitzicht vanaf ons balkon was schitterend. Het appartement is nieuw en van alle gemakken voorzien. Zeer zeker voor herhaling vatbaar.
Zowel het verblijf als de omgeving boden ons een verrassend complete vakantie. Er is van alles te doen, zowel in Fendels als in de omringende dorpen en het gehele Kaunertal.De woning is in december 2012 volledig opnieuw ingericht, dus alles is fris, mooi en schoon. Ook is het heerlijk ruim, zodat de kinderen ook binnen prima konden spelen.Buiten was er op loopafstand op de alm een heerlijke speeltuin voor de kinderen. De Sommercard maakte toegang tot het zwembad gratis in Ried, dus genoeg te beleven, ook naast de vele wandelingen. De wandeltochten en activiteiten zijn duidelijk aangegeven, ook naar moeilijkheidsgraad, dus met de kinderen was het prima kiezen.Kortom een verrassend complete en onbezorgde vakantie vanuit deze woning in Fendels.