Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

9 persoons vakantie huis in Reksteren 47579-1

9 Personen
7 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €662 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ferienhaus in sehr idyllischer Umgebung im Tal Frøkedalen, einer Naturperle inmitten unberührter Landschaft, die quasi direkt vor der Wohnungstür beginnt. Dort weiden friedlich Hirsche und Wildschafe und es sind lediglich die Geräusche der Natur zu hören. Das Haus bietet mit fünf Schlafzimmern und zwei Bädern ausreichend Platz für zwei Familien oder Generationen, die zusammen verreisen möchten. Im zweckmäßig ausgestatteten Haus gibt es Wohnbereich, Küche und Bad auf beiden Etagen. Zur technischen Ausstattung gehören WLAN per Glasfaser (100 Mbit) sowie TV mit einigen internationalen Sendern zur Auswahl, darunter die deutschen Sender Das Erste, 3Sat, Sat1 und RTL. Im reizvollen Außenbereich finden Sie auf jeder Etage eine 25 m2 große, offene Terrassenfläche vor. Es stehen auch Gartenmöbel und Grill bereit. Hier können Sie mit der Familie die Sonne genießen und dabei die atemberaubende Aussicht ins Tal genießen. Das Gebiet ist ein Naturparadies mit markierten Wanderwegen und Gebirgspfaden. Die Gipfel bis auf 751 m.ü.M. bieten herrliches Panorama! Zum Fjordufer, an dem sich ein Bootsschuppen und ein Anlegesteg befinden, sind es ungefähr 3 km. Nur 800 m entfernt befindet sich jedoch ein idyllischer Außenbereich mit Angelgewässer, Bänken, Feuerstelle und Bademöglichkeiten. Brennholz ist inklusive. Außerdem kann am See ein Kanu oder Boot angemietet werden. Am Bootsliegeplatz gibt es sowohl außen als auch im Bootsschuppen Platz zum Filetieren, inklusive Wasser und Licht. Es gibt auch Stauraum für die Angelausrüstung im Bootsschuppen. Der Ort gilt das ganze Jahr hindurch als Paradies für Petrijünger. Der Fjord ist sehr fischreich und es gibt mehrere gute Angelplätze entlang des Ufers zum Rutenangeln. Zudem kleines Strandufer am Bootsschuppen. Boote zu mieten: *ein 15 Fuß Boot (Typ Silver Viking) m. 15 PS Yamaha Motor. *zwei 21 Fuß Boote mit je 60 PS Motor, GPS/Kartenplotter/Echolot und 8 Rutenhaltern. Es sind vom Haus etwa 3 km zum Bootshafen, in dem die Boote vertäut liegen.

keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasdroger
wasmachine
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
stapelbed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
badkamer
ligbad
wasbak
douche
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
toilet
Algemeen
Boot, , woon/slaapkamer (20 m2), woon/slaapkamer (35 m2), verwarming (elektrisch), tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, NOK 150/verblijf
Borgsom
NOK 1.500
Eindschoonmaak
NOK 1.881, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
NOK 2/kWh
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 14e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Toussaint
Verblijf van 11 januari 2025 tot 21 januari 2025
24 januari 2025

Een ruim en gezellig toevluchtsoord! We hadden wat kleine problemen met de verwarming, maar de eigenaar reageerde snel en behulpzaam. De kinderen hebben urenlang gevist in het meer en de volwassenen genoten van de barbecue op het terras. Al met al een ontspannend verblijf.

Carolin
Verblijf van 6 januari 2025 tot 20 januari 2025
23 januari 2025

De bedden waren verrassend comfortabel, wat niet altijd het geval is in vakantiewoningen. We hebben elke nacht goed geslapen en werden wakker met de verwachting dat we aan onze avonturen konden beginnen.

Alisa
Verblijf van 10 december 2024 tot 22 december 2024
25 december 2024

We hebben de aandacht voor detail in het interieur echt gewaardeerd. Het voelde als een tweede thuis. Bovendien was het superpraktisch om een wasmachine voor onze groep te hebben.

Vh
Verblijf van 9 december 2024 tot 19 december 2024
22 december 2024

Fantastische plek voor gezinnen! Ruime ruimte, en de kinderen speelden graag in de tuin. We waren ook onder de indruk van de snelle wifi, die iedereen verbonden hield.

Renate
Verblijf van 30 november 2024 tot 7 december 2024
10 december 2024

Over het algemeen was onze ervaring behoorlijk goed. De keuken was goed uitgerust en het feit dat er twee woonkamers waren, maakte het comfortabel voor onze gezinnen. Het enige nadeel was de afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt.

Camdere
Verblijf van 20 oktober 2024 tot 2 november 2024
5 november 2024

Deze plek is een verborgen pareltje! De sfeer was zo vredig en we vonden het heerlijk om 's avonds bij het vuur te zitten. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. Als je op zoek bent naar een gezinsvriendelijke plek met veel buitenactiviteiten, dan is dit dé plek!

Renate
Verblijf van 26 juli 2024 tot 4 augustus 2024
7 augustus 2024

De kinderen vonden het leuk om de buitenruimte te verkennen en te vissen in het nabijgelegen meer. Het was leuk om zoveel activiteiten direct voor de deur te hebben.

Cornelia
Verblijf van 31 maart 2024 tot 10 april 2024
13 april 2024

Het uitzicht vanaf de terrassen was adembenemend, vooral bij zonsondergang. We hebben genoten van elk moment dat we buiten doorbrachten en herinneringen gemaakt als gezin.

Paul
Verblijf van 24 februari 2024 tot 2 maart 2024
5 maart 2024

Wat een verborgen pareltje! De rustige omgeving is ideaal voor een ontspannen uitje. We hebben genoten van samen koken in de keuken en 's avonds rond de barbecue.

NIKOLAY
Verblijf van 15 februari 2024 tot 23 februari 2024
26 februari 2024

Een heel fijn vakantiehuis! Het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, zoals een wasmachine en een volledig uitgeruste keuken. De omgeving was rustig en perfect voor gezinnen. We hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen wandelpaden.

Heinz
Verblijf van 17 december 2023 tot 31 december 2023
3 januari 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad in appartement Reksteren! De ruime indeling was perfect voor onze groep van negen en we genoten van het uitzicht op de tuin. De buitengrill was een hit tijdens familiediners!

Heinz
Verblijf van 14 november 2023 tot 27 november 2023
30 november 2023

Al met al een geweldige ervaring! We komen zeker terug, het is niet zomaar een vakantiehuisje.

Liesbeth
Verblijf van 6 oktober 2023 tot 15 oktober 2023
18 oktober 2023

De locatie is werkelijk idyllisch, omgeven door natuur. We hebben genoten van het verkennen van de gemarkeerde wandelpaden en zelfs een paar herten gezien. Het was een geweldige ontsnapping aan de drukte van het stadsleven.

Zan
Verblijf van 29 september 2023 tot 9 oktober 2023
12 oktober 2023

Zoveel ruimte voor het hele team! De barbecueplek buiten is een must voor zomeravonden. En niet te vergeten, de stilte is er zo verfrissend. Perfect om te ontsnappen aan het stadsleven. We hebben het alweer geboekt voor volgende maand!

Wilkinson
Verblijf van 7 september 2023 tot 21 september 2023
24 september 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! Het was echt fijn om twee keukens en woonkamers te hebben. Het uitzicht vanaf het terras was adembenemend en mijn kinderen vonden het geweldig om de tuin te verkennen. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat traag was, maar we waren toch meestal buiten. We zijn zeker van plan om terug te komen!

Heinz
Verblijf van 6 september 2023 tot 16 september 2023
19 september 2023

Het vakantiehuis was schoon en comfortabel, met alles wat we nodig hadden. De open terrassen waren perfect om 's ochtends met een kopje koffie te genieten van het prachtige uitzicht over de vallei.

Van Herwijnen
Verblijf van 21 augustus 2023 tot 1 september 2023
4 september 2023

Dit vakantiehuis is een hele vibe! De uitzichten zijn gewoon prachtig, perfect voor die Insta-foto's, Plus, het hebben van een keuken op beide verdiepingen is een grote winst voor familietrips, Wi-Fi-snelheid? 100 Mbits, dus Netflix streamen is geen probleem, Zeker terugkomen!

Viola
Verblijf van 10 augustus 2023 tot 20 augustus 2023
23 augustus 2023

Ruim en comfortabel! De indeling met badkamers op beide verdiepingen was handig voor onze groep. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons zeer welkom voelden.

Lokhorst
Verblijf van 8 augustus 2023 tot 19 augustus 2023
22 augustus 2023

Deze plek overtrof onze verwachtingen! De indeling was geweldig voor twee gezinnen, en de open terrassen boden de perfecte plek voor ochtendkoffie, We huurden ook een boot voor een dag, wat een fantastische ervaring was, Zeker een aanrader!

Anna
Verblijf van 4 juli 2023 tot 11 juli 2023
14 juli 2023

Hoewel het pand een beetje afgelegen ligt, gaf het ons de rust en stilte die we zochten. Op korte rijafstand van Stord Lufthavn konden we onze reisplannen gemakkelijk maken.

Stefanie
Verblijf van 28 juni 2023 tot 5 juli 2023
8 juli 2023

We hielden van de rustieke charme van het huis. Het combineerde moderne voorzieningen met een gezellige sfeer. De open haard gaf onze avondbijeenkomsten een prachtig accent.

Vroom
Verblijf van 3 juni 2023 tot 16 juni 2023
19 juni 2023

Het vakantiehuis ligt in een prachtig gebied omgeven door natuur, We genoten van het wandelen op de gemarkeerde paden en zagen zelfs wat herten! De keuken was goed uitgerust, wat het koken gemakkelijk maakte, Ik zou het aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een rustige vakantie,

Lie
Verblijf van 27 april 2023 tot 9 mei 2023
12 mei 2023

We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! Het uitzicht vanaf het terras was fantastisch en het was heerlijk om zoveel ruimte te hebben voor onze twee gezinnen. De kinderen vonden het geweldig om de tuin en het nabijgelegen vismeer te verkennen. Absoluut een plek om te ontspannen en los te komen van de drukte.

Phiriyaphakyothin
Verblijf van 23 april 2023 tot 5 mei 2023
8 mei 2023

Comfortabel en ruim, met een mooie tuin om te ontspannen. De slaapkamers waren ruim en we waardeerden de meerdere badkamers. De nabijheid van het fjord en de visplekken maakte het een geweldige keuze voor liefhebbers van het buitenleven.

Manuela
Verblijf van 19 februari 2023 tot 2 maart 2023
5 maart 2023

Een prachtig toevluchtsoord! De nabijheid van het fjord was ideaal om te vissen en te kanoën. We huurden een boot in de jachthaven en de ervaring was onvergetelijk.

Schuurman
Verblijf van 7 januari 2023 tot 21 januari 2023
24 januari 2023

Geweldige locatie! Perfect voor wandelingen en vissen, De vuurplaats bij het meer? Grote esthetiek, Super schoon en gezellig, zou het zeker aanbevelen!

Brekoo
Verblijf van 25 mei 2022 tot 3 juni 2022
6 juni 2022

Ik waardeerde het huisdier-vriendelijke beleid echt! Onze hond genoot van de buitenruimte, en we maakten mooie wandelingen in de buurt, Het huis zelf was schoon en goed onderhouden, De fiber-internetverbinding was een pluspunt, omdat we 's avonds films konden streamen,

Hovden
Verblijf van 29 januari 2022 tot 6 februari 2022
9 februari 2022

Het huis was perfect voor onze groep van negen. Het was ruim en van alle gemakken voorzien, inclusief een goed uitgeruste keuken en comfortabele bedden. De locatie is ideaal om te wandelen en van de natuur te genieten. Een zeer vredig toevluchtsoord!

Lee
Verblijf van 2 januari 2022 tot 9 januari 2022
12 januari 2022

Geweldige locatie voor liefhebbers van het buitenleven. Het huis was schoon en er was genoeg ruimte voor ons allemaal. De barbecueplek was een succes in de avonduren. Ik wou dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren, maar we hebben het gered door zelf te koken. Al met al een heerlijk verblijf!

Gustafsson
Verblijf van 18 december 2021 tot 1 januari 2022
4 januari 2022

We hebben het hier erg leuk gehad. De locatie was rustig en het uitzicht was geweldig. Het enige nadeel was de afstand tot het dichtstbijzijnde restaurant, maar we vonden het leuk om in het huis te koken. De barbecuefaciliteiten waren een groot succes!

Akkerhuis
Verblijf van 28 september 2021 tot 6 oktober 2021
9 oktober 2021

Stille retraite met moderne voorzieningen, Genoten van de snelle WiFi en de nabijheid van de fjord voor bootavonturen,

Muskalla
Verblijf van 25 juni 2021 tot 5 juli 2021
8 juli 2021

Ik ben helemaal weg van deze plek. Super ruim, het voelde als een mini-retraite. De tuin is perfect om te ontspannen en te barbecueën. En een dikke pluim voor het huisdiervriendelijke beleid - mijn hond vond het hier geweldig!

Krogh
Verblijf van 21 december 2020 tot 30 december 2020
2 januari 2021

Idyllische locatie in de natuur, ideaal om te wandelen en te vissen. De keuken was goed uitgerust voor familiediners.

Lee
Verblijf van 3 april 2020 tot 14 april 2020
17 april 2020

Ruim vakantiehuis met prachtig uitzicht, De buitenbarbecue was een hoogtepunt voor avondbijeenkomsten,

Næsheim
Verblijf van 2 april 2020 tot 13 april 2020
16 april 2020

De plek was super ruim, perfect voor onze groep, schoon en comfortabel, had alles wat we nodig hadden,