Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe appartement aan de Kieler Förde 49290-1

6 Personen
4 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Comfortabel, modern ingericht vakantieappartement voor maximaal 6 personen met uitzicht op de Oostzee en de jachthaven van Marina Wendtorf. Vanaf het ruime balkon of het terras geniet u van de maritieme sfeer en het uitzicht op het water.

De lichte woon- en eetkamer met open keuken vormt het hart van het appartement. Grote raampartijen zorgen voor veel daglicht. Tot de uitrusting behoren vloerverwarming, een moderne badkamer met regendouche en stoombadfunctie, en een bio-ethanolhaard voor gezellige avonden. Een televisie met Blu-ray-speler en een soundbar met Bluetooth zorgen voor entertainment. Drie gezellige slaapkamers bieden voldoende ruimte voor gezinnen of vrienden.

De promenade nodigt uit tot wandelingen langs het water. Restaurants, cafés, het strand en de haven liggen vlakbij; Laboe, Kiel en Schönberg zijn snel te bereiken. In het Activitycenter kunnen gezinnen gratis gebruikmaken van de binnenspeeltuin en de minigolfbaan met blacklight. Andere speeltuinen liggen direct aan de promenade. Bij de woning hoort een gratis parkeerplaats.

Of het nu gaat om een gezamenlijk ontbijt met uitzicht op de jachthaven, een dagje strand aan de Oostzee of een gezellige avond bij de open haard: dit ruime vakantieappartement combineert veel ruimte met een bijzondere ligging aan het water. Het is het ideale uitgangspunt voor afwisselende vakantiedagen en biedt tegelijkertijd een comfortabele plek om tot rust te komen voor het hele gezin.

Verhuur uitsluitend aan vakantiegangers voor vakantiedoeleinden.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
woon/slaapkamer
TV
Blu-ray speler
radio
CD-speler
stereo-installatie
gashaard
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
Stoombad
wasbak
douche
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, koel-/vriescombinatie, balkon of terras (27 m2), lucht-water warmtepomp
Elektriciteit
€ 0,65/kWh
Verwarming/Energie
€ 0,21/KWh
Water
€ 6,75/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Markus S. - Baden-Württemberg
Verblijf van 15 augustus 2026 tot 23 augustus 2026
26 augustus 2026

Het appartement ligt op een fantastische locatie en is van hoge kwaliteit. De dubbele douche met stoomsauna was absoluut het hoogtepunt, en het uitzicht over de jachthaven is fantastisch. De volgende kritiekpunten zijn details. We komen zeker terug, maar hopelijk worden deze dan aangepakt en verbeterd. De communicatie vooraf was erg fragmentarisch, waardoor we constant e-mails moesten doorzoeken naar dingen zoals de pincode voor het sleutelkluisje. De e-mail kwam ongeveer twee weken voor aankomst, gevolgd door nog een aantal e-mails met herinneringen, die nogal onnodig waren. We vonden het erg brutaal dat er plotseling weer een borg werd gevraagd, terwijl alles al betaald was; dit was niet duidelijk van tevoren gecommuniceerd. We zullen zien hoe lang het duurt voordat we dat geld terugkrijgen. Aan de andere kant was het betalen van de energiekosten snel en gemakkelijk via een online formulier en PayPal, hoewel het formulier helemaal niet overeenkwam met de meterstanden (wat betreft het aantal decimalen). We konden geen informatie vinden over de voorzieningen en de boekingsbevestiging bevatte geen link naar de exacte accommodatie die we hadden geboekt. Uiteindelijk namen we onze eigen ovenschaal, blender, keukendoeken, vaatdoeken, enzovoort mee, omdat we dubbele exemplaren hadden. Het zou handig geweest zijn om te weten of er een wasmachine was. We hadden uiteindelijk zonder wasmachine gepland en hadden daardoor meer bagage nodig. Er was geen wasmachine in het appartement, maar wel wastabletten. Was er een centrale wasmachine voor elk gebouw? Dat weten we niet. Het was ook onduidelijk hoe het appartement na de eindschoonmaak moest worden opgeleverd. Wat moest er met de afwas gebeuren als we om 10 uur 's ochtends weg moesten? Moesten die in de vaatwasser? Werd die daarna opgeborgen? Moesten we zelf een basisreiniging doen en de bedden afhalen? Helaas konden we daar ook geen informatie over vinden. Wat was er precies inbegrepen bij de eindschoonmaak? Dit is allemaal meer een kwestie van organisatie en communicatie. We hebben er niet naar gevraagd, ook al waren er contactpersonen ter plaatse, omdat deze vragen meestal spontaan opkwamen tijdens het inpakken. Wat ons wel een beetje stoorde, maar waarschijnlijk tijdelijk was, was de erg kleine televisie in de woonkamer. Het leek afkomstig te zijn uit een van de slaapkamers en was waarschijnlijk een vervanging voor een groter exemplaar dat er normaal gesproken staat en vermoedelijk momenteel kapot is en wordt vervangen. Dat is tenminste wat de foto's van de andere appartementen en de grote tv-beugel en soundbar eromheen suggereren. Dit verstoorde de gezellige filmavonden met een glas wijn wel een beetje, maar het was te doen.

Nina - *
Verblijf van 25 juli 2026 tot 1 augustus 2026
4 augustus 2026

Het appartement was erg schoon en van alle gemakken voorzien voor een ontspannen verblijf. We waren er met onze drie kinderen (tieners en jongvolwassenen) en hadden meer dan genoeg ruimte – alles was perfect voor ons. Het balkon was heerlijk, met een constant fris briesje. Dat vonden we helemaal niet erg. Een echt hoogtepunt was het kijken naar de vele schepen en veerboten tijdens het ontbijt – een prachtig uitzicht waar we elke dag van genoten. Aanbevelingen: We hebben meerdere keren gegeten in restaurant Ahoi en kunnen het van harte aanbevelen. Grote groepen doen er echter goed aan om ruim van tevoren te reserveren. De struisvogelboerderij in de buurt van Hohenfelde was ook erg leuk. We hebben lange fietstochten langs het strand gemaakt.

Strange Brok
Verblijf van 3 februari 2025 tot 14 februari 2025
17 februari 2025

Alles was goed, maar de stoomcabine viel een beetje tegen. Die hebben we niet kunnen gebruiken. Het appartement was daarentegen prachtig en de gastheer en gastvrouw waren supervriendelijk. Een prima prijs-kwaliteitverhouding!

Stubkjær
Verblijf van 9 oktober 2024 tot 23 oktober 2024
26 oktober 2024

We hebben een fantastische tijd gehad! Het appartement voelde huiselijk en was super schoon. We waren dol op de nabijgelegen stranden en de lokale eetgelegenheden. Zouden er zo weer verblijven.

Torsten - Olching
Verblijf van 23 juni 2024 tot 1 juli 2024
4 juli 2024

Uitstekende faciliteiten en locatie. Aanbevelingen: Restaurant Il Mulino in Krokau

J - H
Verblijf van 16 mei 2024 tot 20 mei 2024
23 mei 2024

Rustige locatie, drie slaapkamers, uitzicht op de jachthaven, energiezuinig Aanbevelingen: The Hessenstein, Gut Panker

furche
Verblijf van 31 maart 2024 tot 14 april 2024
17 april 2024

"Wat een heerlijke plek om te verblijven! Het appartement was niet alleen ruim, maar ook smaakvol ingericht, wat bijdroeg aan de gezellige sfeer. We waardeerden de moderne voorzieningen, vooral de hamam na een lange dag verkennen. De locatie was perfect voor onze avonturen.

Nicolaisen
Verblijf van 12 maart 2024 tot 26 maart 2024
29 maart 2024

Ruim, schoon en huisdiervriendelijk - Appartement Wendtorf had alles wat we nodig hadden voor ons uitje. De kinderen genoten van de nabijgelegen parken en we waardeerden hoe gemakkelijk het was om lokale eetgelegenheden te bereiken. Het was 's nachts stil, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen na een dagje uit. Een praktische keuze voor gezinnen.

Peter - Wuppertal
Verblijf van 4 maart 2024 tot 4 maart 2024
7 maart 2024

Uitstekende staat en brandschoon Aanbevelingen: Uitstekende staat en brandschoon

Vanessa Schmidt
Verblijf van 29 december 2023 tot 1 januari 2024
4 januari 2024

De ligging, moderne inrichting, uitzicht op zee vanuit het appartement

Hellmuth Scheems
Verblijf van 5 november 2023 tot 13 november 2023
16 november 2023

Het uitzicht vanuit het appartement over de jachthaven en de fjord

Carsten Bente
Verblijf van 21 oktober 2023 tot 28 oktober 2023
31 oktober 2023

Het huis ligt op een geweldige locatie en is zeer goed onderhouden, het grote balkon heeft een prachtig uitzicht en nodigt uit tot vertoeven, ook een vakantie met hond is fantastisch in het vakantieappartement!

Udo Schulz
Verblijf van 9 oktober 2023 tot 15 oktober 2023
18 oktober 2023

Zeer goede indeling en uitzicht

Egon - Bayern
Verblijf van 15 oktober 2023 tot 15 oktober 2023
18 oktober 2023

Uitstekende indeling en uitzicht Aanbevelingen: Uitstekende indeling en uitzicht

Jochen Jedlicka
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 19 augustus 2023
22 augustus 2023

Geweldige faciliteiten, modern en schoon,

Jochen - Wiener Neustadt
Verblijf van 19 augustus 2023 tot 19 augustus 2023
22 augustus 2023

Uitstekende faciliteiten, modern en schoon. Aanbevelingen: Uitstekende faciliteiten, modern en schoon.

Kviteberg Halvor
Verblijf van 15 juli 2023 tot 24 juli 2023
27 juli 2023

Een prachtige accommodatie direct aan zee, het serviceteam van DanCenter was erg behulpzaam,

Brügge
Verblijf van 8 juli 2023 tot 15 juli 2023
18 juli 2023

Zeer mooi appartement met een geweldig balkon en een prachtig uitzicht

Katharina - Henstedt-Ulzburg
Verblijf van 4 juni 2023 tot 4 juni 2023
7 juni 2023

The View Aanbevelingen: The View

Gisela Thalmayer
Verblijf van 18 maart 2023 tot 25 maart 2023
28 maart 2023

De inrichting is zeer sfeervol en het uitzicht vanaf de bovenste verdiepingen is geweldig

Papeleu
Verblijf van 24 februari 2023 tot 4 maart 2023
7 maart 2023

Appartement Wendtorf biedt een solide en praktische ervaring. De accommodatie is schoon en goed onderhouden en de ruime indeling bood voldoende ruimte voor onze groep. Hoewel we niet veel tijd in het appartement zelf doorbrachten, was het handig om te koken en te ontspannen na onze dagtochten, vooral met de stoomkamer die beschikbaar was om tot rust te komen. De nabijheid van beide stranden maakte het gemakkelijk om te genieten van zon en zand. Al met al een goede plek voor een familievakantie.

Maik Pritschke
Verblijf van 24 oktober 2022 tot 27 oktober 2022
30 oktober 2022

Goede ligging, rustig, zeer modern, internet, technische apparatuur en interieur in zeer goede staat, bedden zijn redelijk comfortabel en de badkamer met de stoomdouche is een hoogtepunt,/Wat minder fijn is als je geen contact hebt met het Servicekantoor en zo liep online, hoewel alles soepel verliep, het enige contact verliep via een map en berichten van DanCenter. De "informatie" is doorspekt met verboden en extra kosten voor bepaalde incidenten DanCenter, maar als vakantieganger laat het een zeer onaangename smaak achter, / Hoe dan ook, we vonden het leuk!

Jörg Lilienthal
Verblijf van 15 oktober 2022 tot 22 oktober 2022
25 oktober 2022

De geweldige uitrusting van het appartement, het uitzicht op zee,

Jörg - Einbeck
Verblijf van 22 oktober 2022 tot 22 oktober 2022
25 oktober 2022

De voorzieningen in het appartement zijn fantastisch. Het uitzicht op zee is adembenemend. Aanbevelingen: De voorzieningen in het appartement zijn fantastisch. Het uitzicht op zee is adembenemend.

Yvonne Herzog
Verblijf van 18 september 2022 tot 25 september 2022
28 september 2022

Ruime indeling van het appartement, 3 slaapkamers met grote, comfortabele bedden / Mooie glazen puien met uitzicht / Geweldige badkamer / Praktisch ingerichte keuken / Comfortabele zithoek / Gezellige binnentemperatuur / Rustige ligging direct aan het water

van Vulpen
Verblijf van 10 september 2022 tot 21 september 2022
24 september 2022

Geweldige locatie vlakbij het strand! Ruime kamers en alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf,

Carlberg
Verblijf van 14 september 2022 tot 21 september 2022
24 september 2022

De gastheer en gastvrouw waren supervriendelijk en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. Het appartement was mooi ingericht en van alle gemakken voorzien. We waardeerden de nabijheid van lokale bezienswaardigheden en de prachtige stranden. Een geweldige plek voor een ontspannend uitje, maar we hadden graag meer tijd gehad om de omgeving te verkennen!

Claudia Okon
Verblijf van 3 september 2022 tot 10 september 2022
13 september 2022

Zeer mooie faciliteit, je voelt je meteen zeer comfortabel, zeer ruim en het uitzicht op de haven is erg mooi, al wordt er nog wat verbouwd, al met al was het erg leuk

Louis Elies
Verblijf van 26 juni 2022 tot 3 juli 2022
6 juli 2022

Het uitzicht, de ruimtelijkheid, de douche en het feit dat het erg licht is, maken het uitnodigend

Oliver Kluß
Verblijf van 29 januari 2022 tot 5 februari 2022
8 februari 2022

Locatie en uitzicht / grootte en inrichting van het appartement

Traeger
Verblijf van 1 december 2021 tot 10 december 2021
13 december 2021

Zeer schoon en comfortabel. Ik vond het balkon heerlijk voor een kopje koffie in de ochtend. Het is huisdiervriendelijk, wat een pluspunt is. Het enige minpuntje is dat de douche wat meer druk zou mogen hebben.

Rob Mathilde
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 4 september 2021
7 september 2021

Het appartement was zeer ruim en modern, met een groot balkon dat een prachtig uitzicht bood op de jachthavens,

Pötzsch-Simonsen
Verblijf van 16 april 2021 tot 24 april 2021
27 april 2021

Modern appartement op een rustige locatie, de bakker in de buurt is geweldig,

Richardson
Verblijf van 25 februari 2021 tot 8 maart 2021
11 maart 2021

We hebben enorm genoten van ons verblijf! Het uitzicht vanaf het balkon was fantastisch en we hebben genoten van ons kopje koffie in de ochtend terwijl we genoten van de zon. De nabijgelegen stranden waren perfect om te ontspannen en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt op Hundestrand. De stoomcabine was een fijne extra na een lange dag verkennen. We komen zeker terug!

Hamad
Verblijf van 19 februari 2021 tot 26 februari 2021
1 maart 2021

Geweldige uitrusting! Het uitzicht vanaf het balkon is geweldig,

Springer Carsten
Verblijf van 10 augustus 2020 tot 23 augustus 2020
26 augustus 2020

Ons verblijf in Appartement Wendtorf was geweldig! De ruime indeling was perfect voor ons gezin en de drie slaapkamers maakten het erg comfortabel. We vonden de nabijheid van het strand van Aussichtsterrasse geweldig - op slechts een korte loopafstand! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een echte aanrader voor gezinnen!

Heselmann
Verblijf van 7 februari 2020 tot 18 februari 2020
21 februari 2020

Prachtig appartement, geweldig uitzicht en inrichting,