Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Hallabro 13890-1

6 Personen
4 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €365 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom bij dit mooie volledig gerenoveerde torparhuis. Hier ontmoeten oud en nieuw elkaar in een lichte en sfeervolle stuga.

De benedenverdieping heeft een open indeling tussen de nieuwe en goed uitgeruste keuken en de woonkamer. Hier is een eetruimte voor de tegelkachel en een grote comfortabele bank waar je van de avonden kunt genieten. De tv heeft Duitse zenders. Vanuit de keuken kom je op het grote terras dat in een hoek om het huis loopt.

Een tweede tegelkachel bevindt zich in de slaapkamer op de begane grond. Hier zijn twee eenpersoonsbedden en ramen aan twee zijden. Op de begane grond is ook de badkamer met vloerverwarming, een douchecabine en een raam naar de achterkant van het huis.

Een trap omhoog leidt naar een hal die naar de twee andere slaapkamers gaat. In de kamer met de kachel staat een eenpersoonsbed en een bank, en er zijn ramen aan verschillende zijden. In de andere slaapkamer zijn twee eenpersoonsbedden. Het huis zelf is erg licht en fris en is winterklaar. Momenteel wordt het huis verwarmd met elektrische radiatoren.

Het huis ligt op een natuurperceel met bomen en straalt een gevoel van rust en kalmte uit. In de omgeving zijn er volop paddenstoelen en bessen, dus pak een mand en ga op avontuur, en als je geluk hebt, vul je de mand.

Als je zin hebt om te zwemmen, raadt de eigenaar een bezoek aan het Galtsjön aan, waar goede zwemmogelijkheden zijn op enkele kilometers van je huis. Daar zijn springplanken, steigers en een klein zandstrand.

Belganet, waartoe het huis behoort, is populair omdat het ligt in het mooie Blekinge, dicht bij zowel Karlshamn en zijn archipel als Ronneby. Dus als je een uitstapje naar de zee wilt maken, is het bijna even ver naar zowel Ronneby als Karlshamn.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
koel-/vriescombinatie
kinderstoel
woon/slaapkamer
1-pers. vouwbed
TV
kachel
lucht-lucht warmtepomp
pellet stove
slaapkamer
2x 1-pers. bed
ledikant
slaapkamer
1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
terras
tuinmeubilair
plancha grill
Algemeen
ledikant, verwarming (elektrisch), terras (overdekt), parking
Bedlinnen
Zelf meenemen
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Niet aanwezig
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Kozhin
Verblijf van 26 april 2026 tot 1 mei 2026
4 mei 2026

Wat een charmante plek! De combinatie van traditioneel en modern design in het huisje is prachtig. We waren dol op het grote terras dat rondom het huis loopt.

Van Geelen
Verblijf van 9 april 2026 tot 14 april 2026
17 april 2026

Deze accommodatie is een pareltje! De keuken is van alle gemakken voorzien en ik vond het fijn dat er een koelkast met vriesvak en een magnetron aanwezig waren. De badkamer met vloerverwarming was een prettige extra, vooral tijdens ons verblijf in de winter. Een echte aanrader voor een rustig uitje.

Schiefers
Verblijf van 24 maart 2026 tot 26 maart 2026
29 maart 2026

Ik waardeerde de praktische aspecten van dit vakantiehuis. De indeling is eenvoudig en de open keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk. Het opklapbare eenpersoonsbed was handig voor onze extra gast. Al met al een prima keuze voor een familievakantie.

Hanne - Næstved
Verblijf van 22 maart 2026 tot 22 maart 2026
25 maart 2026

Een prachtig en gezellig vakantiehuis. De stoelen aan de eettafel waren een beetje los en moesten gerepareerd worden. Verder is alles aanwezig wat je nodig hebt. Gelegen in een mooie, rustige natuurlijke omgeving. Wel iets verder van de winkels. Aanbevelingen: Een prachtig en gezellig vakantiehuis. De stoelen aan de eettafel waren een beetje los en moesten gerepareerd worden. Verder is alles aanwezig wat je nodig hebt. Gelegen in een mooie, rustige natuurlijke omgeving. Wel iets verder van de winkels.

Hanne - Næstved
Verblijf van 19 maart 2026 tot 22 maart 2026
25 maart 2026

Een prachtig en gezellig vakantiehuis. De stoelen aan de eettafel stonden wat los en moesten gerepareerd worden. Verder is alles aanwezig wat je nodig hebt. Gelegen in een mooie, rustige natuurlijke omgeving. Wel iets verder van de winkels.

Gunkel
Verblijf van 6 maart 2026 tot 7 maart 2026
10 maart 2026

We hebben een heerlijke tijd gehad in deze boerderij. De slaapkamers waren licht en luchtig en de bedden comfortabel. Het tuinmeubilair op het terras was perfect om te genieten van de rustige omgeving. Kortom, een prachtige plek om te ontspannen en tot rust te komen.

Jansen
Verblijf van 19 februari 2026 tot 24 februari 2026
27 februari 2026

Deze plek heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De woonkamer was ruim en we hebben 's avonds heerlijk tv gekeken. De verwarming hield ons warm en de open haard droeg bij aan de gezellige sfeer. Een uitstekende keuze voor gezinnen.

Hendrik - Nessetal in Thüringen/ Deutschland
Verblijf van 14 februari 2026 tot 21 februari 2026
24 februari 2026

Het heeft een beetje de sfeer van een huis van Michel. De verwarming is voldoende tot -10°C. Je moet in de winter een gordijn ophangen voor de deur tussen de keuken en de hal; wij hebben een douchegordijn en een telescopische schildersstok van Biltema gekocht. Technisch gezien is alles in orde, afgezien van het ontbreken van wifi, maar dat stond in de beschrijving en is geen probleem. De kinderen vonden de zolderkamer een superleuke speelkamer. Aanbevelingen: IKEA Museum in Ålmhult en het zwembad in Kristianstad.

Zdravkova
Verblijf van 28 januari 2026 tot 2 februari 2026
5 februari 2026

Een heerlijke boerderij die als thuis aanvoelt. De eethoek voor de kachel was perfect voor gezellige familiebijeenkomsten. Het nabijgelegen natuurgebied bood een vredige omgeving en we hebben genoten van het verkennen van de omgeving. Absoluut een bezoek waard!

Elobisi Kellberg
Verblijf van 5 januari 2026 tot 8 januari 2026
11 januari 2026

Deze accommodatie is ideaal voor wie op zoek is naar rust. De slaapkamers zijn goed ingericht en de badkamer was schoon en functioneel. We brachten niet veel tijd binnenshuis door, maar de gezellige woonkamer was uitnodigend wanneer we dat wel waren.

Semecka
Verblijf van 27 december 2025 tot 31 december 2025
3 januari 2026

Een verblijf in dit gerenoveerde boerderijhuis was een heerlijke ervaring. De open keuken en woonkamer zorgden voor een warme sfeer, perfect voor familiediners. We waren dol op de tegelkachel in de woonkamer.

McBrearty
Verblijf van 8 december 2025 tot 12 december 2025
15 december 2025

De locatie van dit huis is fantastisch! Omgeven door natuur, voelt het er heel rustig aan. We hebben een heerlijke dag doorgebracht met het plukken van paddenstoelen en bessen in de buurt. De aanbeveling van de eigenaar om te zwemmen in Galtsjön was helemaal terecht! Het is slechts een klein stukje rijden.

Egg
Verblijf van 17 november 2025 tot 19 november 2025
22 november 2025

Een ongecompliceerd en comfortabel verblijf. Alle voorzieningen waren in goede staat en de elektrische verwarming hield ons warm. De nabijheid van zowel Karlshamn als Ronneby maakte het gemakkelijk om de regio te verkennen. Een praktische keuze voor reizigers.

Tanja - Bad Frankenhausen
Verblijf van 9 augustus 2025 tot 9 augustus 2025
12 augustus 2025

Het vakantiehuis is gelegen op een rustige en idyllische locatie. Het beschikt over voldoende basisvoorzieningen en is comfortabel ingericht. Aanbevelingen: Het vakantiehuis is gelegen op een rustige en idyllische locatie. Het beschikt over voldoende basisvoorzieningen en is comfortabel ingericht.

Tanja - Bad Frankenhausen
Verblijf van 26 juli 2025 tot 9 augustus 2025
12 augustus 2025

Het vakantiehuis is gelegen op een rustige en idyllische locatie. Het beschikt over voldoende basisvoorzieningen en is comfortabel ingericht.

Frank - Lieskau
Verblijf van 30 juni 2025 tot 11 juli 2025
14 juli 2025

Heel afgelegen, een groot voordeel voor wie rust en natuur waardeert. De kamers waren schoon en netjes. Ik kan me voorstellen dat het er in de winter erg gezellig is met de open haard. De keuken was goed uitgerust. In de douche was wat schimmel te zien in de voegen. Weinig stopcontacten, geen wifi. Meer geschikt voor avonturiers. Het terras zou wel een opknapbeurt kunnen gebruiken. Maar al met al voelden we ons er comfortabel en konden we heerlijk ontspannen. Aanbevelingen: Er is genoeg te doen met kinderen binnen een straal van 30-60 km. Een auto is noodzakelijk. Nationale parken zijn een absolute aanrader, net als de steden Karlshamn en Karlskrona.

Matthias Schwarz - 18233
Verblijf van 23 februari 2025 tot 23 februari 2025
26 februari 2025

Prachtig Zweeds vakantiehuis met veel charme Aanbevelingen: Prachtig Zweeds vakantiehuis met veel charme

Matthias Schwarz - 18233
Verblijf van 20 februari 2025 tot 23 februari 2025
26 februari 2025

Prachtig Zweeds vakantiehuis met veel charme

Møller
Verblijf van 1 december 2024 tot 10 december 2024
13 december 2024

Fantastisch huis, mooie inrichting, leuke buurt, heerlijke rust, veel goede wandelmogelijkheden, we komen zeker nog een keer terug!

Jan-Christian - Adendorf
Verblijf van 10 november 2024 tot 17 november 2024
20 november 2024

In goede, schone staat en op een rustige locatie. Aanbevelingen: autokerkhof in Ryd op ca. 40 km afstand, ijshockeywedstrijd in Tingsryd op ca. 10 km afstand, of het omliggende platteland.

Andreasson
Verblijf van 12 oktober 2024 tot 21 oktober 2024
24 oktober 2024

"Ons verblijf in vakantiehuis HALLABRO was echt een genot! De ruime woonkamer creëerde een gastvrije sfeer voor onze familiebijeenkomsten en we vonden het heerlijk om 's avonds bij het vuur te zitten. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Het terras was een absoluut hoogtepunt.

Gleske
Verblijf van 28 juni 2024 tot 11 juli 2024
14 juli 2024

We hadden over het algemeen een geweldige ervaring, De locatie was leuk en rustig, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen, De eetgelegenheden in de buurt waren lekker, vooral Kvarnen, dat slechts een korte rit verderop was,

Wouters
Verblijf van 31 maart 2024 tot 14 april 2024
17 april 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad in Hallabro! De ruime woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten en de open haard zorgde voor een gezellige sfeer. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor we gemakkelijk onze maaltijden konden bereiden. Een echte aanrader!

J,
Verblijf van 4 april 2024 tot 11 april 2024
14 april 2024

Geweldige voorzieningen zoals gratis parkeren en een ruime woonkamer: een fantastische keuze voor een romantisch uitje!

Heers
Verblijf van 8 maart 2024 tot 18 maart 2024
21 maart 2024

De indeling van de kamers was ideaal voor een gezin met drie kinderen. De inrichting was erg mooi en de keuken was goed uitgerust.

Banita - Horst nederland
Verblijf van 4 februari 2024 tot 4 februari 2024
7 februari 2024

Netjes opgeknapt huis. We waren er in de winter en het was goed warm te krijgen. Goede bedden maar verder erg kaal ingericht. Daar we op familiebezoek waren hebben we de keuken en douche niet gebruikt.

Dahlin
Verblijf van 13 december 2023 tot 26 december 2023
29 december 2023

Een charmant vakantiehuis met een gezellige open haard en veel ruimte, Perfect voor een ontspannend uitje,

Steinfjell Elling
Verblijf van 1 december 2023 tot 8 december 2023
11 december 2023

De accommodatie is prachtig en van alle gemakken voorzien. We waardeerden de doordachte details, zoals het koffiezetapparaat en de gezellige inrichting. Het is een perfect toevluchtsoord voor iedereen die even wil ontsnappen aan de drukte.

DOMS
Verblijf van 11 november 2023 tot 23 november 2023
26 november 2023

Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden, Het was schoon en goed onderhouden, en de slaapkamers waren comfortabel, De gastheer was vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons vanaf het moment dat we aankwamen thuis voelden,

Rantala
Verblijf van 28 april 2023 tot 10 mei 2023
13 mei 2023

Comfortabel en ruim! We waren aangenaam verrast door de ruimte die we hadden. De kinderen speelden graag buiten op het terras en de volwassenen genoten van de rustige sfeer in de omgeving. Een geweldige plek voor gezinnen.

Ridder-Schröter
Verblijf van 19 februari 2023 tot 27 februari 2023
2 maart 2023

Het terras was ideaal voor avondbarbecues en de keuken had alles wat je nodig had om te koken,

Kueckelhaus
Verblijf van 5 juli 2022 tot 18 juli 2022
21 juli 2022

Ruim en schoon, alles was aanwezig, geweldige buitenruimte voor barbecues!

Östrup
Verblijf van 29 januari 2022 tot 9 februari 2022
12 februari 2022

We hebben genoten van ons verblijf in Hallabro! Het was zo'n rustige plek om te ontspannen. De woonkamer was groot genoeg voor onze groep en de keuken was van alle gemakken voorzien. We komen zeker terug!

Felip Puig
Verblijf van 27 december 2021 tot 5 januari 2022
8 januari 2022

Zeer comfortabel verblijf! De locatie is gunstig gelegen ten opzichte van nabijgelegen eetgelegenheden, waardoor het gemakkelijk is om de omgeving te verkennen.

Spreemann
Verblijf van 16 augustus 2021 tot 24 augustus 2021
27 augustus 2021

Prachtige, rustige omgeving. Het interieur is buitengewoon uitnodigend. De open haard in de woonkamer is een bijzonder hoogtepunt. Bedankt dat u deze heeft kunnen verwarmen. Er is ook wat seizoensgebonden decoratie.

Lorenzen
Verblijf van 25 juni 2021 tot 5 juli 2021
8 juli 2021

Het huis is charmant en ruim, met alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De gastheer was erg behulpzaam en we waardeerden de snelle antwoorden op onze vragen.

Rø Anniken
Verblijf van 10 mei 2021 tot 21 mei 2021
24 mei 2021

Het terras was een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje verkennen. We hebben genoten van een barbecue terwijl we genoten van de rustige omgeving. De locatie is handig voor dagtochten naar nabijgelegen attracties, wat een groot pluspunt was.

Borlaug Ørjan
Verblijf van 6 november 2020 tot 15 november 2020
18 november 2020

We hebben een fijn verblijf gehad in HALLABRO. Het huis was supergezellig en perfect voor onze familievakantie. Ik vond de open haard geweldig, het gaf het geheel een huiselijk gevoel. De keuken was goed uitgerust, dus we konden heerlijke maaltijden bereiden. Het terras was een hoogtepunt voor ons, we hebben veel tijd buiten doorgebracht om te genieten van de frisse lucht en te grillen. Het ligt ook in een rustige omgeving, wat de avonden aangenaam maakte. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat traag was, maar eerlijk gezegd heeft dat onze reis niet verpest. Ik zou deze plek zeker aanraden voor een ontspannend verblijf!

Halman
Verblijf van 19 mei 2020 tot 31 mei 2020
3 juni 2020

De accommodaties waren uitstekend! We vonden de bedden zeer comfortabel en de algehele sfeer ontspannen, De nabijheid van de luchthaven Ronneby was een bonus voor onze reisplannen,

Van den berg
Verblijf van 10 mei 2020 tot 24 mei 2020
27 mei 2020

Een solide keuze voor een gezinsvakantie, We hebben hier genoten, vooral van de buitenruimte, Het zou fijn zijn om wat meer eetgelegenheden dichterbij te hebben, maar we hebben het werkend gekregen,