Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Gursken-By Traum 37493-1

6 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Eines von mehreren gleichwertigen, modernen Ferienhäusern unmittelbar am Ufer in Haugsbygda, mit Panoramaaussicht zum Fjord! Die weiteren Objekte vor Ort sind 33224, 33225 sowie 40714. Von der insgesamt 40 m² gr. Terrasse dieses Hauses, mit Außen-Whirlpool für bis zu 5 Pers., sowie vom Anlegesteg vor dem Haus genießt man großartigen Meerblick! Der Außen-Whirlpool ist das ganze Jahr über nutzbar, die gewünschte Temperatur stellen Sie selbst ein. Auch im Inneren bietet dieses Feriendomizil erstklassige Qualität und ein Ambiente zum Wohlfühlen. Zwei zusätzliche Schlafplätze für Kinder bis zu 16 Jahren ggf. bei Buchung zu bestellen. Die zwei Einzelbetten im Haus können, falls gewünscht, auch als Doppelbett, und umgekehrt das Doppelbett im anderen Schlafzimmer als zwei Einzelbetten genutzt werden. Am Schwimmsteg direkt unterhalb des Hauses liegt das mietbare Boot bereit: *18 Fuß Boot mit 60 PS starkem 4-Takt Motor, Steuerstand, Kartenplotter/GPS/Echolot und Elektro-Starter. Schwimmwesten sind bei Anmietung des Bootes inklusive. Ein Bootsführerschein ist für Gäste erforderlich, die nach 1980 geboren wurden. Diese Gegend bietet eines der besten Angelreviere Norwegens! Im Zeitraum 21.02.-15.03. tauchen hier große Schwärme von Kabeljau auf, die Angelgründe dafür liegen ca. 40 Min. Bootsfahrt vom Haus. Eigene überdachte Filetierbank mit Licht und fl. Wasser vor dem Haus. Zudem 16 m² großer Schuppen hinter dem Haus zur Aufbewahrung von Angelzeug und zum Trocknen der Kleidung. Forellenangeln im See Skogevatnet in 7 km, Lachs und Forelle im Fluss Ørstaelva in 40 km Entfernung. Nur 50 m zum nächsten Badeufer! Wandern Sie durch das kahle, offene Gebirge oberhalb von Haugsbygda, wo man großartige Aussichtspunkte mit Blick bis zum Horizont findet. Kartbahn 9,2 km weiter (Sa. geöffnet). Zum südlichsten Vogelfelsen des Landes, Runde, sind es 47 km, nach Ålesund, Stadt des Jugendstils und mit Aquarium Atlanterhavsakvariet 70 km und eine Fährüberfahrt. Das Vestkapp, der westlichste Punkt des Landes, liegt etwa 90 Min. Fahrzeit entfernt.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasmachine
kinderstoel
woon/slaapkamer
TV
radio
CD-speler
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, woon/slaapkamer (13 m2), Skibaan, bubbelbad (buiten, verwarmd, 6 personen), verwarming (elektrisch), terras (40 m2), tuin (verlicht), tuinmeubilair, parking, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, NOK 100/verblijf
Borgsom
NOK 1.500
Elektriciteit
NOK 1,60/kWh
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Sandro
Verblijf van 7 januari 2025 tot 20 januari 2025
23 januari 2025

Wat een fantastische vakantie! Het vakantiehuis was ruim en van alle gemakken voorzien, perfect voor ons gezin van zes. De buitenwhirlpool was het hoogtepunt, vooral na een dag wandelen in de nabijgelegen bergen. Een echte aanrader!

Carolin
Verblijf van 8 augustus 2024 tot 18 augustus 2024
21 augustus 2024

Dit was een perfecte plek voor onze familievakantie. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met vissen vanaf de steiger en we hebben elke avond genoten van de buitenwhirlpool. De gastheren zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden.

Alisa
Verblijf van 27 juli 2024 tot 3 augustus 2024
6 augustus 2024

We hebben genoten van onze vakantie hier, maar het weer werkte niet elke dag mee. Het huis was comfortabel en had een mooie inrichting, perfect om te ontspannen. De buitenspa was een groot pluspunt, zelfs bij kouder weer.

Patrik
Verblijf van 6 mei 2024 tot 14 mei 2024
17 mei 2024

Een zeer aangenaam verblijf! De buitenjacuzzi was een genot na een dagje de omgeving te hebben verkend. De gastheren waren gastvrij en het huis had een heerlijke, gastvrije sfeer. Een geweldige plek om te ontspannen.

Ute
Verblijf van 2 april 2024 tot 16 april 2024
19 april 2024

Onze ervaring was zeer aangenaam, Het huis was groot genoeg voor onze groep en de voorzieningen waren precies goed, We waardeerden de rookvrije omgeving en het prachtige uitzicht op het water,

Christian
Verblijf van 1 april 2024 tot 13 april 2024
16 april 2024

De cottage was prachtig en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De locatie was geweldig voor vissen en wandelen, De buitenwhirlpool was vooral fijn om in te ontspannen na een lange dag,

Harley
Verblijf van 30 maart 2024 tot 9 april 2024
12 april 2024

De vakantiehuis is goed gelegen voor degenen die van de natuur houden, We hebben tijdens ons verblijf genoten van wandelen en vissen, De accommodatie was comfortabel, maar ik had gewild dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren,

Harley
Verblijf van 21 februari 2024 tot 1 maart 2024
4 maart 2024

De locatie was vredig en rustig, een perfecte ontsnapping aan het stadsleven. We waardeerden het schone en moderne interieur van het vakantiehuis. Het was fantastisch om toegang te hebben tot visgronden en wandelpaden in de buurt.

Vh
Verblijf van 13 februari 2024 tot 25 februari 2024
28 februari 2024

Alles was precies zoals geadverteerd, het huis was ruim en schoon, met een heerlijk terras met uitzicht op het water, we hebben genoten van onze tijd en vonden veel attracties binnen een korte rit,

Ivica
Verblijf van 11 oktober 2023 tot 22 oktober 2023
25 oktober 2023

We hebben een fijn verblijf gehad in deze hut, het uitzicht over het fjord vanaf het terras was fantastisch, en het was zo leuk om een visplek net buiten te hebben, de favoriete plek van de kinderen in de tuin en het zwemgedeelte in de buurt,

Renate
Verblijf van 18 september 2023 tot 25 september 2023
28 september 2023

We hielden van de indeling van het huis, Het was perfect voor twee gezinnen die samen reisden, De kinderen hadden genoeg ruimte om te spelen, en we waardeerden de goed uitgeruste keuken voor onze maaltijden, Een goede basis voor onze avonturen,

Sandro
Verblijf van 17 augustus 2023 tot 27 augustus 2023
30 augustus 2023

Een heel fijn verblijf in Gursken! Het huis was schoon en netjes, met voldoende ruimte voor iedereen. We hebben de bezienswaardigheden in de buurt niet zo veel verkend, omdat we tevreden waren met het prachtige uitzicht.

Ayman
Verblijf van 14 augustus 2023 tot 23 augustus 2023
26 augustus 2023

Ruim en goed ingericht, deze vakantiehuis overtrof onze verwachtingen, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons meteen thuis voelden, De locatie was perfect voor onze excursies rond Haugsbygda,

Braud
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 16 augustus 2023
19 augustus 2023

Een heel fijn vakantiehuis! Ruim en smaakvol ingericht. We hebben genoten van onze ochtenden op het terras, koffie drinkend met uitzicht op het fjord. Het was een oase van rust en we zouden er graag terugkeren.

Cornelia
Verblijf van 6 februari 2023 tot 14 februari 2023
17 februari 2023

Deze plek is een droom voor visliefhebbers! We hebben verschillende kabeljauwen gevangen op slechts een korte boottocht afstand, Het huis zelf was gezellig en schoon, met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, Zeker terugkomen!

Nick Reinking
Verblijf van 3 juli 2021 tot 17 juli 2021
20 juli 2021

de Lage en de Ausstattung zijn nog steeds gevallen