6 persoons vakantie huis in Blåvand 57360-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantiehuis met buiten-jacuzzi en sauna, gelegen in een rustige omgeving, in een doodlopende straat in de vakantiebestemming Blåvand. Het huis beschikt over een grote serre met een comfortabele zithoek, waar je je heerlijk kunt terugtrekken op winderige avonden. Daarnaast zijn er drie slaapkamers, een badkamer en een keuken-/woonruimte met een houtkachel in het huis.
Buiten is er een afgeschermd terras en een grasveld voor spel en plezier in de buitenlucht. Hier bevinden zich ook de buiten-jacuzzi voor 6 personen, een elektrische sauna voor 4 personen en een buitendouche.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
, serre, outdoor shower (buiten), bubbelbad (buiten, verwarmd, 6 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.280, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 60/m3
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Groot perceel, rustige locatie, dorp op loopafstand. Zeer goede keukenfaciliteiten/apparatuur, goede tv-ontvangst met alle belangrijke Duitse zenders, wifi. Slaapkamer en badkamer erg klein. De douche was krap en kon niet worden afgesloten omdat de schuifdeur van de douchecabine ontbrak. Aanbevelingen: Strand, vuurtoren Blåvandshuk, Tirpitz Bunker Museum, Blåvand Bageri
Geweldige locatie, maar het vakantiehuis is wel wat gedateerd. De jacuzzi is een echte aanrader, maar de sauna wordt niet erg heet. Aanbeveling: Vejers Strand was een heerlijke bestemming voor een dagtrip.
Het is erg versleten, maar het is wat het moet zijn, mooi met een buitenjacuzzi. Jammer dat het water niet warm was toen we aankwamen, want we hadden er echt naar uitgekeken om erin te springen. Er ontbraken instructies voor het gebruik van de jacuzzi. De locatie was absoluut perfect.
Goed onderhouden huis, veel zitgelegenheid, badkamer te klein, vooral als er iemand in huis is, geen kasten of voldoende opbergruimte, grote, goed onderhouden tuin, geweldig zwembad, maar de sauna is in slechte staat en wordt niet warm genoeg door gaten in de buitenmuur. Aanbevelingen: Vejers Strand en Henne Strand zijn zeker een bezoek waard, net als het eiland Fanø.
Een gezellig huisje met een prachtige serre. Aanbevelingen: Een goede locatie, Blåvand en de Noordzee zijn gemakkelijk te bereiken.
Fantastische prijs-kwaliteitverhouding! Het huis was precies zoals beschreven, met moderne voorzieningen en een heerlijke buitenruimte. We vonden het gemakkelijk om de nabijgelegen attracties te verkennen, waaronder het fascinerende Brandweerwagenmuseum van Denemarken.
Dit comfortabele en goed gelegen vakantiehuis voldeed aan al onze behoeften. De wifi was snel, wat een pluspunt was om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op het werk. We maakten een aangename avondwandeling naar het nabijgelegen Blåvand Fiskerestaurant voor lokale visgerechten.
De tuin, de jacuzzi, de serre. De nabijheid van het stadje. Goede zonwering voor de ramen. Zeer goed uitgeruste keuken. Aanbevelingen: Verken zeker Skallingen, al is het maar te voet langs het strand – het is de moeite waard! Het binnenzwembad in Esbjerg is een aanrader voor gezinnen met kinderen en ook erg ontspannend voor volwassenen, zeker aan het begin en einde van het seizoen.
De locatie, het pand en de indeling. Aanbevelingen: Ga zeker met de fiets; alles is gemakkelijk bereikbaar en je kunt de auto laten staan.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Vakantiehuis Blåvand! Het huis was ruim, met drie comfortabele slaapkamers en een heerlijk terras. We hebben heerlijk gekookt in de volledig uitgeruste keuken en zelfs een avond gebarbecued. Het nabijgelegen Tirpitz Museum was ook een hoogtepunt voor ons!
Dit vakantiehuis is een pareltje! De locatie is gunstig, met het prachtige Nationaal Park Waddenzee op korte rijafstand. Het huis zelf is schoon en goed onderhouden, met alle faciliteiten die we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. We waardeerden de gratis wifi en de barbecuefaciliteiten om buiten te eten. Zeer praktisch en aangenaam.
Ik ben stiekem wel geobsedeerd door de comfortabele bedden en de volledig uitgeruste keuken. Koken was leuk in plaats van een verplichting. Ik kom zeker terug!
We hebben een fijne tijd gehad in vakantiehuis Blåvand. De accommodatie ligt in een rustige omgeving, waar het heerlijk ontspannen was. Het is een goede keuze als je op zoek bent naar een uitvalsbasis om de lokale bezienswaardigheden te verkennen. De bedden waren comfortabel en alles voelde huiselijk. Geen klachten, gewoon een heerlijke, ongecompliceerde ervaring!
Deze plek is een hele vibe! Super gezellig en ruim, perfect voor een relaxte uitje, De sauna is echt een game changer na een dag op het strand, Plus, gratis WiFi voor de 'gram? Ja, graag!
Bubbelbad, terras, serre, locatie zonder doorgaand verkeer.
De grote tuin, de prachtige serre en de buitenjacuzzi. Aanbevelingen: Best Western Mini Golf, Lighthouse en Pizzeria Siempre
buitenjacuzzi en de serre
De accommodatie was erg schoon en had een gezellige sfeer, ik heb vooral genoten van de sauna - perfect om te ontspannen na een dagje het prachtige Nationaal Park Waddenzee te hebben verkend, dat op korte rijafstand ligt,
Het huis had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. We waren een beetje teleurgesteld dat we niet meer tijd in de sauna konden doorbrengen, maar al met al was het een heerlijke ervaring. De inrichting was charmant en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden.
Schoon, ruim en gewoon een geweldige plek voor een familievakantie. Vejers Strand ligt op korte rijafstand, dus het strandgevoel was altijd aanwezig. Een 10/10 aanbeveling.
Wat een fantastisch uitje! Het huis was prachtig ingericht en had een warme, gastvrije sfeer. We hebben vooral genoten van de grote woonkamer, perfect voor familiebijeenkomsten. Het was ook geweldig om de mogelijkheid te hebben om lokale eetgelegenheden te verkennen, zoals Blåvand Fiskerestaurant, dat we op korte loopafstand vonden. Een geweldige mix van comfort en gemak!
Super schone en comfortabele plek, geweldige sauna!
We vonden de locatie geweldig - zo dicht bij de natuurparken en musea. Het was fijn om een plek te hebben waar we na dagtochten naar terug konden keren. Het nabijgelegen Vejers Strand was prachtig en perfect voor een dagje strand.
Een geweldige plek voor een familievakantie. De locatie is rustig en vredig, maar toch dichtbij bezienswaardigheden zoals de Blaavand-vuurtoren. Onze kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen terwijl wij op het terras ontspanden. Een echte aanrader!
Dit vakantiehuis is perfect voor gezinnen of groepen. We hadden voldoende ruimte en de keuken was goed uitgerust. De sfeer was erg ontspannen en we genoten van het samen koken en eten op het terras.
Eerlijk gezegd is de locatie geweldig, vlakbij het Tirpitz Museum en de vuurtoren van Blåvand. Perfect voor een paar leuke foto's en de BBQ-set is een must voor zomeravonden!
Ons verblijf in vakantiehuis Blåvand was fantastisch! De drie slaapkamers waren ruim en perfect voor ons gezin. We hebben heerlijk gekookt in de volledig uitgeruste keuken en genoten van de ontspanning op het terras na lange dagen met het verkennen van bezienswaardigheden in de buurt, zoals het Tirpitz Museum en de vuurtoren van Blåvand. De sauna was een heerlijke bonus, vooral na een koude dag in de buitenlucht. Een echte aanrader!
We hebben een fijn verblijf gehad in vakantiehuis Blåvand. De keuken is goed uitgerust, waardoor koken een fluitje van een cent was. Ik vond de gratis WiFi erg fijn, aangezien ik toch nog wat werk moest doen tijdens mijn verblijf. De locatie is ook geweldig, dicht bij het strand en een aantal leuke restaurants. Het enige nadeel was dat de WiFi soms wat traag was, maar dat vonden wij geen probleem. Wij komen zeker nog een keer terug voor een weekendje weg!
De accommodatie was prima, maar de schoonmaak kon beter.
Conservatorium. Het is geen groot zomerhuis, dus zonder een woonkamer zou ik het niet aanraden.