Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Allinge 01005-1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Übernachten Sie auf einer ehemaligen Apfelplantage in Allinge Wie der Name schon sagt, befindet sich der Ferienpark Æblehaven auf einer ehemaligen Apfelplantage in Allinge-Sandvig. In dieser malerischen Gegend gibt es noch immer Apfelbäume, die im Frühling wunderschön blühen. Im Spätsommer können Sie die köstlichen Äpfel dann auch ausprobieren. Der Ferienpark Æblehaven bietet Annehmlichkeiten für alle Altersklassen. Im Sommer können große und kleine Wasserratten im Pool Spaß haben oder zum nur 400 m entfernten Strand laufen. Außerdem gibt es einen Spielplatz und eine Hüpfburg. Ferienhäuser mit Platz für die ganze Familie Æblehaven bietet schöne Ferienhäuser mit Betten für 4-6 Personen. Wählen Sie zwischen Ferienhäusern mit oder ohne Meerblick. Alle Ferienhäuser verfügen über eine Terrasse, auf der Sie sich zwischen Ihren Abenteuern auf Bornholm entspannen können. Entdecken Sie Allinge-Sandvig und Umgebung Der Ferienpark Æblehaven ist wunderbar gelegen, in der Nähe des Strandes und der Sehenswürdigkeiten. Von Æblehaven aus können Sie zu Fuß in die Altstadt von Allinge laufen oder zum Strand von Næs fahren. Schlendern Sie durch die Gassen mit Fachwerkhäusern in Allinges Altstadt, gehen Sie zum Hafen und ins Zentrum, wo Restaurants, Geschäfte und eine freundliche Atmosphäre auf Sie warten.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
koelkast
woon/slaapkamer
2-pers. vouwbed
TV
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Niet aanwezig
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Skintvedt Jensen
Verblijf van 27 januari 2025 tot 9 februari 2025
12 februari 2025

Verblijven in een voormalige appelboomgaard was een unieke ervaring! De omgeving was prachtig en we waardeerden de rustige sfeer. Dicht bij attracties zoals Hammershus en de lokale restaurants, we hadden genoeg te doen.

Krusell
Verblijf van 23 mei 2024 tot 30 mei 2024
2 juni 2024

We hebben enorm genoten van ons verblijf in Æblehaven! De charme van de oude appelplantage, die nu een vakantiepark is, is werkelijk uniek. We hebben tijdens ons bezoek genoten van het plukken van perzikappels direct van de bomen! Het huis was van alle gemakken voorzien en de buitenruimte was perfect voor avonden onder de sterrenhemel. Het personeel was ongelooflijk vriendelijk en gaf ons goede tips over restaurants. We hebben vooral genoten van een etentje bij Røgeri in Nordbornholm. We kijken ernaar uit om terug te komen!

Gurebo
Verblijf van 7 december 2022 tot 20 december 2022
23 december 2022

Over het algemeen een fijn vakantiehuis, de bedden waren comfortabel en de woonkamer was ruim genoeg voor onze groep. We hadden wat kleine problemen met de wifi, maar de gastheren hielpen ons snel.

Lahmann
Verblijf van 30 april 2022 tot 9 mei 2022
12 mei 2022

De locatie is ideaal om Bornholm te verkennen. We hebben genoten van het bezoeken van de nabijgelegen stranden en wandelpaden. Het huis zelf was charmant en had een mooie buitenruimte om 's avonds te ontspannen.

Nenseth
Verblijf van 17 maart 2022 tot 26 maart 2022
29 maart 2022

De locatie was perfect, dicht bij de charmante oude binnenstad van Allinge en geweldige eetgelegenheden zoals Pilen,

Schmidt
Verblijf van 24 februari 2022 tot 10 maart 2022
13 maart 2022

Een rustige vakantie! Het resort was perfect voor onze familievakantie. We waardeerden de nabijheid van het strand en de lokale winkels. Gewoon een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van de natuur.

Moseng
Verblijf van 4 oktober 2021 tot 15 oktober 2021
18 oktober 2021

Geweldige locatie, slechts 400 meter van het strand van Næs. Het huis was schoon en had alle basisvoorzieningen die we nodig hadden.

Wohlfarth
Verblijf van 1 juli 2021 tot 8 juli 2021
11 juli 2021

We hebben een geweldige tijd gehad in Æblehaven. Het huis was goed uitgerust en de kinderen vonden de speeltuin en het springkussen geweldig. De locatie is fantastisch, op slechts een steenworp afstand van de oude binnenstad van Allinge en zijn mooie haven.

Zander
Verblijf van 19 augustus 2020 tot 27 augustus 2020
30 augustus 2020

We hebben genoten van ons verblijf hier! De gastheer was ongelooflijk vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis voelden. Het huis was goed onderhouden en lag op korte rijafstand van bezienswaardigheden zoals het Gudhjem Museum en de Østerlarskerk.

Jenssen
Verblijf van 6 februari 2020 tot 18 februari 2020
21 februari 2020

Gemakkelijke en eenvoudige accommodatie. Het had alle benodigdheden en de nabijgelegen eetgelegenheden waren een bonus. We hebben vooral genoten van het eten bij Pilen, dat net om de hoek lag.