Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4-sterren vakantiehuis in Farjestaden 06995-1

8 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €1627 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Wunderschönes Traumhaus, in dem Sie Ihren Urlaub im ruhigen Lökenäs auf Öland genießen können! Der schöne flache Sandstrand Prästviksbadet mit Anlegestelle ist nur 400 m zu Fuß vom Haus entfernt. Sie haben einen großen, üppigen parkähnlichen Garten, in dem sich eine erhöhte Terrasse mit Gartenmöbeln befindet, auf der Sie die Aussicht ins Grüne genießen können. Das Ferienhaus hat einen schön verglasten Raum, in dem Sie die geschützte Atmosphäre und die schöne Aussicht genießen können. Hier können Sie sich bei fast jeder Wetterlage aufhalten. Davor sonniger Sitzplatz im Freien. Die Küche ist offen mit dem großen Wohnbereich verbunden, in dem sich ein großer Esstisch vor dem schönen Kachelofen befindet. Das 2. Wohnzimmer befindet sich im Obergeschoss, mit Zugang zum schönen Balkon mit Gartenmöbeln. Im Wohnzimmer gibt es luxuriöse, bequeme Sofas, auf denen Sie sich vor dem Fernseher oder dem schönen Ofen zurücklehnen können. Brennholz steht nicht zur Verfügung. Sie schlafen verteilt auf vier schöne Schlafzimmer. Es gibt zwei Schlafzimmer auf der Eingangsebene; eines mit einem Doppelbett, das andere mit zwei Einzelbetten. Auch im Obergeschoss gibt es zwei Schlafzimmer; eines mit Doppelbett, das andere mit zwei Einzelbetten. Die Schlafzimmer sind mit Kleiderschränken und in manchen Zimmern auch mit Schreibtisch ausgestattet. Badezimmer mit Dusche auf beiden Etagen. Eines ist zudem mit Sauna und Ruhebereich ausgestattet. Kinderbett und Hochstuhl im Ferienhaus. Dieses Ferienhaus wird nicht an Jugendgruppen oder für Partys vermietet! Das Aufladen von Elektroautos ist nicht gestattet. Saxnäs Camping liegt in der Nähe, falls Sie ein größeres Badeufer wünschen, wo es im Sommer auch ein Restaurant und einen kleinen Lebensmittelladen gibt. Sie wohnen zudem in der Nähe von Färjestaden, wo es eine größere Auswahl an Restaurants und Einkaufsmöglichkeiten gibt.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
wasmachine
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
woon/slaapkamer, sauna (in huis, 4 personen), balkon, verwarming (elektrisch), tuin, tuinmeubilair, tuinmeubilair, tuinmeubilair, parking
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Niet aanwezig
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Stefanie
Verblijf van 18 januari 2025 tot 30 januari 2025
2 februari 2025

We hebben een heerlijk verblijf gehad in het vakantiehuis in Färjestaden. De ruime indeling was perfect voor ons gezin en het uitzicht op de tuin vanaf het balkon was een leuke extra. Het voelde als een rustig toevluchtsoord, weg van de drukte.

Vh
Verblijf van 20 juni 2024 tot 30 juni 2024
3 juli 2024

Geweldige plek voor gezinnen! Vi havde masser af plads, og børnene elskede haven, Køkkenet havde alt, hvad vi havde brug for til at lave mad, hvilket var meget praktisk,

Marjolijn
Verblijf van 16 juni 2024 tot 23 juni 2024
26 juni 2024

Zeer mooi pand met een charmante sfeer, de gastheer was erg behulpzaam en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis voelden, het was gemakkelijk om het centraal station van Kalmar te bereiken, wat een pluspunt was voor onze excursies,

Sabrina
Verblijf van 15 mei 2024 tot 22 mei 2024
25 mei 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad! De gastheer was vriendelijk en het huis was schoon en goed uitgerust. Het balkon was een heerlijke plek om van je ochtendkoffie te genieten met uitzicht op de tuin.

Kerstin
Verblijf van 19 april 2024 tot 2 mei 2024
5 mei 2024

De locatie is ideaal voor dagtochten. We bezochten het Borgholm Slot en het Kalmar Kunstmuseum, beide op korte rijafstand. Het huis zelf was erg comfortabel, met veel ruimte om te ontspannen.

Nicole
Verblijf van 21 april 2024 tot 30 april 2024
3 mei 2024

Het vakantiehuis was ruim en comfortabel. We reisden met twee gezinnen en er was genoeg ruimte voor iedereen. De nabijgelegen eetgelegenheden waren een pluspunt, vooral Birgittas Matbod.

Bernhard
Verblijf van 6 april 2024 tot 16 april 2024
19 april 2024

Het vakantiehuis was precies wat we zochten: een oase van rust met alle voorzieningen. De locatie maakte het gemakkelijk om de prachtige bezienswaardigheden van Färjestaden te verkennen.

Paul
Verblijf van 3 maart 2024 tot 13 maart 2024
16 maart 2024

Deze plek overtrof onze verwachtingen! De gastheer was ongelooflijk gastvrij, en hjemmet had alles wat we nodig hadden, De kinderen genoten van het spelen in de tuin, en wij genoten van de rustige omgeving,

Evelyn
Verblijf van 1 februari 2024 tot 13 februari 2024
16 februari 2024

Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. Het huis was goed ingericht en gezellig. We vonden vooral de nabijheid van Ekerum Camping Strand erg prettig. Zou het zeker aanbevelen voor gezinnen!

Evelyn
Verblijf van 18 januari 2024 tot 28 januari 2024
31 januari 2024

We hebben echt genoten van onze tijd hier, het huis was uitgerust met alles wat we nodig hadden en de locatie was geweldig om lokale attracties te bezoeken, het uitzicht op de tuin was een mooie bonus,

Christian
Verblijf van 8 december 2023 tot 17 december 2023
20 december 2023

Ruim en praktisch, dit vakantiehuis voldeed aan al onze behoeften. Het was geweldig om een wasmachine en een eigen badkamer per kamer te hebben. De kinderen vonden de ruimte geweldig!

Cornelia
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 15 augustus 2023
18 augustus 2023

Alles was erg goed tijdens ons verblijf, het interieur was mooi ingericht en de keuken was van alle gemakken voorzien. We hebben vooral genoten van de rustige sfeer, die perfect was om te ontspannen.

Laurie-anne
Verblijf van 4 juli 2023 tot 18 juli 2023
21 juli 2023

Het huis was ruim en comfortabel, waardoor het gemakkelijk was voor ons om te ontspannen na een dag van verkennen, We genoten vooral van de nabijgelegen Ekerum Golf & Resort, Zou zeker overwegen om terug te komen!

Sabrina
Verblijf van 20 juni 2023 tot 1 juli 2023
4 juli 2023

Een fantastische plek voor een gezinsuitje! De tuin was perfect voor de kinderen om te spelen en we waren dol op de nabijgelegen stranden. Het enige nadeel was dat we graag langer hadden willen blijven!

Cornelia
Verblijf van 24 april 2023 tot 7 mei 2023
10 mei 2023

Schoon, comfortabel en goed gelegen. De keuken was volledig uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. We waardeerden de nabijheid van lokale attracties zoals het kasteel van Kalmar en de stranden.