Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Residentie Les Myrtilles 396-09347-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €568 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Het pand biedt, samen met de goed geplande indeling, comfortabel plaats aan maximaal 6 gasten op een oppervlakte van 32 m². Het appartement beschikt over twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en de andere met twee stapelbedden, en een slaapbank in de woonkamer voor extra flexibiliteit. Een balkon op het zuidoosten biedt een schilderachtig uitzicht op de bergen. Het appartement is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan. Tegen een toeslag hebben gasten ook toegang tot de Summer Multipass. Voor extra comfort zijn er een televisie en een wasmachine aanwezig, en er zijn handige diensten zoals een parkeerplaats buiten, een garage en een kelder voor opslag.

De residentie ligt op slechts 100 meter van de Linga-kabelbaan en biedt gemakkelijke toegang tot de pistes, waardoor het ideaal is voor skiliefhebbers. Voor extra gemak zijn er gratis pendeldiensten in de buurt beschikbaar. Het dorpscentrum ligt op 2300 meter afstand en gasten hebben gemakkelijk toegang tot de lokale voorzieningen en diensten. De locatie is perfect voor diegenen die de omliggende gebieden en bezienswaardigheden willen verkennen, of het nu gaat om de pistes in de winter of om lokale winkels en eetgelegenheden.

De goed uitgeruste keuken is voorzien van een kookplaat, mini-oven, magnetron, filterkoffiezetapparaat, fondueset en een vaatwasser en biedt alle benodigdheden voor het bereiden van maaltijden. Het appartement beschikt ook over een badkamer, een apart toilet en moderne voorzieningen, zoals dekbedden voor extra comfort. Er is verwarming aanwezig voor een gezellig verblijf, en gasten kunnen genieten van het gemak dat ze alles binnen handbereik hebben, van huishoudelijke apparaten tot parkeerfaciliteiten.

Algemeen
, keuken, slaapkamer, slaapkamer, badkamer, Parkeerplaats, TV, oven, magnetron, afwasmachine, wasmachine, balkon, verwarming,
Borgsom
Included
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
garage
Included
Parkeren
Included
Televisie
Included
Verwarming
Included
Wasmachine
Included
leringen: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
CHRISTOPHE C,
Verblijf van 9 juli 2024 tot 16 juli 2024
19 juli 2024

Geen problemen te melden, alles ging heel goed,

Andrew
Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

Alles verliep zonder problemen!

ISABELLE L,
Verblijf van 22 september 2023 tot 29 september 2023
2 oktober 2023

De telefonische reservering was kinderspel, de contactpersoon was zeer professioneel,