Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe vakantieverblijf in Blavand 40836-1

18 Personen
8 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
vanaf €1788 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Gut durchdachtes Aktivitätsferienhaus auf einem windgeschützten Naturgrundstück in den Dünen. Der nahe Sandstrand ist, ebenfalls wie der lebhafte Ort Blåvand, zu Fuß gut erreichbar. Das architektonisch interessante Haus ist gut aufgeteilt und eingerichtet und bietet Platz für bis zu 18 Personen. Es gibt drei Badezimmer, sieben Schlafzimmer und einen großen Hems/Schlafboden - alle modern und gut eingerichtet. Fernsehen kann man im Wohnzimmer, im Aktivitätsraum und auf dem Hems. Weiterhin gibt es einen Projektor im Küchen-Aufenthaltsbereich. Spielkonsole für Wii U sowie PlayStation3 vorhanden. In dem einen der Badezimmer finden Sie einen Standwasser-Whirlpool für 6-8 Personen sowie eine geräumige Sauna. So steht der Entspannung nichts im Wege. Vor allem, wenn Sie sich vorher im Aktivitätsraum bei einer Partie Billard, Tischfußball oder Tischtennis verausgabt haben. Es sind zwei Hochstühle und zwei Kinderbetten vorhanden. Rund um das Haus gibt es mehrere Terrassen mit Gartenmöbeln, so dass Sie die Natur und die frische Luft bestens genießen können. Für Kinder stehen Spielturm und Trampolin (Nutzung auf eigene Gefahr) bereit. Das Haus ist gut isoliert und wird mittels einer energiesparenden Luft-Wasser-Klimaanlage beheizt. Blåvand ist ein schöner Ferienort mit einem großen Freitzeit- und Aktivitätsangebot, u.a. Restaurants, Shoppingmöglichkeiten, Bonbonmanufaktur, Galerien, Kerzengießerei, Minigolfplatz, 18-Loch Golfplatz etc. Für Ausflüge bieten sich das Legoland oder der Givskud Zoo an, die beide ca. 1 Autostunde entfernt liegen. Wegen der Größe des Hauses weicht die Endreinigung vom Listenpreis ab. Keine Vermietung an Jugendgruppen.

woonkamer
4x 1-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, Internettoegang DSL, Tafeltennis, bubbelbad (in huis, verwarmd, 6 personen), sauna (in huis, verwarmd, 6 personen), terras, terras (overdekt), BBQ (houtskool), speeltoestellen, tafelvoetbal, dart, biljart, aardwarmte, lucht-water warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Verwarming/Energie
DKK 2,90/KWh
Water
DKK 85/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Willington
Verblijf van 11 mei 2026 tot 16 mei 2026
19 mei 2026

De ruimte, de netheid en de activiteitenruimte zorgden ervoor dat iedereen zich tijdens ons verblijf vermaakte. We vonden het ook erg prettig dat er meerdere tv's beschikbaar waren.

Sørensen
Verblijf van 25 april 2026 tot 28 april 2026
1 mei 2026

Vergeleken met andere accommodaties waar ik heb verbleven, biedt deze een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding met zijn ruime indeling en vele voorzieningen. Ik heb genoten van het biljart en de tafeltennis met vrienden. De locatie is ook ideaal, met gemakkelijke toegang tot het strand en zonder al te ver van het centrum te zijn.

Wagner
Verblijf van 12 april 2026 tot 14 april 2026
17 april 2026

Comfortabele bedden en voldoende badkamers maakten ons verblijf aangenaam.

Koning
Verblijf van 27 maart 2026 tot 1 april 2026
4 april 2026

De terrassen rondom het pand bieden prachtige uitzichten en comfortabele plekken om te ontspannen.

Fontijn
Verblijf van 9 maart 2026 tot 10 maart 2026
13 maart 2026

Het personeel was behulpzaam toen ik aankwam. Het huis had een geweldige keuken en comfortabele zithoeken om te ontspannen.

Hardcastle
Verblijf van 19 februari 2026 tot 21 februari 2026
24 februari 2026

Ik vond de moderne inrichting in het hele huis prachtig.

de Hoop
Verblijf van 30 januari 2026 tot 4 februari 2026
7 februari 2026

Zo'n leuke sfeer voor gezinnen!

Amarela SA
Verblijf van 15 januari 2026 tot 17 januari 2026
20 januari 2026

Een fantastische ruimte voor groepen; de activiteitenruimte en de sauna waren geweldig.

Købke
Verblijf van 24 december 2025 tot 26 december 2025
29 december 2025

Thuiswerken voelde hier makkelijk aan; snel internet en comfortabele werkplekken zorgden voor productiviteit.

Cooper-Gers
Verblijf van 9 december 2025 tot 12 december 2025
15 december 2025

We hebben genoten van ons korte uitje hier, dicht bij alles wat we nodig hadden, vooral het strand!

Sigfus - Seyðisfjörður Múlaþing
Verblijf van 31 mei 2025 tot 14 juni 2025
17 juni 2025

Over het algemeen erg goed, maar de koelkasten in zowel de keuken als de bar zouden wel een update kunnen gebruiken. De meeste schappen in de deuren ontbreken. Er zou ook een grote gasbarbecue moeten zijn, want het huis is voor 18 personen en een kleine houtskoolbarbecue is daarvoor niet genoeg.

Sigfus - Seyðisfjörður Múlaþing
Verblijf van 31 mei 2025 tot 14 juni 2025
17 juni 2025

Over het algemeen erg goed, maar de koelkasten in zowel de keuken als de bar zouden wel een update kunnen gebruiken. De meeste schappen in de deuren ontbreken. Er zou ook een grote gasbarbecue moeten zijn, want het huis is voor 18 personen en een kleine houtskoolbarbecue is daarvoor niet genoeg.

Bernd - Hamburg
Verblijf van 17 mei 2025 tot 24 mei 2025
27 mei 2025

Goed Aanbevelingen: De brouwerij bood een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding en de asado in het steakhouse was erg goed.

Dressler
Verblijf van 11 december 2024 tot 20 december 2024
23 december 2024

Een zeer aangenaam verblijf! De nabijheid van de natuur en het strand was voor ons het hoogtepunt. De kinderen waren dol op de speeltuin en de activiteitenruimte, terwijl de volwassenen de sauna waardeerden. Het voelde echt als een tweede thuis.

Twiss
Verblijf van 21 oktober 2024 tot 2 november 2024
5 november 2024

We waardeerden de ruime opzet en comfortabele voorzieningen in dit vakantiehuis, De indeling was praktisch, en de keuken had alles wat we nodig hadden om samen te koken, De locatie was rustig, perfect om te ontspannen na drukke dagen met het verkennen van de nabijgelegen attracties, Hoewel het weer tijdens ons bezoek niet geweldig was, hebben we nog steeds het meeste uit de binnenactiviteiten gehaald, Schoon en functioneel, maar zou iets meer charme in de decoratie kunnen gebruiken,

Rijsenbrij
Verblijf van 18 juni 2024 tot 2 juli 2024
5 juli 2024

Deze plek was precies wat we hoopten, Het bood onze grote groep comfortabel onderdak, en iedereen had zijn eigen ruimte, De locatie nabij de duinen en het strand was perfect voor onze ochtendwandelingen, We zouden zeker terugkomen!

jans - oude pekela
Verblijf van 4 mei 2024 tot 4 mei 2024
7 mei 2024

Ruim, goed gelegen, veel faciliteiten.

Tang
Verblijf van 1 april 2024 tot 8 april 2024
11 april 2024

Dit huis is ruim en goed uitgerust, waardoor het ideaal is voor een grote groep. Het was schoon en modern, met een mooie open woonkamer waar we allemaal van genoten. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt op de trampoline en in de speelkamer, waar ze zich urenlang hebben vermaakt. We waardeerden de nabijheid van de vuurtoren van Blåvand en het Tirpitz Museum, die beide een bezoek waard zijn. Al met al een goede keuze voor een grote groep.

Kerstin Prill
Verblijf van 23 maart 2024 tot 30 maart 2024
2 april 2024

De grote woonkamer, grote keuken en de 3 badkamers, / De slaapzolder voor kinderen is zeer comfortabel,

Leigsring
Verblijf van 8 maart 2024 tot 17 maart 2024
20 maart 2024

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Blåvand! De ruimte was perfect voor onze grote familiebijeenkomst, met voldoende slaapkamers en badkamers voor iedereen. De kinderen waren dol op de activiteitenruimte met tafeltennis en biljart, terwijl de volwassenen genoten van de sauna en de hottub na een dagje strand. De locatie is fantastisch: op korte loopafstand van het prachtige zandstrand en dicht bij winkels en restaurants. Een echte aanrader voor een familievakantie!

Joan Bonnerup
Verblijf van 28 oktober 2023 tot 4 november 2023
7 november 2023

Leuk activiteitenhuis, goed met twee kamers/woonkamers, op loopafstand van de stad, en mooie omgeving,

Corti
Verblijf van 9 oktober 2023 tot 22 oktober 2023
25 oktober 2023

Ik vond het geweldig hoe ruim het huis was. We waren met 18 personen en hadden ons nooit krap gevoeld. De keuken was goed uitgerust, maar we hadden wel een paar extra pannen kunnen gebruiken om te koken. Kortom, een geweldige plek voor familiebijeenkomsten.

Heike Böckmann
Verblijf van 14 oktober 2023 tot 21 oktober 2023
24 oktober 2023

Bezoek aan Legoland / Adventure Golf

Otto Bethe
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 12 augustus 2023
15 augustus 2023

De ruimtelijke indeling van de woning, de ruime woonkamer, de activiteitenruimte,/goede keukenuitrusting

Mæland
Verblijf van 26 juli 2023 tot 3 augustus 2023
6 augustus 2023

Ideaal voor een familiereünie. De kinderen hebben zich prima vermaakt in de speelkamer en de trampoline. Het enige nadeel was dat de WiFi soms wat traag was.

Tim Lyhne
Verblijf van 24 juni 2023 tot 1 juli 2023
4 juli 2023

Er was veel ruimte in de functionele keuken en woonkamer, mooi met de indeling van de kamers,

Bettina Butenop
Verblijf van 17 juni 2023 tot 24 juni 2023
27 juni 2023

Wij hebben het huis voor de 8e keer geboekt, / Wat ons vooral bevalt aan dit huis is de indeling van de slaapkamers, ideaal voor vroege vogels en uitslapers, / Wij hebben erg genoten van het persoonlijke contact met de beheerdersdienst en de liefdevolle omgang met elkaar overig Wij vonden het leuk, / Helaas is dat sinds dit jaar niet meer zo. Het is veranderd, wat wij niet leuk vinden. Vanaf volgend jaar kunnen we dit huis niet meer boeken per persoon Week verhoogd, Dat kunnen wij niet meer betalen, Wij reizen al 12 jaar met 6 vrouwen, / Als de prijs weer zou veranderen, naar de prijs van dit jaar, zouden wij dit huis zeker weer boeken

Moe
Verblijf van 28 januari 2023 tot 8 februari 2023
11 februari 2023

Hoewel we een prettig verblijf hadden, waren de schoonmaakkosten iets hoger dan we hadden verwacht. Maar het huis zelf was prachtig, met veel ruimte en moderne voorzieningen. De nabijgelegen stranden waren prachtig, waardoor het over het algemeen een waardevolle reis was.

Roman Masurat
Verblijf van 3 januari 2023 tot 7 januari 2023
10 januari 2023

Zeer goede faciliteiten, er ontbreekt bijna niets! Er zijn slechts enkele apparaten beschikbaar om zelf het huis schoon te maken! Er ontbreekt in ieder geval een dweil of een dweil met een schrobmachine!

Tjørn
Verblijf van 5 november 2022 tot 13 november 2022
16 november 2022

Het huis was schoon, modern en goed onderhouden. We waardeerden de aanwezigheid van meerdere badkamers, waardoor het klaarmaken een stuk gemakkelijker werd. De locatie was rustig, maar dichtbij genoeg om te genieten van het bruisende leven van Blåvand. Al met al een geweldig verblijf voor onze groep.

Wesselius
Verblijf van 28 september 2022 tot 8 oktober 2022
11 oktober 2022

Groot huis, geweldig voor groepen! Alles was schoon en moderne, De sauna was een leuke toevoeging na een lange dag op het strand, Zou zeker aanbevelen voor familietrips!

MUNDT/JOERG
Verblijf van 17 september 2022 tot 24 september 2022
27 september 2022

Aantal slaapkamers en badkamers in 2 vleugels, grote woon-eetkamer, 2 vaatwassers, 2 kachels/ovens, smart home apparatuur, activiteitenruimte met biljart en tafelvoetbal (darts defect), groot terrein met "speeltuin"

Van Greevenbroek
Verblijf van 30 april 2022 tot 7 mei 2022
10 mei 2022

Fijne ruime woning met grote tuin, Goed uitgeruste keuken,

Yolanda - Nieuwegein
Verblijf van 7 mei 2022 tot 7 mei 2022
10 mei 2022

Fijne ruime woning met grote tuin. Goed uitgeruste keuken.

Längfors
Verblijf van 14 januari 2022 tot 28 januari 2022
31 januari 2022

We verbleven hier een weekend en het was precies wat we nodig hadden. Ruime kamers en comfortabele bedden. De omgeving is rustig maar dichtbij lokale attracties. Er zou wel wat meer zitgelegenheid buiten mogen zijn.

Edland
Verblijf van 1 januari 2022 tot 12 januari 2022
15 januari 2022

Fantastische plek voor een grote groep! Genoeg ruimte, super schoon en dichtbij het strand. De hottub was een groot succes bij iedereen!

Christiane Moormann
Verblijf van 26 december 2021 tot 2 januari 2022
5 januari 2022

de grote keuken, eet- en woonkamer // Anders zijn de slaapkamers erg klein, / Te weinig kastvakken, geen opbergruimte,

Marianne Dose
Verblijf van 6 december 2021 tot 11 december 2021
14 december 2021

Het was nieuw, Alles werkte, Goede inrichting, ook met kleine kinderen en een slaapgedeelte, Het was goedkoop in verwarming/elektriciteit, Het beste huis dat we hebben gehuurd

Sánchez santana
Verblijf van 10 november 2021 tot 19 november 2021
22 november 2021

Sfeercheck: deze plek is een en al sfeer! Perfect voor familie- of teamuitjes. De enorme woonkamer is supergezellig en de spelcomputers zijn een bonus. 10/10, ik zou hier weer chillen.

Michael Ahrens
Verblijf van 18 september 2021 tot 25 september 2021
28 september 2021

Sonos-systeem, whirlpool en de grote keuken waren hoogtepunten, de nabijheid van de plek was ook geweldig,

Britta Leder
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 4 september 2021
7 september 2021

Ruim hoofdhuis, 3 badkamers, kindvriendelijke buitenruimte, homecinemafunctie (beamer), de slaapkamers zijn gescheiden in 2 vleugels,

Ulla Cortsen
Verblijf van 31 juli 2021 tot 7 augustus 2021
10 augustus 2021

Licht en vriendelijk, goede ruimte in de woonkamer, mooi terras

Stejmar
Verblijf van 22 mei 2021 tot 3 juni 2021
6 juni 2021

We hebben hier een week met vrienden doorgebracht en het was absoluut perfect! De sauna en hottub waren voor ons hoogtepunten na een lange dag bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend, zoals het Tirpitz Museum en de vuurtoren. Een echte aanrader voor grote groepen!

Knudsen
Verblijf van 2 mei 2021 tot 12 mei 2021
15 mei 2021

De indeling van het huis was erg mooi, er waren veel badkamers, wat erg handig was, de activiteitenruimte hield iedereen bezig, ik wou alleen dat de buren 's nachts wat stiller waren,

Jeucken
Verblijf van 20 juli 2020 tot 27 juli 2020
30 juli 2020

De ruimte is geschikt voor zowel volwassenen als kinderen,

loosman
Verblijf van 4 juli 2020 tot 15 juli 2020
18 juli 2020

Ruim en comfortabel! Dit vakantiehuis had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen uitje, De keuken was goed uitgerust, en we genoten van samen dineren in de familiekamer, Een geweldige plek om herinneringen te maken met familie en vrienden,

Friberg
Verblijf van 4 juni 2020 tot 13 juni 2020
16 juni 2020

Ons gezin heeft een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! Het was ruim genoeg voor ons alle 18 en we waren dol op de goed ontworpen activiteitenruimte. De kinderen genoten vooral van de tafeltennistafel en de trampoline. Bovendien was de ligging op korte loopafstand van het strand een groot pluspunt!

Hansen
Verblijf van 18 mei 2020 tot 31 mei 2020
3 juni 2020

Wat een prachtig huis! De inrichting was modern, maar toch aangenaam, en we waren dol op de terrassen buiten. Het was heerlijk om zoveel vermaak te hebben voor zowel kinderen als volwassenen. Ook de nabijheid van het stadsleven van Blåvand was erg handig.

van Tilburg
Verblijf van 8 april 2020 tot 21 april 2020
24 april 2020

We hadden een gemengde ervaring, Het huis was ruim en prachtig ingericht, maar we hadden wat kleine problemen met de verwarming, De eigenaar was echter responsief en loste het snel op, Over het algemeen een solide keuze voor grote bijeenkomsten,

Henrik
Verblijf van 11 november 2017 tot 18 november 2017
20 november 2017

Een zeer ruim huis. Royaal ingericht. Echt comfortabel.

Roland
Verblijf van 19 augustus 2017 tot 2 september 2017
4 september 2017

GOEDE FACILITEITEN VEEL RUIMTE TOP SCHONE GOEDE VERZORGING GROOT TERRAS

Peter
Verblijf van 1 juli 2017 tot 8 juli 2017
10 juli 2017

De grootte van het huis, twee afwasmachines twee ovens en drie badkamers geweldig. veel ruimte buiten

Anders
Verblijf van 24 juni 2017 tot 1 juli 2017
3 juli 2017

Grote, mooie tuin, goed uitgerust met binnen- en buitenactiviteiten, goed met veel badkamers

Kubitz/Sandra
Verblijf van 8 april 2017 tot 15 april 2017
17 april 2017

het is groot genoeg om uit de weg te gaan, er was voor elk wat wils

Dirk
Verblijf van 15 oktober 2016 tot 22 oktober 2016
24 oktober 2016

De indeling van de ruimte en de uitrusting

Mänzel,
Verblijf van 8 oktober 2016 tot 15 oktober 2016
17 oktober 2016

Goede faciliteiten, royale ruimte, rustige locatie, relatief korte wandeling naar het dorp