Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

16 persoons vakantie huis in Hasselberg 73716-1

16 Personen
7 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €2084 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Willkommen in diesem Aktivitäts- und Wohlfühl-Ferienhaus! Schon am frühen Morgen können Sie hier im 18 m² großen Swimmingpool mit Gegenstromanlage und Wasserrutsche Ihre Runden drehen. Danach bietet sich ein Bad im Whirlpool an oder ein Saunagang. Fit für den Tag geht es zum Frühstück in die gut ausgestattete Wohnküche, an deren großen Esstisch Sie mit der ganzen Familie Platz nehmen können. Ein Holzofen sorgt hier an kühlen Tagen für kuschelige Wärme. Die kann man natürlich auch in der Sitzecke vor dem Fernseher genießen. Neben dem Küchen-Wohnbereich liegt ein Aktivitätsraum mit Billardtisch, Kicker, Tischtennis, Dartscheibe und PlayStation4, wo sich Groß und Klein vergnügen können. Im Anschluss an den Aktivitätsraum, dem sich im übrigen auch eine Bar mit Kühlschrank befindet, liegen drei Schlafzimmer mit einem Bad. Die anderen drei Schlafzimmer mit Bad befinden sich hinter dem Eingangsbereich und ein drittes Bad gibt es im Poolraum. Die Einzelbetten können zu Doppelbetten zusammengeschoben werden. Auf der Schlafgalerie mit vier Schlafplätzen und Fernseher machen es sich die größeren Kinder besonders gern gemütlich. Bitte beachten Sie, dass für den Betrieb des Swimmingpools sowie bei Nutzung der Gegenstromanlage, der Sauna und des Whirlpools mit einem erhöhten Verbrauch von Nebenkosten gerechnet werden muss und deshalb fallen je nach Intensität, Nutzung und Jahreszeit erhöhte Extrakosten an. *** Auf naheliegenden / direkt an das Haus angrenzenden Flächen werden weiterhin neue Häuser errichtet, so dass wir Sie darauf hinweisen möchten, dass es zu Beeinträchtigungen durch Bauarbeiten kommen kann.*** *** Wichtige Info: Anstelle der Barzahlung vor Ort, zahlen Sie bitte die Kaution und Wäschepakete etc. unter Angabe der Buchungsnummer an unseren Servicepartner auf folgende Bankverbindung ein: IBAN: DE58 2175 0000 0165 3631 28, BIC: NOLADE21NOS.*** Keine Vermietung an Jugendgruppen.

woonkamer
4x 1-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
grill
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, Internettoegang DSL, Tafeltennis, koelkast, bubbelbad (in huis), sauna (in huis, verwarmd), terras, terras (overdekt, 16 m2), zwembad (in huis), tafelvoetbal, dart, biljart, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 26 p.p./verblijf
Borgsom
€ 540
Elektriciteit
€ 0,65/kWh
Verwarming/Energie
€ 3,30/Unit
Water
€ 9,30/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
€ 10/verblijf
Kinderstoel
€ 10/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Stewart - London
Verblijf van 31 juli 2026 tot 7 augustus 2026
10 augustus 2026

Het pension was prima voor gezinnen, maar de bedden waren vreselijk. Kleine eenpersoonsbedden voor iedereen en de slaapkamers waren erg warm. Aanbevelingen: De bedden moeten vervangen worden, ze zijn te klein voor volwassenen. De kussens waren ook vreselijk.

Hørlyk
Verblijf van 31 maart 2026 tot 5 april 2026
8 april 2026

Deze accommodatie biedt een goede mix van faciliteiten voor zowel ontspanning als vermaak. De activiteitenruimte met biljart, tafeltennis en een PlayStation 4 zorgde voor vermaak voor iedereen. Het was ruim genoeg voor ons gezin en de indeling maakte het gemakkelijk om samen te komen. Al met al een praktische keuze voor een gezinsvakantie.

Balasubramaniam
Verblijf van 6 maart 2026 tot 10 maart 2026
13 maart 2026

We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuisje! Het zwembad was een hoogtepunt voor de kinderen en de waterglijbaan zorgde ervoor dat ze het uitgilden van plezier. Na het zwemmen hebben we heerlijk ontspannen in de jacuzzi en de sauna. De goed uitgeruste keuken maakte het ontbijt voor het hele gezin makkelijk en gezellig. Absoluut een plek om te ontspannen en plezier te hebben!

Zenklusen
Verblijf van 8 februari 2026 tot 13 februari 2026
16 februari 2026

Dit vakantiehuis is geweldig voor gezinnen! Het zwembad heeft een perfect formaat en de jacuzzi was een heerlijke manier om te ontspannen na een dag vol activiteiten. We hebben ook genoten van de barbecue op het terras. De woonkamer was ruim en de tv zorgde ervoor dat de kinderen zich prima vermaakten. Al met al een prettige ervaring.

Wieczorek
Verblijf van 27 december 2025 tot 1 januari 2026
4 januari 2026

Een prima keuze voor een gezinsvakantie. De voorzieningen dekken alle basisbehoeften, van een koelkast tot een wasmachine, wat ons verblijf comfortabel maakte. De kinderen hebben genoten van de spelcomputer en de tafelvoetbaltafel. Het is een eenvoudige accommodatie die voldoet aan de behoeften van een druk gezin.

Matsche
Verblijf van 4 december 2025 tot 8 december 2025
11 december 2025

Zoekt u een plek om te ontspannen en plezier te hebben? Dan is dit vakantiehuis precies wat u zoekt! De kinderen waren dol op het zwembad en de speelkamer was een groot succes. Na een lange dag hebben we ook heerlijk in de jacuzzi gezeten. De sfeer was gezellig, vooral dankzij de houtkachel die ons warm hield. Een echte aanrader voor een gezinsvakantie!

Leonhard
Verblijf van 9 november 2025 tot 12 november 2025
15 november 2025

Het vakantiehuisje is van alle gemakken voorzien voor een gezinsvakantie. We vonden de grote eettafel in de keuken erg fijn, waar we allemaal samen konden eten. De slaapkamers waren comfortabel en de meerdere badkamers waren een groot pluspunt. Het zwembad maakte ons verblijf helemaal compleet.

Wladi - Sande
Verblijf van 4 augustus 2025 tot 8 augustus 2025
11 augustus 2025

De faciliteiten zijn uitstekend. Het zwembadwater is veel te warm en brandt in je ogen. Helaas is er geen wifi!

Rogge
Verblijf van 10 januari 2025 tot 22 januari 2025
25 januari 2025

Ruim en super schoon, De activiteitenruimte met de PlayStation 4 was een hit bij de kinderen, Een geweldige manier om ze bezig te houden, Al met al een goede keuze voor een familievakantie,

Tangen Renate
Verblijf van 1 oktober 2024 tot 13 oktober 2024
16 oktober 2024

Zeer schoon en goed onderhouden, De locatie is rustig maar gunstig gelegen ten opzichte van activiteiten zoals tafeltennis en biljart, De gastheer was vriendelijk en gastvrij, Perfect voor een ontspannend weekendje weg,

Röhlig
Verblijf van 22 augustus 2024 tot 5 september 2024
8 september 2024

Deze plek was perfect voor onze familiereünie. Er was zoveel ruimte voor iedereen en de speelkamer hield de kinderen urenlang bezig. Het nabijgelegen strand van Weidefelder was een fijne bonus voor een middaguitstapje. Absoluut een onvergetelijk verblijf.

Hoensch
Verblijf van 19 april 2024 tot 21 april 2024
24 april 2024

De apparatuur in de keuken en de speelkamer,

Silke Kelling
Verblijf van 29 maart 2024 tot 5 april 2024
8 april 2024

De zeer goede faciliteiten van het huis, de activiteiten die je in het huis kunt doen,

Kerstin Nahrwold
Verblijf van 8 maart 2024 tot 15 maart 2024
18 maart 2024

Faciliteiten, speelkamer, service

Bettina Pahlau
Verblijf van 8 december 2023 tot 11 december 2023
14 december 2023

Het huis heeft alles wat je maar kunt wensen, is goed uitgerust en alles was erg schoon. Wat niet zo fijn is, is dat het huis erg open is en dicht bij andere huizen. Omdat we er alleen in het weekend waren, had de bouwplaats geen last ons zo gestoord,

Udo Bonk
Verblijf van 1 december 2023 tot 8 december 2023
11 december 2023

De uitrusting is geweldig, de indeling van de kamers, het zwembad enz., alles is geweldig!

Vlaeyen
Verblijf van 28 juni 2023 tot 6 juli 2023
9 juli 2023

Niet zomaar een huis, het is een hele belevenis. De gezellige woonkamer is perfect voor filmavonden en de keuken is goed uitgerust. Ik kom zeker terug!

Gram Maja
Verblijf van 5 april 2023 tot 18 april 2023
21 april 2023

Zeer ruim en comfortabel! De slaapkamers waren goed ingedeeld en de woonkamer was perfect voor onze groep. Soms was het wat rumoerig vanwege de bouwwerkzaamheden in de buurt, maar dat deed geen afbreuk aan ons plezier.

Frings
Verblijf van 23 maart 2023 tot 6 april 2023
9 april 2023

We hebben hier een week doorgebracht en hebben enorm genoten! Het huis is enorm en voelde echt als thuis. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken voor het hele gezin een fluitje van een cent was. De kinderen waren dol op het zwembad en alle spelletjes in de activiteitenruimte. We hadden wel wat last van de bouwplaats in de buurt, maar dat was niet storend. Al met al een geweldige plek voor een familievakantie; ik zou het zeker aanbevelen!

Sven Völlmer
Verblijf van 1 maart 2023 tot 5 maart 2023
8 maart 2023

Keukenapparatuur, zwembad, lounge-uitrusting met spelletjes

Groben
Verblijf van 26 januari 2023 tot 4 februari 2023
7 februari 2023

Laagdrempelig, ideaal voor grote groepen, 7 slaapkamers, dus iedereen heeft zijn eigen ruimte, Ik ben dol op de barbecuefaciliteiten op het terras, Op slechts een korte wandeling van het strand van Weidefelder voor die zonsondergangfoto's, zeker Instagram-waardig,

Elvira Kilper
Verblijf van 21 oktober 2022 tot 28 oktober 2022
31 oktober 2022

Over het geheel genomen is het huis zeer ruim en goed onderhouden. We waren vooral gecharmeerd van de verscheidenheid aan activiteitenmogelijkheden: zwembad met glijbaan en tegenstroomsysteem, tafeltennistafel, biljart, darts, tafelvoetbal, 3 televisies, de keuken was zeer goed uitgerust. , voldoende serviesgoed en alle denkbare apparatuur van fornuis tot magnetron, broodrooster, koffiezetapparaat, vaatwasser, / Ook is het huis zeer goed geïsoleerd, ondanks dat de verwarming niet aanstond was het hele huis aangenaam warm,

Döpking
Verblijf van 23 september 2022 tot 30 september 2022
3 oktober 2022

De slimme indeling van de kamers, het royale aanbod aan servies en glazen, de locatie (op loopafstand van de Schlei, de Oostzee en de supermarkt), de goede staat van de biljart- en tafeltennistafels, / / Helaas zijn de kamers erg licht, zijn ze erg licht dicht bij het volgende huis liggen de huizen nog in de directe omgeving van de bouwplaatsen waardoor de nacht 's ochtends snel voorbij is, de verwarming is heel moeilijk te regelen (het is altijd veel te warm, wat we vonden het ook niet bijzonder klimaatbewust)

Laukötter
Verblijf van 6 augustus 2022 tot 17 augustus 2022
20 augustus 2022

We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! De kinderen waren dol op het zwembad en de glijbaan, en wij hebben heerlijk ontspannen in de hottub na een lange dag. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken voor het hele gezin gemakkelijk was. Een echte aanrader voor grote groepen!

Lisa-Marie Mecklenbrauck
Verblijf van 8 juli 2022 tot 15 juli 2022
18 juli 2022

Het zwembad, de lounge met een pooltafel en tafelvoetbal, de keuken

Smit-Zuidervaart
Verblijf van 1 juli 2022 tot 8 juli 2022
11 juli 2022

Romslig feriehus med et fantastisk basseng og sauna, Ideell for familietreff,

Domo
Verblijf van 1 mei 2022 tot 11 mei 2022
14 mei 2022

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De loft was een leuke plek voor de oudere kinderen en de keuken/eetkamer was perfect voor familiediners. We hebben ook genoten van de restaurants in de buurt, met name het Lobster Restaurant.

Van Vliet
Verblijf van 28 februari 2022 tot 7 maart 2022
10 maart 2022

Ruime en schone huis, perfect voor grote gezinnen, Het zwembad was een hit bij de kinderen!

Katharina Lübbecke
Verblijf van 21 december 2021 tot 29 december 2021
1 januari 2022

De Edeka is ongelooflijk duur, ik zou aanraden om naar de dichtstbijzijnde Rewe-markt te gaan om te winkelen, anders is het erg ruim maar ook erg vies en ben je omringd door bouwplaatsen,

BACHMANN/FRANK
Verblijf van 1 oktober 2021 tot 8 oktober 2021
11 oktober 2021

Ik zou wachten tot de bouwplaats weg is! Ook het bouwplaatsbriefje vonden wij niet verrassend! Het had ons verteld moeten worden: elke dag vanaf 07.00 uur rijden er veel bouwvoertuigen door de slaapkamer - eerlijk is eerlijk, dat hadden we moeten communiceren!

Winde
Verblijf van 25 september 2021 tot 7 oktober 2021
10 oktober 2021

Al met al hadden we een heerlijk verblijf. Het zwembad was fantastisch voor een vroege duik en de hottub was een geweldige manier om te ontspannen. Op slechts een korte rit van het strand was het gemakkelijk om te zonnen en te zwemmen.

Bröker
Verblijf van 20 september 2021 tot 24 september 2021
27 september 2021

Netheid / geluidssysteem / bubbelbad

Wörsdörfer
Verblijf van 21 januari 2021 tot 1 februari 2021
4 februari 2021

Ruim en goed ontworpen, dit vakantiehuis heeft alles wat je nodig hebt. De slaapkamers waren comfortabel en we waardeerden de meerdere badkamers. Het enige nadeel was wat bouwlawaai tijdens ons verblijf, maar dat stoorde ons niet echt.

Geiersbach
Verblijf van 16 november 2020 tot 23 november 2020
26 november 2020

Een geweldige plek voor een korte vakantie! Het zwembad was een succes bij het hele gezin. We waren ook dol op de barbecuefaciliteiten en hebben 's avonds heerlijk gegrild op het terras. Het ligt ook dicht bij prachtige stranden, wat een leuke verrassing was.

Vanbillemont
Verblijf van 1 november 2020 tot 14 november 2020
17 november 2020

Leuk huis met voldoende slaapgelegenheden, De verwarming werkte goed en het was er zelfs op koelere dagen gezellig, We hebben goed gebruik gemaakt van de speelkamer en het nabijgelegen Naturerlebniszentrum was een hit bij de kinderen,

Arac
Verblijf van 8 oktober 2020 tot 17 oktober 2020
20 oktober 2020

Een groot pluspunt is de sauna en het zwembad. Er heerst de hele dag, elke dag een ontspannen sfeer. Een echte aanrader voor een groepsuitje of familiebijeenkomst. De indeling is perfect om te ontspannen.

DINSDALE
Verblijf van 30 juni 2020 tot 11 juli 2020
14 juli 2020

Het gebouw was goed uitgerust, vooral het recreatiegebied met veel mogelijkheden bij slecht weer,

Vergnaud/Remmache
Verblijf van 26 februari 2020 tot 8 maart 2020
11 maart 2020

De uitrusting in de keuken was uitstekend en het zwembadgedeelte met glijbaan, bubbelbad en sauna was voor iedereen een hoogtepunt. Het water in het zwembad was echter iets te koud.

Schaller
Verblijf van 16 februari 2020 tot 27 februari 2020
1 maart 2020

Deze plek heeft echt een geweldige sfeer! Het zwembad met de waterglijbaan? Geweldig! En de speelkamer is perfect voor een gezellige familiedag. Mogen we het even hebben over hoe gezellig de keuken is? Dat maakte het ontbijt zeker een stuk aangenamer.

Frantzen Karin
Verblijf van 27 januari 2020 tot 7 februari 2020
10 februari 2020

De jacuzzi is anders na een lange dag, Super relaxte plek, veel ruimte voor iedereen, en de WiFi is snel genoeg voor een kleine Netflix-marathon, Let op, soms wat bouwgeluid, maar eerlijk gezegd, het is het waard,