Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

16 Personen vakantie huis in Højer 15595-1

16 Personen
11 Slaapkamer(s)
6 Badkamer(s)
vanaf €2718 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

In attraktiver Lage, etwas außerhalb von Højer und mit Blick zum nahen Wattenmeer, finden Sie diese geräumige Ferienwohnung für bis zu 16 Personen. Sie bietet zudem einen Whirlpool im Bad und Zugang zu einem Gemeinschaftspool vor Ort. Die Wohnung beinhaltet 8 Schlafzimmer, 6 Bäder mit Dusche sowie einen großen Küchen-/Wohnbereich. Es gibt zwei große Balkone mit Sitzgelegenheiten und Grill sowie herrlichem Meerblick zum Wattenmeer. Dazu große Gemeinschaftsareale in der Umgebung. In und um Højer gibt es mehrere Restaurants und kleine Geschäfte sowie einige Galerien, die auf jeden Fall einen Besuch wert sind. Im Frühjahr und Herbst gibt es gute Möglichkeiten, das grandiose Naturphänomen der schwarzen Sonne zu erleben, bei dem Tausende von Staren Luftakrobatik vollführen und die Sonne verdunkeln, kurz bevor sie sich für die Nacht zurückziehen. Das gesamte Gebiet ist ein Traum für Ornithologen, die hier eine reiche Vogelwelt studieren können. Keine Vermietung an Jugendgruppen.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
woon/slaapkamer
2x 1-pers. bed
TV
woon/slaapkamer
TV
woon/slaapkamer
biljart
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, slaapkamer, tuinmeubilair, BBQ (houtskool), zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Klausen
Verblijf van 10 augustus 2026 tot 14 augustus 2026
17 augustus 2026

Het was makkelijk om je zonder auto te verplaatsen. De zitjes in de tuin boden heerlijke plekjes om te ontspannen en even alleen van de frisse lucht te genieten.

Glück
Verblijf van 23 juli 2026 tot 27 juli 2026
30 juli 2026

Tijdens al mijn werkgesprekken bleef de internetverbinding betrouwbaar, zonder onderbrekingen of trage snelheden.

Arne Andreassen - Hjellestad
Verblijf van 18 juli 2026 tot 25 juli 2026
28 juli 2026

nan Aanbevelingen: Gezellig met uitstapjes naar Tønder en Flensburg. Verwacht niet dat je in zee kunt zwemmen.

Pattel
Verblijf van 28 juni 2026 tot 30 juni 2026
3 juli 2026

Onze kamer voelde uitnodigend aan en was van alle gemakken voorzien. Er was genoeg ruimte voor onze groep en de keuken was handig voor snelle maaltijden. Kortom, het was perfect voor ons.

Hummel
Verblijf van 11 juni 2026 tot 12 juni 2026
15 juni 2026

Er was niets extravagant, maar basisvoorzieningen zoals een fornuis, koelkast en comfortabele bedden maakten deze plek betrouwbaar in vergelijking met andere accommodaties in de buurt. Het zwembad was een extra pluspunt.

Jeřábek
Verblijf van 22 mei 2026 tot 24 mei 2026
27 mei 2026

De douche functioneerde naar behoren, zonder overbodige toeters en bellen of opvallende functies.

Otero
Verblijf van 2 mei 2026 tot 7 mei 2026
10 mei 2026

Na een lange dag buiten was het zwembad een heerlijke verfrissing en goed onderhouden.

khureibet
Verblijf van 23 april 2026 tot 24 april 2026
27 april 2026

De ontspannen avonden bij het zwembad waren heerlijk, net als de comfortabele bedden, zowel tweepersoons- als eenpersoonsbedden, waardoor het gemakkelijk was om vrienden in alle rust te ontvangen.

Smirra
Verblijf van 2 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

Parkeren direct voor de deur was erg handig. De douche was brandschoon en keukenapparatuur zoals de magnetron werkte prima tijdens ons korte verblijf.

Bente - Græstex
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

nan Aanbevelingen: Het is gelegen in een prachtige natuurlijke omgeving met uitzicht op de Waddenzee

Bente - Græstex
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

nan Aanbevelingen: Het is gelegen in een prachtige natuurlijke omgeving met uitzicht op de Waddenzee

Nørgård
Verblijf van 8 maart 2026 tot 10 maart 2026
13 maart 2026

Dankzij de vaatwasser was opruimen veel eenvoudiger dan we dachten, en de keukenapparatuur kwam tijdens ons hele verblijf goed van pas.

Brodersen
Verblijf van 28 februari 2026 tot 3 maart 2026
6 maart 2026

Deze accommodatie biedt een goede prijs-kwaliteitverhouding, zeker met voorzieningen zoals een koffiezetapparaat en een tv. Het leek al met al een uitstekende deal!

Erik Gordon - Odense N
Verblijf van 30 augustus 2025 tot 6 september 2025
9 september 2025

Een beetje verouderd, maar mooi ingericht voor meerdere gezinnen en met een fantastisch uitzicht op de Waddenzee.

Getevau
Verblijf van 2 februari 2025 tot 16 februari 2025
19 februari 2025

We hebben een geweldige tijd gehad met het gezin! Het huis was goed uitgerust en de locatie bood ons de mogelijkheid om de omliggende natuur te verkennen. Het buitenzwembad was een hoogtepunt voor iedereen!

Anke
Verblijf van 3 januari 2025 tot 16 januari 2025
19 januari 2025

Dit vakantiehuis is perfect voor grote gezinnen! De indeling was fantastisch en we hadden veel ruimte om te ontspannen. De keuken was een droom om samen te koken.

Christian
Verblijf van 5 december 2024 tot 15 december 2024
18 december 2024

We hadden alles wat we nodig hadden tijdens ons verblijf. De locatie was ideaal om de omgeving te verkennen en het buitenzwembad was een geweldige plek om te ontspannen na een dag vol activiteiten.

Bert
Verblijf van 24 november 2024 tot 1 december 2024
4 december 2024

We hebben genoten van onze tijd hier! De ruime slaapkamers waren comfortabel en het zitgedeelte buiten was perfect voor een avondje kletsen. Ook dichtbij een aantal goede cafés!

Elstad Morten
Verblijf van 14 oktober 2024 tot 21 oktober 2024
24 oktober 2024

We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Højer. De plek was enorm, ruim genoeg voor ons alle 16, en het zwembad was een groot succes, vooral met de kinderen. Want zeg nou eerlijk, wie houdt er nou niet van een duik na een lange dag sightseeing? De keuken was goed uitgerust, dus we hebben samen heerlijke maaltijden gekookt. Het was fijn en comfortabel, al had ik wel gewild dat de wifi iets sneller was. Al met al zou ik het zeker aanraden voor een groepsvakantie!

Manuela
Verblijf van 19 september 2024 tot 26 september 2024
29 september 2024

De gastheren waren fantastisch en verwelkomden ons vanaf het eerste moment. Het huis had een heerlijke charme en was goed onderhouden. Ideaal voor een groepsvakantie!

Madsen
Verblijf van 8 september 2024 tot 19 september 2024
22 september 2024

Ik ben helemaal weg van deze plek! De sfeer is fantastisch en het buitenzwembad is een echte aanrader voor een zomerse borrel. Perfect voor onze groep van 16. De keuken is van alle gemakken voorzien, dus het was makkelijk om 's avonds laat nog wat snacks te maken. Bovendien was de biljartkamer een groot succes voor spelletjesavonden.

Manuela
Verblijf van 15 augustus 2024 tot 25 augustus 2024
28 augustus 2024

Een fantastisch verblijf! De nabijheid van de kathedraal van Ribe was een mooie bonus voor onze sightseeingplannen, de bedden waren comfortabel en we voelden ons thuis. We komen zeker terug!

Chantal
Verblijf van 16 juli 2024 tot 28 juli 2024
31 juli 2024

Wat een prachtig vakantiehuis! De locatie was rustig, midden in de natuur, en op korte rijafstand van het prachtige Nationaal Park Waddenzee. Het huis zelf was schoon en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf.

Chen
Verblijf van 29 juni 2024 tot 10 juli 2024
13 juli 2024

Zeer schoon en goed ingericht, ideale locatie nabij het Nationaal Park Waddenzee voor natuurliefhebbers,

Ayman
Verblijf van 12 juni 2024 tot 20 juni 2024
23 juni 2024

Over het algemeen was het een aangenaam verblijf. Het huis was ruim en bood alle nodige voorzieningen. Een heerlijke plek om te ontspannen en tijd door te brengen met vrienden en familie.

Van Der Grinten
Verblijf van 3 april 2024 tot 15 april 2024
18 april 2024

Wat een heerlijke vakantie! Het zwembad was verfrissend en we hebben er vele middagen bij doorgebracht. De buitenruimte was ook heerlijk voor avondbarbecues. De gastheren waren vriendelijk en reageerden op onze wensen.

Stefanie
Verblijf van 7 maart 2024 tot 18 maart 2024
21 maart 2024

We verbleven hier voor een familiereünie en het was ideaal! Er was genoeg ruimte voor iedereen en de pooltafel zorgde voor wat extra plezier tijdens de avonden. De gastheer was supervriendelijk en gastvrij. Zeker een aanrader!

Liesbeth
Verblijf van 30 januari 2024 tot 6 februari 2024
9 februari 2024

Een leuke plek om met vrienden te verblijven, de biljarttafel was een leuke toevoeging en we genoten van de avonden bij het zwembad, een beetje weg van de drukte, wat we leuk vonden,

Dirk
Verblijf van 17 december 2023 tot 24 december 2023
27 december 2023

Zeer ruime woning met een prachtige tuin, We waardeerden de rustige omgeving en de gemakkelijke toegang tot lokale attracties, De kinderen hadden veel plezier in het zwembad!

Esther
Verblijf van 13 november 2023 tot 22 november 2023
25 november 2023

We hadden een fantastische tijd in Vakantiehuis Højer V! De ruime indeling was perfect voor onze groep van 16, Het buitenzwembad was een hit, vooral bij de kinderen, We waardeerden de goed uitgeruste keuken, waardoor het gemakkelijk was om samen maaltijden te bereiden,

Normann Hege
Verblijf van 13 november 2023 tot 20 november 2023
23 november 2023

Een geweldige plek voor een grote groep! Dankzij de zeven slaapkamers had iedereen zijn eigen ruimte en we waren dol op de pooltafel in de woonkamer. De wifi was betrouwbaar, wat een pluspunt was voor degenen die werk moesten inhalen.

Robert
Verblijf van 23 oktober 2023 tot 2 november 2023
5 november 2023

Het huis was goed ingericht en gezellig. We vonden de buitenruimtes geweldig en de locatie was handig om nabijgelegen steden te verkennen. Een perfect toevluchtsoord voor ons gezin!

Manuela
Verblijf van 2 oktober 2023 tot 15 oktober 2023
18 oktober 2023

Schoon, ruim en goed uitgerust, de keuken was van alle gemakken voorzien en op zonnige dagen hebben we heerlijk bij het zwembad kunnen ontspannen. Een geweldige plek voor een grote groep!

Sam
Verblijf van 30 september 2023 tot 12 oktober 2023
15 oktober 2023

De accommodatie was schoon en overzichtelijk, waardoor onze groep zich gemakkelijk kon installeren. We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van de nabijgelegen Waddenzee. Een echte aanrader voor groepsreizen!

Gotthold
Verblijf van 18 september 2023 tot 26 september 2023
29 september 2023

Een rustig uitje met veel ruimte, ik hou van de pooltafel en de goed uitgeruste keuken,

Roetz
Verblijf van 1 augustus 2023 tot 11 augustus 2023
14 augustus 2023

Ruim en van alle gemakken voorzien! Dit huisje had alles wat we nodig hadden voor onze groepsvakantie. Het was makkelijk om te koken, te ontspannen en samen te genieten. De eetgelegenheden in de buurt waren ook een fijne bonus.

Hytten Mette
Verblijf van 28 juni 2023 tot 12 juli 2023
15 juli 2023

We hebben een fantastische familievakantie gehad in het vakantiehuis in Højer! De ruime indeling was perfect voor onze groep van 16 personen en het buitenzwembad was een groot succes bij de kinderen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om samen te koken. Een echte aanrader!

Hemborg
Verblijf van 25 januari 2023 tot 5 februari 2023
8 februari 2023

Ruim en schoon, perfect voor een groot familiefeest, iedereen vond het geweldig!

Meursinge Camilla
Verblijf van 4 januari 2023 tot 16 januari 2023
19 januari 2023

Het huis is super schoon en gezellig. De locatie is relaxed en rustig, wat geweldig was om te ontspannen na een dagje strand. Er zijn zoveel badkamers, je hoefde nooit te wachten. Perfect voor geweldige groepsreizen. Zou het zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een leuke vakantie.

Mahieu
Verblijf van 19 juni 2022 tot 3 juli 2022
6 juli 2022

Ruim AF! Så mange soverom, alle hadde sitt eget rom, Gratis WiFi was lit voor streamen en het posten van foto's, Dichtbij Waddenzee Nationaal Park voor wat natuur foto's ook, Deze plek is anders voor grote groepen,

Walsh
Verblijf van 29 oktober 2021 tot 6 november 2021
9 november 2021

Over het geheel genomen was het een goede ervaring. Het huis had een fijne sfeer en we hebben ervan genoten. De tuin was een fijne plek voor een kopje koffie in de ochtend. Het enige wat we wilden was dat er meer eetgelegenheden op loopafstand waren, maar we hebben het ermee gedaan!

Leo
Verblijf van 8 augustus 2021 tot 15 augustus 2021
18 augustus 2021

Groot huis, geweldige sfeer, zwembad is een must, vooral in de zomer, vond de mooie tuin geweldig om te ontspannen, al met al een prima plek voor een leuk familie-uitje, 10/10 zou hier weer verblijven

Zlabinger
Verblijf van 24 juli 2021 tot 2 augustus 2021
5 augustus 2021

Ruim vakantiehuis, perfect voor ons groepsweekend. Het buitenzwembad was een hoogtepunt!

Kábová
Verblijf van 13 juli 2021 tot 22 juli 2021
25 juli 2021

Dit was een geweldige keuze voor onze groepsreis! Genoeg ruimte voor iedereen, en we waardeerden de nabijheid van lokale attracties. De keuken was een hoogtepunt voor ons, waardoor we samen konden koken en als gezin konden genieten van maaltijden.

Emblem Valdas
Verblijf van 1 juni 2021 tot 10 juni 2021
13 juni 2021

Het huis was perfect voor onze groepsbijeenkomst, maar houd er rekening mee dat het aan een drukke straat ligt, wat voor sommigen een probleem kan zijn. Eenmaal binnen voelden we ons echter thuis en op ons gemak. De verwarming werkte goed en het was gezellig ondanks het koude weer buiten.

Alotaibi
Verblijf van 6 augustus 2020 tot 15 augustus 2020
18 augustus 2020

De ligging van dit vakantiehuis was ideaal, vlakbij Nationaal Park Waddenzee. We hebben genoten van prachtige wandelingen in de natuur. Het huis zelf was comfortabel, maar op sommige punten wat gedateerd. Al met al een prettig verblijf!

Eperjesy
Verblijf van 24 juli 2020 tot 2 augustus 2020
5 augustus 2020

We kozen dit vakantiehuis vanwege de nabijheid van lokale bezienswaardigheden en werden niet teleurgesteld. De kathedraal van Ribe ligt op korte rijafstand en de omgeving is geweldig om te verkennen. Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf.

Rowland
Verblijf van 22 januari 2020 tot 3 februari 2020
6 februari 2020

We hebben genoten van onze tijd in dit vakantiehuis! De kinderen genoten van het zwembad en we waardeerden hoe schoon en gastvrij de ruimte was. De indeling bood privacy, maar er waren ook genoeg gemeenschappelijke ruimtes waar we samen konden komen. We zouden zeker terugkomen!

Wieczorek
Verblijf van 11 januari 2020 tot 19 januari 2020
22 januari 2020

Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een groot gezelschap, gratis WiFi was een pluspunt en de kinderen genoten van het zwembad.