Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

14 persoons vakantie huis in Væggerløse 68830-1

14 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €819 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Goed uitgerust vakantiehuis op een open grasperceel met een buitenwhirlpool voor 4 tot 6 personen, een whirlpool in de badkamer voor 2 personen en een sauna voor 4 tot 6 personen. Daarnaast is er een activiteitenruimte voor vrijetijdsbesteding, een biokachel en gratis WiFi in het huis. U verblijft hier op slechts een steenworp afstand van het centrum van de vakantiebestemming Marielyst, met goede winkelmogelijkheden en een zeer aantrekkelijk zandstrand dat tot de beste van heel Denemarken behoort.

Overal in het lichtovergoten vakantiehuis zijn moderne meubels en aantrekkelijke details te ontdekken. Open keuken-/woonruimte voor het gezinsleven, inclusief biokachel en Duitse tv-zenders om uit te kiezen op de tv. Hedendaagse keukenuitrusting inclusief keramische kookplaat, oven, afzuigkap, magnetron en koelkast met vriesvak, daarnaast zijn er een wijnkoeler, waterkoker en toaster aanwezig.

In de lichte activiteitenruimte is er plaats voor spel en interne competitie aan de biljarttafel, tafelvoetbal of voor de PlayStation 3 (breng uw eigen spellen mee!) en de Nintendo Wii. In het huis is er ook een groter badkamer inclusief whirlpool en toegang tot de sauna, evenals een tweede badkamer met douche/WC. Praktische wasdroger in het huis. Een energiezuinige warmtepomp zorgt zowel in de keuken-/woonruimte als in de activiteitenruimte voor een aangenaam binnenklimaat.

Er zijn drie slaapkamers met elk een tweepersoonsbed, evenals twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en bovendien twee slaapzolders boven onder het schuine dak, die het beste geschikt zijn voor kinderen. Een kinderstoel en diverse speeltoestellen zijn beschikbaar voor de jongsten. Daarnaast is er een extra tv-apparaat in het huis.

Buiten is er een groot, gedeeltelijk overdekt terras dat zich leent voor zomerdagen en barbecue-avonden. Voor een ontspannend bad in de open lucht staat er een standwater-whirlpool klaar. Ook is er een voetbalgoal op het gras.

Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!

woonkamer
2x 1-pers. vouwbed
woonkamer
2x 1-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
TV
radio
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasdroger
bad of douche
wasbak
toilet
wasmachine
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, Internettoegang DSL, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), bubbelbad (buiten, verwarmd), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), speeltoestellen, tafelvoetbal, voetbalgoal, biljart, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Elektriciteit
DKK 5/kWh
Water
DKK 95/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Christensen
Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Væggerløse! Het ruime interieur was perfect voor onze groep van acht, met genoeg ruimte om te ontspannen en van het leven te genieten. De kinderen vonden de speeltuin buiten geweldig en wij genoten van de sauna na een lange dag vol ontdekkingen. Een echte aanrader is om het nabijgelegen Ulslev Strand te bezoeken voor wat strandtijd!

van den Berg
Verblijf van 12 april 2024 tot 22 april 2024
25 april 2024

Ruim en gezellig, rustig en perfect voor een uitje met het gezin. De kinderen vonden de speeltuin en de tuin geweldig. De wifi was snel genoeg om te streamen, wat een must is. Een echte aanrader!

Köksal
Verblijf van 13 maart 2024 tot 25 maart 2024
28 maart 2024

We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis. Het was ruim genoeg voor onze twee gezinnen en we hebben echt genoten van het buiten zitten op het terras. De nabijgelegen bakkerij was een heerlijke vondst voor lekkernijen bij het ontbijt. Kortom, een fijn en ontspannend verblijf!

Dr, Beigel
Verblijf van 2 maart 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

De omgeving is zeer rustig en het strand en de winkels zijn gemakkelijk bereikbaar,

Anette lisner Jacobsen
Verblijf van 8 februari 2024 tot 9 februari 2024
12 februari 2024

De grote speelkamer en indeling van de kamer

Bøe Aleksander
Verblijf van 24 januari 2024 tot 31 januari 2024
3 februari 2024

Het huis was erg schoon en goed uitgerust. We vonden alles wat we nodig hadden in de keuken, en de sauna was een leuke toevoeging na een dag verkennen. De locatie is rustig en we waardeerden hoe dicht het bij lokale eetgelegenheden lag, zoals Restaurant Baghuset en Tonis.

Jakob Fønss
Verblijf van 14 december 2023 tot 18 december 2023
21 december 2023

Keuken bijkeuken, wijnkoelkast, buitenspa, centrale ligging, goede bedden

Einarsdottir Nina
Verblijf van 21 oktober 2023 tot 30 oktober 2023
2 november 2023

Ons gezin heeft hier een heerlijke tijd gehad! Het huis was prachtig ingericht en voelde erg gastvrij. We hebben vooral genoten van de pooltafel en de sauna was een fijne extra. De locatie maakte het gemakkelijk om nabijgelegen bezienswaardigheden zoals het middeleeuwse centrum te bezoeken. Zeker een bezoek waard!

Karin, Grønfeldt, Lindbæk,
Verblijf van 19 augustus 2023 tot 26 augustus 2023
29 augustus 2023

Blijf ver weg van die ervaring,

Reiter
Verblijf van 16 april 2023 tot 30 april 2023
3 mei 2023

De locatie was uitstekend, de netheid was prima, het enige nadeel was de lage internetsnelheid, die vaak overbelast raakte bij het kijken naar tv en het gebruik van meerdere smartphones, de indeling was geweldig voor twee groepen met een gedeelde woon- en eetkamer,

Ute Paschen
Verblijf van 8 april 2023 tot 11 april 2023
14 april 2023

De indeling van de kamers, de slaapmogelijkheden onder de overkapping voor onze kinderen van 7 t/m 11 jaar, / (uiteraard ook geschikt voor oudere kinderen), / de grote kamer waar ons grote gezin kon eten was goed geschikt, / de speelmogelijkheden werden voldoende gebruikt door oud en jong,

Glenn Henke
Verblijf van 19 maart 2023 tot 25 maart 2023
28 maart 2023

De woning heeft een goede maar rustige ligging, twee supermarkten, bakkers en diverse restaurants zijn vlakbij en ook het strand is slechts een paar minuten lopen, de faciliteiten zijn eenvoudig maar goed Sleuteluitgifte werkte ook heel goed buiten kantoortijden,

Hagedoorn
Verblijf van 6 maart 2023 tot 17 maart 2023
20 maart 2023

Het vakantiehuis was schoon en comfortabel en voldeed aan al onze verwachtingen. De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was ruim genoeg om iedereen te ontvangen. We waardeerden de barbecuefaciliteiten en hebben een heerlijke avond buiten gekookt. Een eenvoudig verblijf, zonder klachten!

Vistnes Vigdis
Verblijf van 1 februari 2023 tot 9 februari 2023
12 februari 2023

We waren tevreden met ons verblijf, hoewel het vrij basic was. Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien. De nabijheid van lokale bakkerijen zoals Larsens Bageri was een bonus voor ons ochtendgebak! Als je op zoek bent naar een ruime plek om met vrienden of familie samen te komen, is dit een goede optie.

Anja Sunwell
Verblijf van 9 december 2022 tot 12 december 2022
15 december 2022

Het was mooi en schoon, / De service was voldoende

Lotte Schäffer
Verblijf van 3 november 2022 tot 7 november 2022
10 november 2022

Er is veel ruimte in het huis, het is licht, nieuw en heeft veel kamers,

Margit Gjødesen
Verblijf van 28 oktober 2022 tot 31 oktober 2022
3 november 2022

Het zomerhuis was keurig netjes en alles werkte, het buitenbad was voor vooral onze kleinkinderen en jongeren een groot genot,

Oliver Bregning
Verblijf van 30 september 2022 tot 3 oktober 2022
6 oktober 2022

Nee, het huisje viel tegen omdat het niet voldeed aan wat werd beschreven,

Anders Duus
Verblijf van 14 september 2022 tot 18 september 2022
21 september 2022

5 kamers, dichtbij de stad gelegen,

Lars Christian Søberg Hansen
Verblijf van 9 juli 2022 tot 16 juli 2022
19 juli 2022

Centrale ligging ten opzichte van supermarkt, restaurants en strand

Christina Nielsen
Verblijf van 15 juni 2022 tot 18 juni 2022
21 juni 2022

De ruimte, zowel buiten als binnen, Spabad, Ligging ten opzichte van stad, strand en winkelcentrum,/Inrichting,/Keukenapparatuur/service,

Lene Siewert
Verblijf van 3 juni 2022 tot 6 juni 2022
9 juni 2022

Dat het geluiddicht was als er veel mensen bij elkaar waren en dat er voldoende ruimte was

Katja Øvre
Verblijf van 15 mei 2022 tot 16 mei 2022
19 mei 2022

Heerlijk dichtbij het centrum / Bouwrommel / Het perceel is geheel open, je wordt overweldigd door al het verkeer verderop / Goede bedden / Huisdieren niet toegestaan / Vies bij aankomst

Katja Øvre
Verblijf van 6 mei 2022 tot 15 mei 2022
18 mei 2022

Zeer centraal gelegen / Het perceel is zeer open dus geen privacy

Comeyne
Verblijf van 4 februari 2022 tot 13 februari 2022
16 februari 2022

Groot huis, veel energie! De keuken heeft alles wat je nodig hebt voor een late snack en de woonkamer is een perfecte plek om te ontspannen. Op korte rijafstand van een aantal coole musea. Al met al een prima verblijf!

Romy Bahr
Verblijf van 5 februari 2022 tot 12 februari 2022
15 februari 2022

De grootte van het huis was erg fijn en de ligging in de stad,

Rosanna Friis
Verblijf van 13 januari 2022 tot 16 januari 2022
19 januari 2022

Grote en ruime woonkamer, buitenspa

Hansen Johannes
Verblijf van 7 december 2021 tot 21 december 2021
24 december 2021

De accommodatie is zeer goed gelegen, niet ver van attracties zoals Nykobing F, Brandmuseum. We waardeerden de rustige omgeving en de grote tuin waar de kinderen in konden spelen. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden tijdens ons verblijf.

Andersen Kenny
Verblijf van 11 september 2021 tot 22 september 2021
25 september 2021

Schoon en comfortabel! Het huis had een gezellige sfeer en de indeling was uitstekend voor onze groep. Hoewel het weer niet zo geweldig was, hebben we er optimaal van genoten met de sauna en wat binnenspellen. Zeker een plek om nog eens naartoe te gaan!

Anders Duus
Verblijf van 31 augustus 2021 tot 1 september 2021
4 september 2021

Er zijn geen gordijnen in huis, iedereen kan het huis inkijken, zowel vanaf de weg als vanaf de buren,

Sterky Ann-Gerd
Verblijf van 18 juni 2021 tot 2 juli 2021
5 juli 2021

Dit was een heerlijke plek om een weekend door te brengen. De locatie is rustig, ver weg van alle drukte, maar toch dichtbij lokale attracties zoals Nykobing F en het Brandweermuseum. De keuken was goed uitgerust en we hadden alles wat we nodig hadden om samen te koken. Een geweldige keuze voor gezinnen of groepen!

Ditte Frisbjerg Nielsen
Verblijf van 17 juni 2021 tot 20 juni 2021
23 juni 2021

Meer mogelijkheden voor activiteiten en veel ruimte voor iedereen, Super locatie

Luise Hald Dybkjær
Verblijf van 29 april 2021 tot 2 mei 2021
5 mei 2021

Leuk met ruimte voor velen, Dicht bij het centrum gelegen,

Møller
Verblijf van 2 april 2021 tot 13 april 2021
16 april 2021

Fantastisch groot en comfortabel huisje, ideaal gelegen dichtbij bars, restaurants en het strand 🙂

Birgit Gybeck
Verblijf van 3 april 2021 tot 10 april 2021
13 april 2021

Voor veel mensen een ruim huis, Er was voldoende serviesgoed in de keuken, / Goed advies: De spa was slechts 16 graden toen we om 16.00 uur aankwamen, Moest enkele uren wachten voordat deze de juiste temperatuur had, Als het niet anders kan , het moet vermeld worden, het kost ook elektriciteit om op te warmen, / De mooie grote raampartijen waren bij daglicht prima, maar 's avonds, als we licht hadden, was het niet fijn dat alle voorbijgangers konden zien wat we waren doen - gebrek aan privacy, Het zou leuk geweest zijn om gordijnen te hebben voor de onderste ramen, / Dan zou het leuk geweest zijn om dimmers in de woonkamer/keuken te hebben, omdat het 's avonds niet bijzonder gezellig was met volle vlammen, / Grote lof voor de schoonmaak, we kwamen iets te vroeg en konden niet stoppen met kijken naar het jonge meisje, dat heel grondig schoonmaakte,

lykke Mikkelsen
Verblijf van 15 januari 2021 tot 18 januari 2021
21 januari 2021

Alles was gewoon super super goed, maar het was niet makkelijk om de watermeter te vinden, dus ik wacht nog steeds op een rekening voor water en elektriciteit,

Lotte - Regstrup
Verblijf van 26 oktober 2020 tot 26 oktober 2020
29 oktober 2020

Mooie ruimte, licht en vriendelijk, goede mogelijkheden om te tafeltennissen, poolen, etc.

Kerr
Verblijf van 22 augustus 2020 tot 1 september 2020
4 september 2020

Een relaxte plek met alle benodigdheden, een schone sfeer en vriendelijke gastheren, perfect voor een weekendje weg met vrienden, en het strand is ook maar een klein stukje rijden, wat een andere ervaring is,

Årdal Ulf-Gunnar
Verblijf van 13 april 2020 tot 26 april 2020
29 april 2020

Ons recente verblijf in het vakantiehuis in Væggerløse was fantastisch! De ruimte van de woning was een groot pluspunt voor onze vriendengroep. We hebben heerlijk gebarbecued op het terras en de kinderen waren dol op de speeltuin. Bovendien was de nabijheid van het strand van Ulslev Strand een bonus voor onze dagavonturen.

Dahinden
Verblijf van 12 april 2020 tot 20 april 2020
23 april 2020

Erg mooi en ruim! Geweldige locatie aan het strand en een super uitgeruste keuken.

Griffith
Verblijf van 10 maart 2020 tot 18 maart 2020
21 maart 2020

Een perfect uitje voor grote gezinnen! We hadden zeven slaapkamers en voldoende badkamers, wat ons verblijf zo comfortabel maakte. Biljarten 's avonds was een hoogtepunt voor de kinderen. De omgeving rond Marielyst is prachtig, met mooie natuurwandelingen in de buurt.

Christensen
Verblijf van 17 februari 2020 tot 1 maart 2020
4 maart 2020

Dit vakantiehuis is een en al sfeer! Super ruim met 7 slaapkamers, perfect voor een groep. De barbecue in de achtertuin is perfect en de sauna is een fijne toevoeging voor ontspannende dagen. Ook vlakbij leuke plekjes zoals Larsens Bakery voor gebak en Ulslev Strand voor strandwandelingen. Echt waar, ik kom zeker terug!

Machado
Verblijf van 4 februari 2020 tot 17 februari 2020
20 februari 2020

Ruim vakantiehuis met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf. De sauna was een fantastische aanvulling na een dagje verkennen.