Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

12 persoons vakantie huis in Harboøre-By Traum 49555-1

12 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €865 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

In erster Reihe gleich hinter den Dünen finden Sie dieses gut eingerichtete und geräumige Ferienhaus mit Whirlpool im Bad sowie gemütlichem Badezuber im Außenbereich. Es steht nur ca. 50 m vom Nordseestrand entfernt. Für den Freizeitspaß stehen im Haus ein Billardtisch sowie Tischtennisplatte, elektronisches Darts und ein Poker-Koffer bereit. Im Ferienhaus finden Sie eine offen in den Wohnraum integrierte Küche, komfortables Mobiliar. Es gibt freies WLAN, ein Flachbild-TV mit einigen deutschen Sendern zur Auswahl sowie Chromecast zum Streamen eigener Anbieter. Außerdem gibt es einen gemütlichen Holzofen für kühlere Tage. Klimafreundliche Wärmepumpe im Haus. Zur Küchenausstattung gehören u.a. Ceranfeld, Mikrowelle, Kühlschrank, Gefriertruhe und Geschirrspüler. Es stehen außerdem Waschmaschine und Wäschetrockner bereit. Im größeren Bad des Hauses finden Sie u.a. den Whirlpool für max. 3 Personen zum Entspannen. Zudem praktisches Gäste-WC im Haus, ebenfalls mit angenehmer Fußbodenheizung. Für den jüngsten Gast gibt es Kinderbett und Hochstuhl. Auf dem Grundstück stehen zudem Schaukeln und eine Höhle zum Spielen zur Verfügung. Im Außenbereich stehen teils überdachte Terrassenflächen zur Verfügung die auch Platz für ein Sonnenbad oder den Grillabend bieten. Das große Naturgrundstück liegt in ruhiger Umgebung und sehr dicht am herrlichen Nordseestrand. Es stehen Sitzgelegenheiten sowie einige Sonnenliegen bereit. Zudem gibt es eine Feuerstelle für ein Lagerfeuer. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
4x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, carport, Tafeltennis, ligbad (buiten), bubbelbad (in huis, verwarmd, 3 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), speeltoestellen, tafelvoetbal, dart, biljart
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 85/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Marita wehland - Heiligengrabe
Verblijf van 11 juli 2026 tot 18 juli 2026
21 juli 2026

nan Aanbevelingen: Kruising Brakdorveg/Hoofdstraat - linksaf gedurende 1 km naar de minimarkt (hout) - rechtsaf gedurende 4 km, dan weer rechtsaf naar het restaurant/de minimarkt (hout)

Horst-Dietmar - Rostock
Verblijf van 26 mei 2026 tot 4 juni 2026
7 juni 2026

In goede staat, fantastische locatie, geschikt voor meerdere personen met kinderen, goede mogelijkheden voor activiteiten bij slecht weer. Aanbeveling: Thyboron is altijd een bezoek waard.

Schade
Verblijf van 23 november 2024 tot 3 december 2024
6 december 2024

Geweldige plek voor een familievakantie! Superdicht bij het strand, schoon en ruim. De kinderen vonden de schommels en de zandbak geweldig.

Thavaseelan Eirin
Verblijf van 12 augustus 2024 tot 23 augustus 2024
26 augustus 2024

Perfecte locatie op slechts een steenworp afstand van de zee. De plek was gezellig en had alles wat we nodig hadden. De hot tub was een leuke toevoeging na een lange dag op het strand. Iets meer zitplaatsen op het terras zou leuk zijn geweest, maar we hebben het ermee gedaan.

Kommeter
Verblijf van 29 juni 2024 tot 7 juli 2024
10 juli 2024

We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! Genoeg ruimte voor onze groep van 12 en de keuken was van alle gemakken voorzien. Wie houdt er nou niet van koken met uitzicht op zee? Het enige minpuntje was dat de wifi soms wat zwak was, maar over het algemeen vonden we dat geen probleem. We komen zeker terug!

Hummelshøj
Verblijf van 12 maart 2024 tot 25 maart 2024
28 maart 2024

Ruim en schoon! De open keuken is perfect om 's avonds laat nog wat snacks te maken. Op korte loopafstand van het strand van Vejlby voor een zonsonderganggevoel. Een echte aanrader.

Ihle Peter
Verblijf van 27 februari 2024 tot 8 maart 2024
11 maart 2024

Het is echt waar, de inrichting is perfect. Het voelt alsof er in elke kamer een gezellig Instagram-filter zit. De wifi is ook goed, dus streamen is een fluitje van een cent. Ik zou zeker terugkomen!

Nielsen
Verblijf van 28 januari 2024 tot 9 februari 2024
12 februari 2024

Ruim vakantiehuis met fantastisch uitzicht op de Noordzee, Perfect voor familiebijeenkomsten,

Ekdahl
Verblijf van 31 augustus 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

De locatie is onverslaanbaar - op slechts een korte loopafstand van het strand van Vejlby. We hielden van de goed uitgeruste keuken en de gezellige woonkamer met de houtkachel.

Steenhoek
Verblijf van 25 augustus 2023 tot 1 september 2023
4 september 2023

Perfekt sted voor een ontspannen uitje, De brændeovn maakte het super gezellig, Plus, het nabijgelegen strand is eigenlijk een paradijs, Zeker een plek om epische herinneringen te creëren,

Gehlert
Verblijf van 26 maart 2023 tot 4 april 2023
7 april 2023

Dit vakantiehuis is echt een plaatje! Super ruim, perfect voor een groep vrienden. Het strand is vlakbij en de zonsondergangen vanaf het terras zijn *kokskusje*. Ik kan niet wachten om de foto's te plaatsen!

Jensen
Verblijf van 11 februari 2023 tot 23 februari 2023
26 februari 2023

Beleef het strandleven op deze plek! De whirlpool is een echte game changer. Bovendien vermaakten de kinderen zich met de schommels en de zandbak. De familieband is hier anders.

Nielsen
Verblijf van 30 november 2022 tot 12 december 2022
15 december 2022

Zeer aangenaam verblijf! De locatie was perfect, op slechts een steenworp afstand van het strand. Het huis was ruim en goed ingericht voor grote groepen. We hadden een klein probleem met de wifi, maar de gastheer reageerde snel en loste het snel op. Kortom, een geweldige ervaring!

Kurbus Zore
Verblijf van 22 oktober 2022 tot 5 november 2022
8 november 2022

Het vakantiehuis was mooi, schoon en had een geweldige indeling. We waardeerden de buitenruimte, vooral de schommels voor de kinderen. De locatie was rustig, maar niet te ver van lokale eetgelegenheden, wat handig was. Al met al een goede keuze voor een ontspannend uitje.

Mona Lund Nielsen
Verblijf van 5 mei 2022 tot 8 mei 2022
11 mei 2022

Er was een goed uitgeruste keuken,

Palle Soerensen
Verblijf van 16 april 2022 tot 23 april 2022
26 april 2022

Ligging, dichtbij duinstrand en water, redelijke afstand tot supermarkt, goede afstand tot buren

Ruhfus
Verblijf van 27 oktober 2021 tot 6 november 2021
9 november 2021

Het ligt dicht bij de zee en het treinstation,

Sieland
Verblijf van 18 oktober 2021 tot 1 november 2021
4 november 2021

Mooi en schoon, met een geweldige indeling. We vonden de houtkachel heerlijk voor de koude nachten. De bedden waren comfortabel en het feit dat we vier badkamers hadden, was een echte 'game changer' voor onze groep. Ik raad u aan om het nabijgelegen strand van Vejlby te bezoeken, het is prachtig!

Claudia Henze-Wollner
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 28 augustus 2021
31 augustus 2021

Geweldige ligging direct achter het duin, ruim, voldoende ruimte voor 2 gezinnen, comfortabel ingericht, geweldige tweede woonkamer met biljart/voetbal/darts/Netflix (wij waren met 4 oudere kinderen - perfect), en zeer beschut om buiten te zitten, zelfs bij harde wind

Collard
Verblijf van 13 juni 2021 tot 22 juni 2021
25 juni 2021

Groot, ruim huis waar we allemaal comfortabel in pasten! De kinderen hebben zich prima buiten vermaakt en we hebben genoten van het uitzicht vanaf het terras. Het was een stukje rijden naar restaurants, maar we hebben de meeste maaltijden gekookt in de goed uitgeruste keuken. Al met al was het een heerlijk verblijf!

Julie Alm
Verblijf van 27 maart 2021 tot 3 april 2021
6 april 2021

Locatie en ruimte binnen

Aase færgemann Sfetkos
Verblijf van 12 maart 2021 tot 15 maart 2021
18 maart 2021

Groot zomerhuis, Goed ingericht, / Leuk met 2 woonkamers met TV, / Zeer dicht bij de zee, / Goed huis met veel ruimte buiten en binnen, / Afgesloten terras

Holmboe
Verblijf van 26 november 2020 tot 10 december 2020
13 december 2020

Ruim en comfortabel! Deze plek had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De woonkamer was perfect voor spelletjesavonden met het gezin en met vier badkamers hoefden we nooit te wachten. Een korte wandeling naar het strand maakte ochtendwandelingen een genot. Ik kan niet wachten om terug te komen!

Lilli
Verblijf van 8 december 2017 tot 11 december 2017
13 december 2017

Een goede plattegrond en een geweldige locatie. / Buitengebieden zijn goed.

Axel
Verblijf van 2 september 2017 tot 16 september 2017
18 september 2017

Gesloten en overdekt terras. / Goede keukenuitrusting.

Kirsten
Verblijf van 23 juni 2017 tot 1 juli 2017
3 juli 2017

Het huis ligt dicht bij de Noordzee, heeft veel charme, is gezellig en smaakvol

Regula
Verblijf van 1 oktober 2016 tot 15 oktober 2016
17 oktober 2016

De indeling van de kamers, de lichte woonkamers en de gesloten terrassen. In de buurt van het strand