Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe Spa Retreat aan Zee 06879-1

12 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €693 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Nur rund 75 Meter von der rauschenden Nordsee entfernt steht dieses renovierte Ferienhaus mit Whirlpool und Sauna, auf einem ca. 1500 m² großen Naturgrundstück an den Dünen. Auf der großen offenen Terrasse können Sie Ihr Abendessen genießen, während die Sonne über der Nordsee untergeht. In einem großen, separaten Raum erwarten Sie Billardtisch, Tischtennisplatte, Kicker, Dartscheibe sowie ein extra Fernseher mit PlayStation4 und Internetverbindung. Das ansprechend eingerichtete Haus hat einen kombinierten Küchen-Wohnbereich. Die Küche ist gut ausgestattet, mit Induktionsherd, Ofen, Mikrowelle, Spülmaschine, und im Wohnzimmer finden Sie komfortable Möbel, Smart-TV, Stereoanlage und einen Holzofen, der an kühlen Tagen wohlige Wärme verströmt. Eine Wärmepumpe hält die Energiekosten gering. In dem einen der beiden Badezimmer erwartet Sie eine Sauna. Weiterhin gibt es hier einen Whirlpool. Für Kinder sind Hochstuhl und Kinderbett im Haus vorhanden. Im nahen Ort Harboøre bieten sich gute Einkaufsmöglichkeiten. Freier Zugang zum Harboøre Center, das viele Aktivitäten anbietet, darunter ein Fitnessstudio, eine Eisbahn, einen Golfsimulator, Squash und Badminton usw., was online oder durch Kontaktaufnahme direkt mit dem Harboøre Center gebucht werden kann. Außerdem freier Zugang zum Badeland in Thyborøn. Keine Vermietung an Jugendgruppen oder Vereine!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
4x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, Internettoegang DSL, Tafeltennis, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 6 personen), verwarming (elektrisch), terras, speeltoestellen, tafelvoetbal, dart, biljart, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.558, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 85/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
in 't Veld
Verblijf van 22 november 2024 tot 3 december 2024
6 december 2024

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen, De activiteitenruimte was een hit bij onze tieners, en de volwassenen genoten van de rustige omgeving, De nabijgelegen Harboøre Pizza en Grill bood heerlijke afhaalmaaltijden voor onze luie avonden,

Nicolaysen
Verblijf van 21 november 2024 tot 29 november 2024
2 december 2024

Fantastische locatie vlak bij de Noordzee. Het terras was ideaal voor barbecues terwijl we de zonsondergang bekeken. Er waren veel activiteiten om ons te vermaken!

Mawer
Verblijf van 20 augustus 2024 tot 28 augustus 2024
31 augustus 2024

We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Harboøre! De ruime indeling was perfect voor onze groep van 12, en de activiteitenruimte hield de kinderen urenlang bezig. De sauna was een fijne extra na een dagje strand, dat op loopafstand lag.

Franken
Verblijf van 21 mei 2024 tot 4 juni 2024
7 juni 2024

De plek is zeer ruim en comfortabel, Schoon en heeft alles wat je nodig hebt voor een geweldig verblijf,

Amela - Esbjerg
Verblijf van 17 mei 2024 tot 20 mei 2024
23 mei 2024

Alles was perfect. Het huis is groot en van alle gemakken voorzien. Ik kom zeker terug en zal het aan anderen aanbevelen. Aanbevelingen: Het huis is van alle gemakken voorzien.

Charlin Beenk
Verblijf van 4 maart 2024 tot 10 maart 2024
13 maart 2024

De locatie ten opzichte van het strand is geweldig, het huis is goed uitgerust,

Anne Houstoer Christensen
Verblijf van 15 februari 2024 tot 19 februari 2024
22 februari 2024

De kamerindeling / De locatie / Het interieur van de kamers / / Het slechte was: ZEER weinig warm water, je moest 20-30 waterkokers + verschillende potten kokend water aanvullen om de spa te gebruiken, / / Alles witgoed was van zeer oude datum,

Sabrina Egold
Verblijf van 26 januari 2024 tot 30 januari 2024
2 februari 2024

Het huis is groot en ruim, de keuken is goed uitgerust en de activiteitenruimte is goed gebruikt,

Major
Verblijf van 26 december 2023 tot 6 januari 2024
9 januari 2024

Als je op zoek bent naar een ruime plek om met vrienden of familie te verblijven, dan is dit de plek! De kinderen vonden de speeltuin buiten geweldig en de volwassenen genoten van de sauna en de hottub. Het enige nadeel was het gebrek aan eetgelegenheden in de buurt, maar we hebben de keuken goed benut!

Uisk
Verblijf van 15 november 2023 tot 29 november 2023
2 december 2023

Deze plek was een absolute parel! De zonsondergang vanaf het terras was geweldig en we genoten er elke avond van om te grillen. De locatie is rustig en het nabijgelegen strand van Vejlby was perfect voor onze ochtendwandelingen. Een echte aanrader voor gezinnen of groepen!

Gunnheim
Verblijf van 18 oktober 2023 tot 26 oktober 2023
29 oktober 2023

We hebben hier een heerlijke week gehad! Genoeg ruimte voor iedereen, en het interieur was modern en schoon. De nabijheid van het strand was een groot pluspunt, en we hebben prachtige herinneringen gemaakt terwijl we de kinderen in het zand zagen spelen.

Nelson
Verblijf van 18 april 2023 tot 2 mei 2023
5 mei 2023

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis. Het was ruim en comfortabel en de inrichting was charmant. Het enige nadeel was het weer, maar de houtkachel maakte onze avonden gezellig. De gastheer was erg behulpzaam en we waardeerden het dat er een kinderstoel voor de kleine was.

Helmut Schaumburg
Verblijf van 8 april 2023 tot 15 april 2023
18 april 2023

Een geweldige indeling van de kamers, veel vrijetijdsactiviteiten in huis,

Lisbeth Jensen
Verblijf van 24 november 2022 tot 28 november 2022
1 december 2022

perfect interieur voor onze behoeften, en het feit dat er een activiteitenruimte was, was erg leuk,

Emilie Oxbøll
Verblijf van 14 november 2022 tot 18 november 2022
21 november 2022

Alle bunkers aan het strand en de ziekenhuisbunker in Lemvig

Volker Ruröde
Verblijf van 22 oktober 2022 tot 29 oktober 2022
1 november 2022

de 2e kamer, de zogenaamde speelkamer

Laila Christiansen
Verblijf van 15 oktober 2022 tot 22 oktober 2022
25 oktober 2022

Energievriendelijk, gezellig, goed ingericht, prachtige locatie

Cengic
Verblijf van 3 oktober 2022 tot 11 oktober 2022
14 oktober 2022

De locatie van dit huisje is gewoonweg onovertroffen: 75 meter van de Noordzee! We hebben genoten van barbecues op het terras terwijl we naar de zonsondergang keken. Het huis zelf was goed uitgerust, hoewel we de indeling wat ongewoon vonden. Al met al een comfortabel verblijf met voldoende ruimte voor onze groep.

Krane
Verblijf van 11 september 2022 tot 18 september 2022
21 september 2022

De ligging van de woning en de verzorgde omgeving

Iris Squarra
Verblijf van 27 augustus 2022 tot 10 september 2022
13 september 2022

Rustig, dicht bij het strand, het terras op het terrein

Sanguini
Verblijf van 26 augustus 2022 tot 9 september 2022
12 september 2022

Een geweldige plek voor een familievakantie! Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien, inclusief een volledig uitgeruste keuken. De kinderen vermaakten zich in de speelkamer en de volwassenen genoten van ontspanning in de sauna. De nabijheid van Harboøre Center was een pluspunt voor diverse activiteiten. Aanbevolen voor grotere groepen.

Matthias Feldten
Verblijf van 20 augustus 2022 tot 27 augustus 2022
30 augustus 2022

Het huis is zeer modern en goed uitgerust. Wij waren er met 2 gezinnen en kinderen tussen de 10 en 14 jaar. De kamers zijn zeer overzichtelijk ingedeeld zodat iedereen zijn eigen ruimte heeft en toch elkaar in de hoofdruimte kan vinden. De aangrenzende entertainmentruimte is geweldig, omdat iedereen altijd op de een of andere manier dicht bij elkaar zat, de terrassen zijn geweldig en ook een groot grasveld om te voetballen en badmintonnen, het huis ligt vlak achter het duin en het strand is enorm, maar ook deels rotsachtig, je loopt. 300m Verderop vindt u ook een zanderige toegang tot de Noordzee, winkelen is ongeveer 5 minuten rijden met de auto en de toegang tot het Harboøre Centre met de vele sportmogelijkheden is geïntegreerd en zeer aan te bevelen, verbruikskosten voor een week en 7 personen op 60 euro in de zomer, we zouden op elk moment terugkomen omdat het een van de beste huizen was die we ooit hebben gehad,

Bernd Schmidt
Verblijf van 29 mei 2022 tot 5 juni 2022
8 juni 2022

Twee badkamers en de speelkamer

Brosens
Verblijf van 10 mei 2022 tot 22 mei 2022
25 mei 2022

Wat een fantastische uitje! Dit vakantiehuis is ruim en prachtig gerenoveerd, met een gezellige woonkamer die perfect was voor onze familie, Het bubbelbad en de sauna waren een hoogtepunt na een lange dag op het nabijgelegen Vejlby Strand, De kinderen hielden van de activiteitenruimte, vooral de tafeltennis, We kunnen niet wachten om terug te keren!

Klünder
Verblijf van 1 mei 2022 tot 8 mei 2022
11 mei 2022

Heerlijk huis met ruimte voor het hele gezin,

Nina Oberthür
Verblijf van 2 april 2022 tot 9 april 2022
12 april 2022

geweldig huis met een grote activiteitenruimte direct achter het duin

Bue
Verblijf van 5 maart 2022 tot 16 maart 2022
19 maart 2022

We hebben genoten van een heerlijk verblijf. De plattegrond was praktisch en het feit dat er meerdere badkamers waren, was een uitkomst. De patio was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend en we hebben zelfs wat dieren in het wild gezien terwijl we buiten ontspanden.

Maag
Verblijf van 15 februari 2022 tot 23 februari 2022
26 februari 2022

Ruim vakantiehuis met goede faciliteiten. De hottub en sauna waren perfect om te ontspannen na een dagje op het strand van Vejlby.

Kaluschni
Verblijf van 13 januari 2022 tot 26 januari 2022
29 januari 2022

Een fantastische plek voor een vakantie! Het huis is prachtig gerenoveerd en we voelden ons er meteen thuis. De woonkamer was gezellig met de houtkachel, perfect voor onze koude avonden. Gratis toegang tot het Harboøre Centret was ook een groot pluspunt!

Tanja Völker
Verblijf van 28 augustus 2021 tot 4 september 2021
7 september 2021

Activiteitenkamers en nabijheid van het strand

Mirko Haaser
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 28 augustus 2021
31 augustus 2021

De nabijheid van het strand, de extra ruimte in de schuur, het grasveld om te voetballen,

Charlotte Knage
Verblijf van 17 juli 2021 tot 24 juli 2021
27 juli 2021

het was groot, dicht bij het water,

Kurt Østergård
Verblijf van 3 juli 2021 tot 10 juli 2021
13 juli 2021

Fantastische locatie, mooi huis, maar het is de locatie die bovenaan staat,

Lisbeth - Skive
Verblijf van 10 juli 2021 tot 10 juli 2021
13 juli 2021

Fantastische locatie, prachtig huis, maar het is de locatie die het allermooiste is.

Maria Lindegaard
Verblijf van 26 juni 2021 tot 3 juli 2021
6 juli 2021

Inrichting, goede ruimte, goede terrassen rondom het huis

Kistanov
Verblijf van 17 juni 2021 tot 28 juni 2021
1 juli 2021

Over het algemeen was ons verblijf zeer aangenaam. Het huis had een prettige sfeer en we vonden de speelkamer met biljart en darts geweldig. De locatie was goed om nabijgelegen attracties zoals Bovbjerg Fyr te verkennen, maar het voelde alsof het ver weg was van de drukte.

Stoffels
Verblijf van 16 mei 2021 tot 23 mei 2021
26 mei 2021

We hielden van onze tijd i dit vakantiehuis! Het bubbelbad en de sauna waren zo ontspannend na een lange dag op het strand, Het is super dicht bij Vejlby Beach, wat een pluspunt was, De spelkamer hield de kinderen urenlang bezig, en de BBQ op de terrassen terwijl we de zonsondergang keken was gewoon perfect, De enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar eerlijk gezegd, wie heeft dat nodig als je het leuk hebt?

Christina Gilling
Verblijf van 18 maart 2021 tot 22 maart 2021
25 maart 2021

Er was veel ruimte en vele uurtjes leuk vermaak in de ontspanningsruimte, met poolbiljart, tafelvoetbal etc. / De volwassenen konden na een duik in de Noordzee heerlijk ontspannen in de heerlijke sauna,

van der Horst
Verblijf van 20 februari 2021 tot 3 maart 2021
6 maart 2021

Over het algemeen een aangename ervaring, Het huis is goed ingericht met voldoende badkamers voor onze grote groep, De buitenruimte was leuk voor de kinderen om te spelen, Het was een beetje rijden om enkele van de nabijgelegen attracties zoals het Lemvig Museum te bereiken, maar dat deed niets af van ons plezier, Schoon en functioneel!

Johansen
Verblijf van 23 februari 2021 tot 2 maart 2021
5 maart 2021

Fantastische vakantiebestemming! Het huis was goed ingericht en had een geweldige sfeer. Er was genoeg ruimte voor onze groep van 12 en de kinderen vermaakten zich met tafeltennis en poolen. De twee badkamers maakten de ochtenden aangenaam. De locatie is rustig en de omliggende natuur is prachtig. Als je op zoek bent naar een ontspannende plek om tot rust te komen, dan is dit de plek. Ik kom zeker terug!

Charlotte Carlsen
Verblijf van 26 februari 2021 tot 1 maart 2021
4 maart 2021

De ligging ten opzichte van het strand

Heidi Nordlyng
Verblijf van 15 januari 2021 tot 19 januari 2021
22 januari 2021

De activiteitenafdeling, / De inrichting van het huis met veel goede kamers,

Acharya
Verblijf van 25 maart 2020 tot 1 april 2020
4 april 2020

De hut was goed uitgerust en schoon. We waardeerden de vele badkamers, waardoor het klaarmaken in de ochtend veel gemakkelijker werd. De bedden waren comfortabel en de keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden voor onze grote groep.

Erik
Verblijf van 10 november 2017 tot 13 november 2017
15 november 2017

Geweldige activiteiten en mooi groot huis

Monika
Verblijf van 30 september 2017 tot 7 oktober 2017
9 oktober 2017

Mooi huis, lichte kamers mooi terras

Grit
Verblijf van 19 augustus 2017 tot 2 september 2017
4 september 2017

Het huis biedt door de ruimte lay-out iedereen de mogelijkheid om te socialiseren of eieren

Susanne
Verblijf van 22 juli 2017 tot 29 juli 2017
31 juli 2017

De woonkamer met tafeltennis, tv etc. .. Fantastisch. Het was een heerlijk huis met voldoende ruimte voor de 12-pers

Renate
Verblijf van 15 juli 2017 tot 22 juli 2017
24 juli 2017

Het was in een zeer goede staat, zeer goed onderhouden. / Goede inrichting, roomdistributie. / Goede grill! heerlijk

Rainer
Verblijf van 1 juli 2017 tot 8 juli 2017
10 juli 2017

Locatie naar het strand, geen auto's, / de speelkamer is gescheiden van de woonkamer en goed uitgerust, helaas

Ralf
Verblijf van 17 juni 2017 tot 1 juli 2017
3 juli 2017

Zeer goed onderhouden huis in TOP - locatie.

Marcel
Verblijf van 18 maart 2017 tot 25 maart 2017
27 maart 2017

We hebben vooral genoten van de activiteitenruimte, waar we elke dag verbleven

jens
Verblijf van 12 maart 2017 tot 17 maart 2017
19 maart 2017

Alles was schoon en in de top was verantwoordelijk

Conny
Verblijf van 3 maart 2017 tot 6 maart 2017
8 maart 2017

Heerlijk ruim huisje met een tweepersoonsbed in bijna elke kamer. / Leuke activiteitenruimte.

Anke
Verblijf van 1 januari 2017 tot 8 januari 2017
10 januari 2017

Geweldige locatie. Geweldig materiaal. Vooral de speelkamer werd zeer goed ontvangen door onze kinderen. / De E

Frank
Verblijf van 23 december 2016 tot 30 december 2016
1 januari 2017

Dichtbij het strand. Inrichting erg goed. Servicetop ter plaatse.

Tove
Verblijf van 4 november 2016 tot 6 november 2016
8 november 2016

Activiteitenruimte, locatie, interieur en keuken

Stefan
Verblijf van 22 oktober 2016 tot 29 oktober 2016
31 oktober 2016

Relatief onlangs gerenoveerd, goed als nieuwe keuken, locatie direct aan de duin, goede bedden, schoon en / netjes

Detlev
Verblijf van 1 oktober 2016 tot 15 oktober 2016
17 oktober 2016

De activiteitenruimte en de modieuze stijl is super aardig. Zelfs bij slecht weer zal het niet