10 persoons vakantie huis in Væggerløse-By Traum 44432-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ferienhaus auf großem Naturgrundstück und mit 5-6 Personen Außen-Whirlpool, der ganzjährig auf 40 Grad erwärmt ist. Hier können Sie ruhige Abendstunden genießen, im Sommer wie im Winter. Die Wände und Decken wurden mit Holz verkleidet. Ihnen stehen zwei Bäder mit jeweils Dusche und Fußbodenheizung zur Verfügung. In einem der Badezimmer finden Sie den 2 Personen Whirlpool und die Sauna. Zur Unterhaltung sind PlayStation2 und Kicker vorhanden. Darüber hinaus gibt es im Geräteschuppen ein Dartspiel sowie mehrere Gartenspiele. Das Haus ist geschmackvoll eingerichtet und hat Teppichböden. Für den Holzofen und den Grill auf der Terrasse steht Kaminholz zur freien Benutzung. Weiterhin gibt es einen Gasgrill. Am Haus befinden sich außerdem ein doppelter Carport mit Ladesäule sowie ein Sandkasten und eine Schaukel für kleine Gäste. Es gibt sechs Hängematten für den Garten, die an unterschiedlichen Plätzen aufgehängt werden können. Volleyballfeld auf der vordersten Rasenfläche. Im Geräteschuppen steht Ihnen ein weiterer Kühl-/Gefrierschrank zur Verfügung. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
, , carport, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), bubbelbad (buiten, verwarmd, 6 personen), sauna (in huis, verwarmd, 5 personen), verwarming (elektrisch), terras, speeltoestellen, tafelvoetbal, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill, chromecast
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.453, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 90/m3
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prima, van alle gemakken voorzien, eenvoudig en gezellig. Aanbevelingen: Het ligt wat verder van het centrum van Marielyst, maar er is een supermarkt in de buurt. Veel restaurants en een mooi strand. Sauna etc. in het huis.
Uitstekende voorzieningen en staat van onderhoud. Helaas is het huis 20 cm te laag; als je niet oplet, stoot je regelmatig je hoofd tegen de dakrand. Dit doet echter niets af aan de algehele ervaring. Je moet er gewoon een oogje op houden. Een van de beste huizen waar ik in mijn 35 jaar vakanties in Denemarken heb doorgebracht.
Ruim vakantiehuis met voorzieningen zoals een bubbelbad en sauna, open keuken, goed uitgerust, maar wel wat verouderd (handgrepen op meubels etc., slaapkamers vrij klein, rolgordijnen wiebelen of hangen los, helaas geen horren, matrassen/toppers bevlekt en kussens aan vervanging toe). Het terrein is groot en biedt volop ruimte om te voetballen, badmintonnen, etc. Er zijn drie schommels en een zandbak. Er staan meerdere fietsen in het fietsenrek, allemaal roestig en onbruikbaar. De schuur is volgestouwd en rommelig. De gasbarbecue op het terras is roestig en het rooster van de houtskoolbarbecue was nog vies van de vorige gebruikers. Dit zag er niet erg smakelijk uit. Een paar spinnenwebben stoorden ons niet. Helaas moesten we na aankomst bijna een uur wachten tot de volgende dag om bij het hotel te komen. We zochten de watermeter omdat de berging zo vol stond dat we hem niet konden vinden. Dus moesten we de berging opruimen en leegmaken om bij de meter te komen. Er staat een tweede koelkast in het schuurtje, die eigenlijk groot genoeg is om drankjes koud te houden, maar helaas was hij erg vies en een beetje beschimmeld, dus hebben we hem niet gebruikt. Het was fijn dat het gazon gemaaid was, maar het gemaaide gras lag overal, waardoor je alles mee naar binnen sleept... :-( De locatie is geweldig, rustig en je kunt zo naar het strand lopen. Aanbevelingen: Alle restaurants in de buurt zijn een aanrader. Wij vonden vooral Restaurant Lupinen erg leuk, dat vlakbij ligt en makkelijk te voet te bereiken is. Een dagtrip naar Kopenhagen is een aanrader. Geweldige stad, vriendelijke mensen, veel gezien en we voelden ons er altijd op ons gemak en veilig.
Deze plek is ruim en ontspannend. De hangmatten waren een leuke toevoeging, waardoor we van de zon konden genieten. We hebben niets gemist tijdens ons verblijf. De locatie is rustig, maar toch niet te ver van attracties zoals Middelaldercentret. Zou zeker terugkomen!
De buitenopstelling met de barbecue en het volleybalveld maakten ons zomerverblijf aangenaam. We hielden van de rustige omgeving en het natuurlijke perceel. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. Een geweldige keuze voor een ontspannend toevluchtsoord.
Bij aankomst was er verwarmd water in de spa, er was plaats voor twee auto's en een heerlijke zithoek met banken.
Het grote houten terras was absoluut fantastisch - met de mogelijkheid om een klein vuurtje te stoken in de stenen barbecue. De grote gasbarbecue is ook erg fijn. De jacuzzi is heerlijk voor koude avonden. / Er ontbreekt werkelijk niets in dit huisje - het is zeer goed uitgerust met zowel keukenspullen als speelgoed/tuinartikelen. Aanbevelingen: We kunnen het plein in Marielyst aanbevelen, het is er erg gezellig. Goed ijs, happy hour en prima restaurants. Een Italiaans restaurant en een met ouderwetse Deense gerechten, enzovoort. Wij waren in Knuthenborg en raden aan om deze plek pas te bezoeken als de kinderen ongeveer 5 jaar oud zijn - dan krijg je volgens ons het meeste waar voor je geld. (Er is een grote speeltuin en een dinosauruspark). Het strand is fantastisch, maar niet erg kindvriendelijk voor kleine kinderen. Het wordt snel diep en daardoor zijn er ook flinke golven.
Kenmerken en afmetingen van het pand
We waren erg blij met de faciliteiten: een verwarmde jacuzzi, een sauna, een kinderhoek met veel speelgoed, schommels, een zandbak en een grote tuin,
De faciliteiten omvatten een ruime hoeveelheid keukengerei, speelgoed en serviesgoed, geschikt voor grotere groepen. Aanbevelingen: De slager in Marielyst biedt fantastische kwaliteit!
Rustige plek, geweldig om te ontspannen, De sauna was geweldig na een lange dag, Er zouden meer keukengerei nodig kunnen zijn, maar over het algemeen was het een prima verblijf,
Er was veel ruimte, Spa, Locatie, Animatie (bordspellen, spelletjes in de schuur, TV, enz.)
Er was volop ruimte. Spa. Locatie. Entertainment (bordspellen, spelletjes in het schuurtje, tv, enz.).
Goede ruimte en goed uitgerust, mooie locatie,
Ruim en goed uitgerust. Mooie locatie. Aanbevelingen: Veel leuke restaurants in het centrum van Marielyst. Een kartbaan en een frisbeegolfbaan waren vlakbij en waren leuk. Mooi strand.
Hele fijne plek, alleen een beetje ver van de supermarkten, maar de jacuzzi buiten maakte alles goed. Kortom, een geweldige vakantieplek!
Goede indeling, geweldige jacuzzi
Goede kamerindeling, heerlijke jacuzzi Aanbevelingen: Het huis ligt niet ver van het strand; in Marielyst moet je zeker het sushirestaurant en de ijssalon naast de toren proberen.
de grootte en het aantal kamers, / er ontbrak niets,
De grootte en het aantal kamers. / Er ontbrak niets.
Super ruim en schoon! Perfect voor onze familiereünie. De whirlpool was een fijne extra.
Een heerlijk vakantiehuis met voldoende ruimte voor iedereen. De woonkamer was comfortabel en perfect voor spelletjesavonden met het gezin. Het enige nadeel was de afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt, maar de nabijgelegen eetgelegenheden maakten dit goed. Al met al een goede ervaring.
De locatie aan de Oostzee Aanbevelingen: Fietsen
Zwembad, tuin, buitenruimte, huis
Zwembad, tuin, buitenruimte, huis Aanbevelingen: Kopenhagen, safaripark, Oostzee
Het huis is echt heel goed uitgerust: keuken, vrijetijdsactiviteiten, buitenruimte met ligstoelen en stoelen inbegrepen, kussens
Het huis is werkelijk van alle gemakken voorzien: keuken, recreatiemogelijkheden, buitenruimte met ligstoelen en stoelen inclusief kussens. Aanbevelingen: Møns Klint of het nabijgelegen natuurreservaat met wilde paarden.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De buitenwhirlpool was een hoogtepunt, vooral onder de sterrenhemel. De ruime indeling was perfect voor onze groep van 10 personen en de kinderen vonden de speelruimte met zandbak en schommels geweldig. Een echte aanrader voor een gezinsuitje!
Goede ruimte, over het algemeen goed uitgerust, goed met gereedschap en speelgoed in de schuur, / / Probleem: Ik heb specifiek voor dit huisje gekozen omdat het mogelijk was om onze elektrische auto op te laden, Er werd gegeven dat je tot 16 A kon opladen (komt overeen tot 11 kW, wat normaal is voor thuisladen voor eigenaren van elektrische auto's), opladen kon echter alleen met maximaal 10 A mogelijk zijn (komt overeen met ca. 6 kW, dus het opladen duurt twee keer zo lang) Geprobeerd met 13 A en 16 A, waarbij het HPFI-relais al na een paar minuten afging. Ook het stopcontact bevindt zich aan de achterkant van het huis, niet in de carport. Een normale laadkabel van 5 m kan dus niet. Nou, je moet dus manoeuvreren met je auto over het gazon en park ingeklemd tussen een doornstruik en de achterkant van de carport zodat de kabel kan bereiken, onpraktisch en nauwelijks de mening/wens van de huiseigenaar, / Als je eigenaren van elektrische auto's wilt aantrekken, dan moet het stopcontact worden geplaatst in de carport (minder dan 3 meter van de parkeerplaats) en een eigen zekeringgroep van 16 A hebben (10 of 13 A werkt echter voor de meesten prima, vooral als u dit van tevoren weet en erop kunt rekenen dat het werkt)
Goede ruimte, over het algemeen goed uitgerust, goed gereedschap en speelgoed in de schuur. / / Probleem: Ik heb dit zomerhuis specifiek gekozen omdat het mogelijk was om onze elektrische auto op te laden. Er stond vermeld dat je kon opladen met maximaal 16 A (overeenkomend met 11 kW, wat normaal is voor thuisladen voor eigenaren van elektrische auto's). Het was echter slechts mogelijk om op te laden met maximaal 10 A (overeenkomend met ongeveer 6 kW, dus het duurt twee keer zo lang om op te laden). Ik heb het geprobeerd met 13 A en 16 A, maar daarbij sloeg het HPFI-relais na een paar minuten uit. Bovendien bevindt het stopcontact zich aan de achterkant van het huis, niet in de carport. Een normale laadkabel van 5 meter kan er dus niet bij. Je moet je auto dus over het gazon manoeuvreren en parkeren ingeklemd tussen een doornstruik en de achterkant van de carport om de kabel te kunnen leggen. Onpraktisch en nauwelijks naar de zin van de huiseigenaar. Als u eigenaren van elektrische auto's wilt aantrekken, moet het stopcontact zich in de carport bevinden (minder dan 3 meter van de parkeerplaats) en een eigen zekeringkast van 16 A hebben (10 of 13 A werkt echter ook prima voor de meeste mensen, vooral als u dit van tevoren weet en erop kunt vertrouwen dat het werkt). Aanbevelingen: Probleem: Ik heb specifiek voor dit zomerhuis gekozen omdat het mogelijk was om onze elektrische auto op te laden. Er stond vermeld dat er tot 16 A (overeenkomend met 11 kW, wat normaal is voor thuisladen voor eigenaren van elektrische auto's) kon worden opgeladen. Het was echter alleen mogelijk om tot 10 A (overeenkomend met ongeveer 6 kW, d.w.z. het duurt twee keer zo lang om op te laden) te laden. Ik heb het geprobeerd met 13 A en 16 A, waarbij het HPFI-relais na een paar minuten werd geactiveerd. Bovendien bevindt het stopcontact zich achter het huis, niet in de carport. Een normale laadkabel van 5 meter is dus niet lang genoeg. Je moet dus met je auto over het gazon manoeuvreren en parkeren tussen een doornstruik en de achterkant van de carport, zodat de kabel erbij kan. Onhandig en niet bepaald naar de zin van de huiseigenaar. / Als je elektrische autobezitters wilt aantrekken, moet het stopcontact in de carport geplaatst worden (minder dan 3 meter van de parkeerplaats) en een eigen zekering van 16 A hebben (maar 10 of 13 A werkt voor de meeste mensen ook prima, vooral als je het van tevoren weet en erop kunt vertrouwen dat het werkt).
Faciliteiten, grootte, 2 toiletten en ligging,
Voorzieningen, grootte, 2 toiletten en locatie.
Super schoon, ruim en vol met voorzieningen, BBQ-grill en brandhout beschikbaar was een leuke touch, Niet te ver van Ulslev Strand voor wat strandtijd, Deze plek heeft alles wat nodig is voor een ontspannen weekend of een leuk familie-uitje,
Dit vakantiehuis is echt anders! De buitenbubbelbad is een echte sfeermaker, vooral 's avonds onder de sterrenhemel. Super ruim, perfect voor een groepsuitje. De PlayStation 2 was een leuke herinnering aan vroeger en de hangmatten waren mijn favoriete chillplekken. Een 10/10, ik zou het zeker aanbevelen voor een gezellig uitje.
Ruim vakantiehuis met moderne voorzieningen, De buitenwhirlpool was een hoogtepunt voor het sterrenkijken,
Heerlijke faciliteiten voor alle behoeften, De buitenspa is superlekker - vooral op een heldere winteravond, / Indrukwekkende selectie keukengerei,
Uitstekende faciliteiten voor al uw behoeften. De buitenjacuzzi is heerlijk, vooral op een heldere winteravond. / Indrukwekkende selectie kookgerei. Aanbevelingen: Het Fuglsang Kunstmuseum is de rit zeker waard.
Het huis is prachtig ontworpen met houten wanden en gezellige meubels. Het voelde als een tweede thuis. We waardeerden de twee badkamers, waardoor de ochtenden een fluitje van een cent waren. Dichtbij een aantal geweldige eetgelegenheden, zoals Ellens en de Homemade Bakery voor het ontbijt!
We hebben een prettig verblijf gehad. Het huis was schoon en goed uitgerust en de wifi werkte perfect om 's avonds films te streamen. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met alle beschikbare spelletjes. Een aanrader voor gezinnen die op zoek zijn naar een uitje.
De locatie is prachtig, dicht bij het strand en een aantal leuke restaurants. We voelden ons er meteen thuis dankzij de comfortabele inrichting. Zouden er zo weer verblijven!
Gezellig en goed ingericht zomerhuis met alles wat je nodig hebt, Mooi apart activiteitenhuis, goed uitgerust met veel goede dingen voor recreatieve activiteiten op het terrein, Buitenspabad functioneerde goed en was een schot in de roos, Brandhout voor gratis gebruik en extra gasflessen voor de grill, er is over nagedacht,
Gezellig en goed ingericht vakantiehuisje met alles wat je nodig hebt. Mooi apart activiteitenhuisje, goed uitgerust met allerlei leuke dingen voor ontspannende activiteiten op het terrein. De buitenjacuzzi werkte prima en was een groot succes. Er is gratis brandhout beschikbaar en extra gasflessen voor de barbecue. Aan alles is gedacht. Aanbevelingen: Tip: Het huis heeft een kleine kinderstoel die je aan een eettafelstoel kunt bevestigen, maar deze lijkt te klein voor kinderen die al zelfstandig kunnen zitten. Neem dus je eigen kinderstoel mee of huur er een ter plaatse.
Veel activiteitenmogelijkheden, goed groot perceel en goede terrassen, met overal volle zon,
Tal van activiteiten, een groot terrein en mooie terrassen, met overal volop zon.
De vele recreatiemogelijkheden
Veel vrijetijdsactiviteiten Aanbevelingen: Knättenborg, museumspoorwegen
We hebben een absoluut fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Væggerløse! De ruime indeling was perfect voor onze groep van tien en iedereen was dol op de buitenwhirlpool, vooral 's avonds onder de sterrenhemel. De sauna was een geweldige toevoeging om te ontspannen na een dagje verkennen. De kinderen genoten van de tuinspelletjes en het volleybalveld, terwijl de volwassenen de goed uitgeruste keuken waardeerden voor onze familiemaaltijden. De locatie is rustig, maar toch dicht genoeg bij het mooie Ulslev Strand voor een dagje uit. Ik kan deze plek van harte aanbevelen!
We waren dol op de buitenruimte, vooral de hangmatten! Het was gezellig en had alles wat we nodig hadden, hoewel de wifi een beetje traag was.
Hield je van de indeling? Vijf slaapkamers, vier badkamers? Ja, graag! De sauna was een echte verademing na een lange dag. Bovendien was het volleybalveld een leuke toevoeging voor een gezellige wedstrijd. Ook de nabijgelegen stranden zijn gemakkelijk bereikbaar. Absoluut een goede keuze voor familie of vrienden.
We hebben enorm genoten van de kinderen! De speelruimte was fantastisch en we hebben genoten van de barbecue buiten. De indeling van het huis was superhandig voor onze groep.
Zeer aangenaam verblijf, de whirlpool en sauna waren geweldig na een lange dag vol verkenning, we vonden alles wat we nodig hadden in de keuken om het avondeten te koken, de tuinspellen hielden de kinderen urenlang bezig, een goede keuze voor een groepsvakantie,
Dit vakantiehuis was perfect voor onze groep. We hebben 's avonds genoten van darten en tafelvoetbal. De sauna was een extra bonus! Op korte rijafstand van het strand, wat fijn was voor een dagje uit. Alles was schoon en goed onderhouden.
Het huis was heerlijk om te verblijven voor 2 volwassenen en 4 kinderen, omdat veel kamers en 10 bedden
Het buitenzwembad, de sauna, gratis Wi-Fi en de vele buitenmogelijkheden. De grote reden
De uitrusting van sportuitrusting
openlucht spa, barbecue, fietsen, goede afstand tot alles, tuin, goede keuken.
Voldoende ruimte in en rond het huis-herrum.