Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

10 persoons vakantie huis in Thisted-By Traum 33742-1

10 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €639 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses spannende Ferienhaus liegt in ruhiger Umgebung auf einem Naturgrundstück. Von der 1. Etage des Hauses hat man Meerblick, und vom Gartenzimmer aus hat man Blick auf die Umgebung. Das Haus ist auf gestaffelten Ebenen gebaut. Von dem kleinen Wohnzimmer im 1. Stock kann man die Nordsee sehen. Das Haus ist ausgestattet mit vier großen Schlafzimmern und einem Dachboden ausgestattet, was bedeutet, dass das Haus für für zwei Familien. Außerdem gibt es zwei Bäder, beide mit Dusche und Toilette. Eines der Bäder hat einen Whirlpool und eine Sauna. Das Haus ist hell eingerichtet und hat direkten Zugang zur überdachten Terrasse. An der Süd- und Westseite des Hauses gibt es ebenfalls große Terrassen. Gut eingerichtet Wohnzimmer mit Kaminofen und direktem Zugang zur Küche. Hier gibt es auch eine große Gefriertruhe, einen Wickeltisch und eine Babywanne. Auf einer gestaffelten Ebene gibt es Zugang zu einem weiteren Wohnbereich und einem großen Gartenzimmer. Der schönste Strand befindet sich in Splittergab (folgen Sie der Beschilderung). Klitmøller ist ein altes Fischerdorf mit einem schönen Strand, der zu Aktivitäten einlädt. Aktivitäten einlädt. Der Strand in Klitmøller gilt als einer der besten Surfspots Europas. Surfspots in Europa, und Angler haben in der Gegend von Klitmøller bis Hanston gute Möglichkeiten, Fische zu fangen. Klitmøller bis Hanstholm. Es lohnt sich, einen Tag lang durch die um die Naturschutzgebiete herum. In den Schutzgebieten gibt es ausgeschilderte Rad- und Wanderwege, so dass Sie die schöne Natur hautnah erleben können.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

woonkamer
2x 1-pers. bed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, woon/slaapkamer, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras (24 m2), terras (overdekt, 25 m2), speeltoestellen, Tafel om vis schoon te maken, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.696, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 90/m3
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Edith - Bacharach
Verblijf van 1 augustus 2026 tot 15 augustus 2026
18 augustus 2026

Vakantiehuis in goede staat. Het terrein was niet erg goed gemaaid. De twee bedden op zolder zijn prima voor kleinere mensen. De andere slaapruimte op zolder is alleen geschikt om te spelen, omdat die te laag is. De badkamers waren wat aan de kleine kant voor een huis voor 10 personen. Het strand is gemakkelijk te voet bereikbaar, net als de supermarkt en de kleine bakkerij. We waren zeer tevreden. Aanbevelingen: Geweldige surfmogelijkheden. Snedstedt Adventure Park was erg leuk voor jong en oud. Hanstholm Bunker Museum. Eten: Hanstholm Madbar. Rogeri in Klitmøller. Diepzeevissen.

Nils - Lausanne, Schweiz
Verblijf van 18 juli 2026 tot 25 juli 2026
28 juli 2026

Een zeer gezellig en functioneel zomerhuis in een rustige buurt, op ongeveer 500 meter van het strand. Er woont een hechte familie van 10 personen, wat er prima uitziet. Aanbevelingen: Een gezellig café, net zo leuk als het Cold Hawaii Surf Café. Je kunt ook naar Vorupør fietsen.

Christiane - Berlin
Verblijf van 11 juli 2026 tot 18 juli 2026
21 juli 2026

Het huis is groot en van alle gemakken voorzien. We hadden het echter wel prettig gevonden als het voor onze aankomst was schoongemaakt, want er zaten overal spinnenwebben in de badkamer en keuken. Desondanks is het over het algemeen een heel mooi huis en zeker aan te raden voor groepen, zoals twee gezinnen of stellen. Aanbevelingen: We raden aan om te gaan wandelen door de duinen en natuurlijk te surfen op het strand.

Ingo - Ummern
Verblijf van 13 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Groot huis met een fraai interieur. Goede selectie keukenmessen.

Solveig - København
Verblijf van 14 mei 2026 tot 17 mei 2026
20 mei 2026

Goede ruimte, schoon en een fijne cottage-sfeer Aanbevelingen: T

Solveig - København
Verblijf van 14 mei 2026 tot 17 mei 2026
20 mei 2026

Goede ruimte, schoon en een fijne cottage-sfeer Aanbevelingen: T

Klemke
Verblijf van 1 februari 2025 tot 14 februari 2025
17 februari 2025

Wij hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! Het uitzicht op de Noordzee vanaf de eerste verdieping was werkelijk adembenemend. We verbleven hier met twee gezinnen en het was superruim, dus we hebben ons nooit opgesloten gevoeld. De kinderen vonden de tuinkamer en de speeltuin buiten geweldig. Het strand van Splittergab lag op korte rijafstand, perfect voor onze stranddagen. Het enige nadeel was dat de WiFi soms wat traag was, maar eerlijk gezegd, als je zo'n geweldige plek hebt om te ontspannen, maakt dat niet zoveel uit. Wij zouden zeker teruggaan!

SAS
Verblijf van 17 november 2024 tot 30 november 2024
3 december 2024

We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis. Het uitzicht op de Noordzee vanaf de eerste verdieping was adembenemend! De locatie is rustig, perfect om te ontspannen. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk maaltijden voor onze groep konden bereiden.

Angström
Verblijf van 20 oktober 2024 tot 28 oktober 2024
31 oktober 2024

We hebben een ontspannen week gehad in dit vakantiehuis. De natuur in de omgeving was voor ons een hoogtepunt, vooral de beschermde reservaten in de buurt. De hottub was een fijne manier om te ontspannen na een dag wandelen. Een geweldige ontsnapping aan de stad!

Bekker
Verblijf van 17 maart 2024 tot 28 maart 2024
31 maart 2024

Geweldige ruimte voor gezinnen, veel ruimte en zeer schoon, Houden van de hot tub en sauna!

Sullivan
Verblijf van 15 januari 2024 tot 23 januari 2024
26 januari 2024

Super ruim, eenvoudig en perfect voor twee gezinnen. De tuinkamer is schattig en het overdekte terras is ideaal voor heerlijke barbecues. Het is schoon en gezellig, met alle benodigde keukengerei. Eetgelegenheden in de buurt, zoals Kesses Hus, zijn een bonus. Absoluut een verblijf waard!

Ann-Jette Caron
Verblijf van 19 december 2023 tot 23 december 2023
26 december 2023

Mooi ingericht en het gevoel dat de eigenaren zelf ook gebruik maken van het huis, d.w.z. de keuken was goed uitgerust en de kwaliteit van meubilair en stoffering was hoog,

Strootman
Verblijf van 15 november 2023 tot 25 november 2023
28 november 2023

Het huis was een beetje gedateerd maar charmant op zijn eigen manier, Het zou een paar updates kunnen gebruiken, maar we vonden het niet erg, De indeling met verspringende niveaus was uniek, en het uitzicht op zee vanuit de woonkamer was prachtig, Genoten van ons verblijf in het algemeen,

Kasper Pedersen
Verblijf van 10 november 2023 tot 12 november 2023
15 november 2023

Interieurontwerp, benutting van de afmetingen

Ashforth
Verblijf van 18 juli 2023 tot 26 juli 2023
29 juli 2023

Het vakantiehuis was schoon en comfortabel ingericht, waardoor we ons er snel thuis voelden. Het had alles wat we nodig hadden voor onze vriendengroep. De keuken was goed uitgerust en we vonden het heerlijk om rond de houtkachel in de woonkamer te zitten. Hoewel het weer niet ideaal was voor strandactiviteiten, hebben we toch genoten van het verkennen van de nabijgelegen natuurreservaten en wandelpaden. De locatie was rustig, wat zorgde voor een ontspannen verblijf. Een geweldige optie voor iedereen die op zoek is naar een ruime plek dicht bij de natuur en de oceaan.

Timm
Verblijf van 2 juni 2023 tot 16 juni 2023
19 juni 2023

Deze plek was precies wat we nodig hadden voor een familiereünie. Genoeg ruimte en een gezellige woonkamer met een houtkachel. De nabijgelegen stranden waren heerlijk om te wandelen en we hebben zelfs geprobeerd te vissen in Klitmøller. Al met al een geweldige ervaring.

Zylinski
Verblijf van 14 mei 2023 tot 23 mei 2023
26 mei 2023

Ruim vakantieappartement met prachtig uitzicht op de Noordzee, ideaal voor familiereünies,

Jette Gustafsson
Verblijf van 10 mei 2023 tot 14 mei 2023
17 mei 2023

fris en mooi, veel bedden, goed uitgerust

Grange
Verblijf van 13 februari 2023 tot 20 februari 2023
23 februari 2023

Schone en lichte accommodatie met voldoende ruimte voor twee gezinnen. Geniet van het overdekte terras voor avondbarbecues.

Leistad Torgeir
Verblijf van 27 augustus 2022 tot 5 september 2022
8 september 2022

We waren aangenaam verrast door hoe goed de keuken was uitgerust. We hebben samen meerdere maaltijden gekookt en doordat we een grote eetkamer hadden, was het een echte familiebijeenkomst. De sauna was een welkome bonus na een lange dag vol ontdekkingen!

Rasch Leah Sofie
Verblijf van 25 juli 2022 tot 8 augustus 2022
11 augustus 2022

Een perfecte plek voor een familievakantie! De kinderen vonden de speeltuin geweldig en wij genoten van de rustige avonden op het terras. De locatie vlakbij Strængils Bakker bood prachtige wandelmogelijkheden. We komen zeker terug!

Matthias Wolf
Verblijf van 30 juli 2022 tot 6 augustus 2022
9 augustus 2022

Locatie, faciliteiten, grootte, goed onderhouden,

Kutemeier
Verblijf van 25 juli 2022 tot 1 augustus 2022
4 augustus 2022

Ruim en comfortabel! We waardeerden de twee badkamers, vooral met een grote groep. De tuinkamer was een heerlijke plek om te ontspannen en van het uitzicht te genieten. Het enige minpuntje was het weer, maar dat ligt niet aan het huis!

Katja Kreutzberg
Verblijf van 2 juli 2022 tot 9 juli 2022
12 juli 2022

Groot en ruim, hoge plafonds, goede grote kamers, alle noodzakelijke dingen waren aanwezig, mooie locatie,

Bodil Schmidt
Verblijf van 25 mei 2022 tot 29 mei 2022
1 juni 2022

Het huis is mooi, licht en goed onderhouden, veel ruimte en slaapplaatsen, 2 badkamers, alles werkt, hoge standaard, alles wat je nodig hebt,

Lindholm Jørn
Verblijf van 12 mei 2022 tot 15 mei 2022
18 mei 2022

We waren met 10 personen - kinderen en volwassenen, Veel ruimte voor iedereen, Een zeer goed uitgeruste keuken,

Jansson
Verblijf van 24 februari 2022 tot 10 maart 2022
13 maart 2022

Goede locatie nabij het strand van Klitmøller, ideaal voor surfliefhebbers. De hot tub en sauna waren een leuke extra van ons verblijf.

Gerestad
Verblijf van 27 september 2021 tot 6 oktober 2021
9 oktober 2021

De accommodatie was prachtig ingericht en erg schoon. We voelden ons er meteen thuis. De nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Café Hawgus was een groot pluspunt en het strand was op korte rijafstand. Een heerlijk uitje!

Montoya
Verblijf van 24 augustus 2021 tot 31 augustus 2021
3 september 2021

Dit vakantiehuis heeft een unieke sfeer! Het uitzicht op zee vanuit de woonkamer is anders dan anders, en een hottub en sauna op het dek zijn echt een aanrader. De perfecte plek voor een relaxte dag met familie of vrienden. Bovendien is het strand van Splittergab op loopafstand – een absolute strandbestemming.

Hallberg
Verblijf van 31 juli 2021 tot 11 augustus 2021
14 augustus 2021

Wat een fantastisch verblijf! Het huis was ruim genoeg voor onze twee gezinnen en de kinderen vonden de tuin geweldig. De hottub en sauna waren een fijne extra na een lange dag op het strand. Ik kan het nabijgelegen Klitmøller van harte aanbevelen voor een leuk dagje surfen!

Gitte Pedersen
Verblijf van 10 juli 2021 tot 17 juli 2021
20 juli 2021

Locatie en hoge plafonds, licht

Jette Hansen
Verblijf van 19 juni 2021 tot 26 juni 2021
29 juni 2021

Het had een goede plattegrond met de verdeling van de kamers,

Johan MacLassen
Verblijf van 6 mei 2021 tot 9 mei 2021
12 mei 2021

goed interieurontwerp, mooie kamers, licht en comfortabel, goed interieurontwerp,

Jørgen Bach
Verblijf van 19 maart 2021 tot 22 maart 2021
25 maart 2021

Het huis was licht en ruim en de keuken was goed uitgerust, maar de keukenmessen zouden wel vervangen kunnen worden door een betere standaard.

Muyshondt
Verblijf van 11 oktober 2020 tot 22 oktober 2020
25 oktober 2020

Het huis was goed uitgerust met een mooie keuken en comfortabele woonruimtes, Een vredige retraite met gemakkelijke toegang tot natuurpaden,

Åsen Kristin
Verblijf van 10 april 2020 tot 21 april 2020
24 april 2020

Alles was perfect! De kinderen vonden het heerlijk om buiten te spelen en het strand was op korte rijafstand. We hebben gebruik gemaakt van de barbecues op het terras. Een heerlijke ontsnapping voor gezinnen!

Kohls
Verblijf van 1 februari 2020 tot 9 februari 2020
12 februari 2020

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Thisted! De indeling van het huis was perfect voor onze twee gezinnen, met ruime slaapkamers en een heerlijke tuinkamer om in te ontspannen. Het uitzicht op de Noordzee vanaf de begane grond was adembenemend, vooral bij zonsondergang. We hebben volop gebruikgemaakt van de hottub en sauna na een lange dag op het strand, dat op korte rijafstand lag. Het lokale vissersdorpje Klitmøller had een charmante sfeer en we hebben genoten van heerlijke maaltijden in nabijgelegen restaurants zoals Kesses Hus. Al met al een heerlijke ontsnapping in een rustige omgeving!

Flemming
Verblijf van 22 december 2017 tot 29 december 2017
31 december 2017

Heerlijk ruim huis met voldoende ruimte voor iedereen. Het interieur van het huis en verschillende niveaus geven goede m

Louise
Verblijf van 3 november 2017 tot 6 november 2017
8 november 2017

Mooie kamerformaten en een goede woonkamer met ruimte voor groot en klein.

Dennis
Verblijf van 8 mei 2017 tot 12 mei 2017
14 mei 2017

Een heel mooi huis. Alles perfect.

Svend
Verblijf van 9 maart 2017 tot 12 maart 2017
14 maart 2017

Goede bedden / leuke accommodaties / veel keukendingen / Al met al leuk huis