Luxe toevluchtsoord in Gronhoj-By Traum 46080-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Hier verwacht u een bijzonder aantrekkelijk ingericht vakantiehuis, met een whirlpool en sauna in een van de in totaal drie badkamers. Het ligt in het populaire vakantiehuisgebied van Grønhøj. Het gebied ligt halverwege tussen de plaatsen Blokhus en Løkken, twee van de populairste vakantiedorpen van Denemarken.
Bij het ruime vakantiehuis hoort een goed 2.100 m2 groot natuurperceel met veel ruimte voor activiteiten in de buitenlucht. In het huis zijn er 10 slaapplaatsen verdeeld over vijf slaapkamers beschikbaar. Een geschikt reisdoel voor een meergezinsvakantie.
Voor de vrijetijdsbesteding is er in het huis een zogenaamde activiteitenruimte met biljart, tafeltennis en spelconsole. Het huis heeft een open keuken-/woonruimte met eet- en zithoek, evenals een gezellige houtkachel voor de koelere maanden. Daarnaast is er een energiezuinige warmtepomp geïnstalleerd, die ook in de wintermaanden zorgt voor een goede en kosteneffectieve verwarming van het huis. Er zijn ook drie badkamers beschikbaar, allemaal met aangename vloerverwarming, waarvan één met whirlpool en sauna.
In het huis zijn er meerdere toegangspunten tot het mooie terras met zonnige en schaduwrijke zitplaatsen, omdat een deel overdekt is. Geniet hier buiten van de zonnige dagen en gezellige barbecue-avonden.
Geen verhuur aan jeugd- of vakgroepen gewenst!
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
, , Tafeltennis, bubbelbad (in huis, verwarmd, 4 personen), sauna (in huis, verwarmd, 8 personen), verwarming (elektrisch), terras, speeltoestellen, biljart, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.710, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 85/m3
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het vakantiehuis ligt op een zeer goede locatie, rustig in een doodlopende straat, maar toch op loopafstand van het strand. De algehele staat is redelijk. Aanbevelingen: "Skagen is altijd een bezoek waard. Het Bolcheriet in Lökken is een absolute aanrader."
De kussens en dekbedden hadden vervangen kunnen worden. Verder was het huisje goed uitgerust. Het terras was erg glad na de regen. Bovendien lagen er een aantal half opgerookte sigaretten op de grond buiten. Of de badkamer en eettafel waren niet schoongemaakt. Over het algemeen was de schoonmaak slecht. Aanbevelingen: Restaurant: Søborg i Løkken
Goede ervaring...alles was zoals het hoort. Aanbevelingen: Bezoek Løkken en ga naar het strand.
We hadden problemen met een toilet dat op dag 2 kapot ging. We namen contact op met het lokale Dancenter-kantoor. Ze zeiden dat ze zouden komen, maar we moesten ze twee keer bellen voordat ze dat deden. Toen er iemand kwam kijken, zei hij dat we twee toiletten hadden, terwijl we met tien personen waren en het zomerhuis met drie toiletten hadden gehuurd. Wat betreft de schoonmaak van het huis, die was redelijk, behalve de ramen, die zo vies waren dat we er nauwelijks doorheen konden kijken. We denken dat er een tekort aan service was, want er waren niet genoeg theelepels en kleine glaasjes. Maar afgezien daarvan waren we erg blij met het huis, dat veel ruimte bood en we hadden prachtig weer tot we naar huis moesten.
Ruim en comfortabel huis met een volledig uitgeruste keuken, perfect voor familiebijeenkomsten,
Geweldige locatie met gemakkelijke toegang tot de natuur en attracties, De kinderen hielden van de speeltuin!
Ruim perceel, op loopafstand van de zee, rustige omgeving!
Zeer rustige locatie en een ruim huis. Genoeg ruimte voor vier volwassenen. Het terras is gedeeltelijk overdekt, waardoor het ook bij slecht weer te gebruiken is. De keuken is goed uitgerust met servies en apparatuur. De houtskoolgrill was gloednieuw. Aanbevelingen: Excursies naar Hirtshals (Oceanarium). Autoritjes langs het strand naar Blokhus (om de zandsculpturen te bewonderen) of naar Løkken (Braziliaans restaurant "Rodeo" = Churrascaria). Lønstrup (kunstgalerieën en vuurtoren).
We hebben hier een fantastische ervaring gehad! De indeling van het huis is ideaal voor grotere groepen, met voldoende ruimte om je te verspreiden. De nabijgelegen stranden waren een hoogtepunt voor ons, vooral Gronhoj Beach, dat op slechts een korte loopafstand ligt. We kunnen niet wachten om terug te komen!
Goede ligging en mooi interieur van het huis,
Goede locatie en een mooi ingericht huis.
Grote gemeenschappelijke ruimte, mogelijkheid om te spelen in het bijgebouw en veel kamers
Grote gemeenschappelijke ruimte, mogelijkheid om te spelen in het bijgebouw en veel kamers.
Ruim huis, geweldige sfeer, Schone en goed uitgeruste keuken, Dichtbij het strand van Gronhoj en een aantal leuke eetgelegenheden, Biljart en tafeltennis waren leuk voor spelletjesavonden, Zeker de moeite waard,
Wij vonden de vele slaapkamers en badkamers niet zo fijn. Wat niet zo fijn was, was de bank, deze zakte erg door, de bedden waren veel te klein (1,35m breed), dit mag wel vermeld worden, helaas zijn de matrassen ook heel erg hard. genoemde ijskist staat in de aanbouw, hij is heel oud en lelijk, hij zou vervangen moeten worden, ondanks alles voelden we ons zeer op ons gemak,
We vonden de vele slaapkamers en badkamers erg fijn. Wat minder prettig was, was de bank, die erg versleten was. De bedden zijn veel te klein (1,35 m breed), wat wel vermeld moet worden, en helaas zijn de matrassen ook erg hard. De koelkast staat in het bijgebouw; die is erg oud en lelijk en zou vervangen moeten worden. Ondanks dit alles voelden we ons erg op ons gemak. Aanbevelingen: Løkken en Blockhus zijn erg mooi. Het strand (bereikbaar met de auto) ligt ook vlakbij.
Goed ingericht en goed met ruimte voor 10 personen,
Goed ingericht en voldoende ruimte voor 10 personen.
Veel kamers en de activiteitenruimte in het bijgebouw
Diverse kamers en de activiteitenruimte in het bijgebouw.
We hebben een heerlijke tijd gehad in het Luxury Retreat in Gronhoj-By Traum! Het huis was ruim en comfortabel, met een goed uitgeruste keuken die koken een fluitje van een cent maakte. De kinderen waren dol op de speeltuin buiten en we genoten van de ontspanning in de sauna na een lange dag op het nabijgelegen strand van Gronhoj.
Alles was geweldig! Fra de ruime kamers til het goed uitgeruste keukentje, we hebben een fantastische tijd gehad, De sauna was een echte traktatie na lange dagen van verkennen, Als je op zoek bent naar een ontspannen uitje, is dit de plek!
Grote woonkamer, 5 slaapkamers, drie badkamers, sauna en whirlpool, grote hobbyruimte met tafeltennis/biljart, zeer groot overdekt terras + groot vrij terras + klein apart terras, goed uitgerust
Ruime woonkamer, 5 slaapkamers, drie badkamers, sauna en jacuzzi, grote hobbykamer met tafeltennis/biljart, zeer groot overdekt terras + groot open terras + klein apart terras, goed uitgerust. Aanbevelingen: Een echte aanrader: de strandbar/snackbar aan de Strandvej.
Ruimteverdeling Aanbevelingen: Het huis was ijskoud toen we aankwamen - er was lange tijd niemand in het huis geweest, dus het duurde wel twee dagen voordat we warmte hadden - vergeet dus niet om droog brandhout mee te nemen. Brandhout kopen in de omgeving - we hebben bij drie verschillende plekken gekocht voordat we droog brandhout hadden gevonden.
Groot en fijn zomerhuis dichtbij de Noordzee
Groot en prachtig vakantiehuis vlakbij de Noordzee
De locatie is werkelijk een pareltje. Het ligt op slechts een klein eindje rijden van het strand van Gronhoj en Faarup Sommerland. Het was de perfecte accommodatie voor ons familie-uitje. Het huis zelf was schoon en er was genoeg ruimte voor iedereen. Onze enige klacht was dat we graag langer hadden willen blijven!
Dit toevluchtsoord is schoon en goed ingericht en biedt alles wat u nodig heeft voor een gezellig verblijf. Een echte aanrader!
Low-key vond de relaxte sfeer hier geweldig, De kamers zijn schattig en comfortabel, en er is genoeg ruimte, De wifi was uitstekend, dus het streamen van al je favorieten was gemakkelijk, De speeltuin is een bonus voor de kinderen, Al met al een goede keuze voor een groepsvakantie,
Ruim en goed onderhouden, dit vakantiehuis had alles wat we nodig hadden. De locatie is rustig, maar toch dichtbij bezienswaardigheden zoals de vuurtoren van Rubjerg Knude. De sauna was een fijne toevoeging, vooral na onze stranduitjes. We zouden zonder aarzeling terugkeren!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het Luxury Retreat in Gronhoj! De ruimte van het huis was perfect voor onze familievakantie, met genoeg ruimte voor iedereen om te ontspannen. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk onze maaltijden konden bereiden en we genoten van het poolen 's avonds. De sauna was een geweldige toevoeging, vooral na een dagje op het nabijgelegen strand van Gronhoj, op korte loopafstand. De kinderen waren dol op de speeltuin buiten en wij waardeerden de rustige omgeving. Al met al was het een heerlijke ervaring en we zouden zeker terugkomen!
De ligging van het huis en de indeling van de kamers
De ligging van het huis en de indeling van de kamers.
Er zijn 2 terrassen, de slaapkamers zijn niet te klein, er is een fornuis, oven en magnetron, voldoende serviesgoed maar een beetje bestek, alles was schoon, meerdere televisies, maar ze hadden niet 1 of 2 programma's en een X box voor ze Kinderen, maar de controller kon helaas niet worden opgeladen, De open haard hadden we niet nodig, maar in de koelere tijden is het zeker heel gezellig, De pooltafel in het activiteitenhuis had helaas geen netten meer, alleen stukjes karton, zodat de ballen helaas heel gemakkelijk op de tegels vielen,
Er zijn twee terrassen. De slaapkamers zijn ruim. Er is een fornuis, oven en magnetron, voldoende servies, maar wat weinig bestek. Alles was schoon. Er waren meerdere tv's, maar geen enkele had een primaire of secundaire zender, en een Xbox voor de kinderen, hoewel de controller helaas niet wilde opladen. We hadden de open haard niet nodig, maar die zou zeker erg aangenaam zijn bij koeler weer. De pooltafel in het activiteitenhuis had helaas geen netten, alleen stukjes karton, waardoor de ballen heel gemakkelijk van de tegelvloer rolden. Aanbevelingen: pretpark Farup Sommerland, het bunkercomplex op het strand (vooral interessant voor onze jongens), het aquarium van Hirtshals en vissen in de haven. Voor jongere kinderen is een bezoek aan de speeltuin in het bos bij Blockhaus een aanrader. Daar vind je allerlei speel- en sporttoestellen, vuurkorven (ook overdekte) en zelfs een grote oven om pizza's te bakken. Je kunt zelf brandhout pakken.
De keuken, indeling van de kamers, terrassen
De keuken, de indeling van de kamers, de terrassen Aanbevelingen: Fisherman's Rest
Het was mooi en schoon, / Heerlijk spabad,
Het was mooi en schoon. / Heerlijk bubbelbad.
Hoewel de plek mooi en rustig was, waren we een beetje teleurgesteld over de faciliteiten. De wifi-verbinding was zwakker dan verwacht en we hadden wat problemen met de verwarming. De gastheren waren echter responsief en deden hun best om onze zorgen op te lossen.
Ruim en schoon, Perfect voor gezinnen met kinderen,
Eigendom, grootte, indeling
Eigendom, grootte, kamerindeling Aanbevelingen: Aalborg
Het huis is ouder, maar in redelijk goede staat, afgezien van een paar kleine gebreken
Het huis is ouder, maar verkeert in vrij goede staat, afgezien van een paar kleine gebreken.
Locatie en zeer rustig Aanbevelingen: Er ontbreekt een plattegrond van de twee slaapkamers in een bijgebouw.
Het afgesloten terras Het is deels overdekt en lekker groot,
Het afgesloten terras is gedeeltelijk overdekt en behoorlijk ruim. Aanbevelingen: De twee nabijgelegen plaatsen Blokhus en Løkken hebben leuke winkeltjes en de bossen en stranden zijn perfect voor een vakantie met de hond in het vroege najaar.
De sauna was een fijne toevoeging om te ontspannen na het verkennen van het nabijgelegen Gronhoj-strand,
Zoveel ruimte voor activiteiten! De indeling is perfect om te ontspannen. De locatie is ook erg goed, met restaurants en stranden in de buurt. Let op: geen winkels op loopafstand, maar de sfeer is superrelaxed.
Ruim en licht Aanbevelingen: Bij westenwind is het vrijwel onmogelijk om het terras aan de voorzijde van het huis te gebruiken.
Goede indeling, veel ruimte, grote eethoek, goede faciliteiten, tafeltennistafel in het bijgebouw
Goede kamerindeling, veel ruimte, grote eethoek, goede voorzieningen, tafeltennis in het bijgebouw Aanbevelingen: Strand, Farup Sommerland
Tafeltennis Aanbevelingen: Houd er rekening mee dat één slaapkamer het bijgebouw is.
Mooi huis, goed interieur en goede faciliteiten. Het zou goed zijn geweest om te weten dat een slaapkamer een bijgebouw was - maar gelukkig was er een badkamer op dezelfde plek,
Mooi huis, goed ingericht en prima voorzieningen. Het zou handig geweest zijn om te weten dat één slaapkamer een apart bijgebouw was, maar gelukkig was er wel een badkamer op dezelfde plek. Aanbevelingen: Tip voor als je het niet weet. De watermeter zit in de grond, in een putje bij de vuilnisbak. Je moet de elektriciteit zelf bij het relais aanzetten. We konden het nergens vinden, dus we hebben er even mee zitten prutsen. Het zou fijn zijn als er een opmerking over stond in het welkomstboekje.
Activiteitenruimte / Mooie grote keuken/woonkamer / Leuk met 3 badkamers / Een overzichtstekening van het huis ontbreekt, je kon dus zien dat 1 kamer en 1 badkamer zich in het bijgebouw bevonden
Activiteitenruimte / Mooie grote keuken / Mooi met 3 badkamers / Er ontbreekt een overzichtstekening van het huis, waardoor je zou kunnen zien dat 1 kamer en 1 badkamer zich in het bijgebouw bevinden. Aanbevelingen: Neem een Chromecast mee voor tv-zenders.
Wij vonden het een mooie grote kamer met hoge plafonds, / En een mooie activiteitenruimte,
We vonden het een mooie, grote kamer met hoge plafonds. / En een fijne activiteitenruimte.
Een fantastisch toevluchtsoord! De vijf slaapkamers waren perfect voor onze groep en het buitenterras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend. We waardeerden ook de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Restaurant Grønhøj Strand, dat op korte rijafstand lag.
Wat een prachtige plek! We werden hartelijk ontvangen en vonden het huis prachtig ingericht en erg schoon. De kinderen vonden het heerlijk om buiten te spelen en we waardeerden de rust en stilte van de omgeving. Perfect voor een familievakantie!
Deze plek heeft echt een geweldige sfeer! Super ruim en gezellig. De keuken is perfect voor gezamenlijke maaltijden. Bovendien is de sauna geweldig na een dagje strand. Het strand van Gronhoj is heel dichtbij, op minder dan 5 minuten afstand, en de barbecue in de tuin is perfect voor ontspannende avonden. Een echte aanrader voor een familie- of vriendenvakantie.
Over het algemeen was het een prima verblijf. Het huis was goed uitgerust en we hadden genoeg ruimte voor ons gezin van vijf. We hebben genoten van het nabijgelegen strand, maar het meubilair voelde een beetje ouderwets aan. Toch voldeed het goed aan onze behoeften voor een korte vakantie.