Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Verzorgd en gezellig polderhuis 535-0768-BE1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontsnap met je gezin naar comfort en stijl in dit uitnodigende vakantiehuis gelegen in het pittoreske vakantiedomein Westhinder 2 in Koksijde. Met 3 slaapkamers voor maximaal 6 gasten biedt dit vakantiehuis een perfecte mix van ontspanning en gemak. Bij aankomst vind je een privéparking en een omheinde tuin, ideaal voor kinderen om veilig te spelen terwijl jij tot rust komt. Het huis is voorzien van alle moderne comfort, zodat iedereen een stressvrij verblijf heeft.

De ligging van het vakantiehuis is ideaal, genesteld tussen Koksijde en Oostduinkerke. Verken de lokale attracties, charmante winkels en heerlijke restaurants, of waag je aan de nabijgelegen stranden voor zon, zee en strand.

Binnen wacht een gezellige woonkamer met een tv en WiFi, perfect voor ontspannen avonden na een dag vol ontdekkingen. In de volledig uitgeruste keuken kun je op je gemak heerlijke maaltijden bereiden.

Gasten worden vriendelijk verzocht hun eigen beddengoed en handdoeken mee te nemen, inclusief keukendoeken, om een persoonlijk en comfortabel verblijf te garanderen.

Of je nu op zoek bent naar ontspanning, avontuur of gewoon quality time met geliefden, dit vakantiehuis in Koksijde belooft een onvergetelijk uitje vol comfort, gemak en gekoesterde momenten.

Parterre
open keuken
kookplaat
koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast
woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche (inloopdouche)
wastafel
toilet
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
Algemeen
verwarming, airconditioning, terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, jeu de boules baan
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Evelyn
Verblijf van 17 december 2024 tot 26 december 2024
29 december 2024

Dit huis was een geweldige uitvalsbasis voor onze verkenning van de Belgische kust. De nabijgelegen stranden waren slechts een klein eindje rijden en we vonden het heerlijk om 's avonds terug te keren naar de tuin.

Sabrina
Verblijf van 12 juni 2024 tot 14 december 2024
17 december 2024

De locatie is fantastisch, op korte rijafstand van het strand en nabijgelegen attracties zoals Plopsaland. Het huis zelf was schoon en comfortabel en vormde een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen.

Sven
Verblijf van 30 december 2023 tot 1 augustus 2024
4 augustus 2024

Wat een fantastische ontdekking! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met bungeejumpen bij Koksijde Kids, en we vonden het heerlijk om elke dag terug te komen in zo'n comfortabel huis. We zullen zeker nog een keer boeken.

Sabine
Verblijf van 4 november 2024 tot 25 april 2024
28 april 2024

We voelden ons thuis op deze gezellige plek, de decoraties waren charmant en de sfeer was vredig. Perfect om te ontspannen na intensieve dagen op het strand!

Kerstin
Verblijf van 4 september 2024 tot 20 april 2024
23 april 2024

Een lovely, goed onderhouden eigendom! De tuin uitzichten waren prachtig en we hebben veel ochtenden doorgebracht met koffie op het terras, Sterk aanbevolen voor gezinnen!

Chantal
Verblijf van 23 augustus 2024 tot 9 februari 2024
12 februari 2024

Dit gezellige vissershuisje was de perfecte plek voor onze familievakantie. De kinderen vonden het geweldig om in de omheinde achtertuin te spelen terwijl wij 's avonds van de barbecue genoten. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was!

Geja
Verblijf van 15 december 2023 tot 28 december 2023
31 december 2023

We hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons verblijf hier! De airconditioning was een redder in nood tijdens de hete dagen en we waardeerden de gratis WiFi om contact te houden met vrienden thuis,

Azzurra
Verblijf van 18 december 2023 tot 28 december 2023
31 december 2023

Deze plek overtrof onze verwachtingen, het interieur was prachtig ingericht en de indeling was perfect voor ons gezin, we hebben hier een onvergetelijke tijd gehad,

Bas
Verblijf van 10 augustus 2023 tot 18 oktober 2023
21 oktober 2023

De barbecuefaciliteiten waren voor ons een hoogtepunt! We hebben genoten van een aantal heerlijke avonden buiten grillen en eten, de kinderen vonden de tuin ook geweldig,

Anke
Verblijf van 29 juni 2023 tot 7 september 2023
10 september 2023

We waardeerden de rustige ligging, terwijl we toch dicht bij alles zaten wat we wilden zien. Het huis was precies zoals beschreven: schoon, functioneel en gezellig.

Sabrina
Verblijf van 23 mei 2023 tot 31 mei 2023
3 juni 2023

Schoon, comfortabel en goed gelegen, Geen klachten, We hebben genoten van onze tijd in Koksijde en Oostduinkerke,

Azzurra
Verblijf van 5 maart 2023 tot 14 mei 2023
17 mei 2023

Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden. De kinderen vonden de nabijgelegen speeltuinen geweldig en wij genoten van het verkennen van de omliggende natuurgebieden. Een geweldig uitje!