Rustig Assisi-huisje 10-18060-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Verscholen op slechts 4 km van het historische centrum van Assisi, biedt dit charmante, huisdiervriendelijke huisje de perfecte uitvalsbasis voor gezinnen of kleine groepen tot 6 personen. Omgeven door het vredige Umbrische landschap, beschikt het huis over een privétuin, tuinmeubilair en een verfrissend zwembad (6 x 5 m), ideaal om te ontspannen in de zon of te genieten van een aperitiefje in de avonduren.
Het huis is verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond vindt u een gezellige woonkamer met een tweepersoonsslaapbank, een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een tweede slaapkamer met een stapelbed en een eenpersoonsslaapbank, en twee badkamers met douche. Boven vindt u de lichte en volledig uitgeruste keuken met een open haard, oven, satelliet-tv en koel-vriescombinatie, met alles wat u nodig heeft voor zelfgekookte maaltijden.
Met gratis wifi, privéparkeergelegenheid en de nabijheid van restaurants, winkels en het openbaar vervoer (op slechts 4-4,5 km afstand), biedt dit huisje zowel privacy als comfort. Het is een rustige uitvalsbasis om de schatten van Assisi te verkennen, terwijl u ook uw viervoeters kunt verwelkomen.
Kenmerken
2-pers. slaapbank
TV (satelliet)
radio
oven
1-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
douche
wastafel
toilet
bidet
tuin (gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, zwembad (gedeeld met andere gasten, 12 x 8 m.)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 200 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Huisdieren
- Max. 2; € 3,57/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Catering
- Diner mogelijk
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Ontbijt
- Mogelijk
- Verwarming
- € 7/nacht
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Deze hut in Assisi is werkelijk een droom! Het zwembad is perfect voor zonnige dagen en de tuin is ideaal voor ontspannende bijeenkomsten. Het is ook huisdiervriendelijk, wat een enorm pluspunt is. ✨ Slechts een korte rit naar het stadscentrum voor eten en winkelen, dus zeker de moeite waard!
Wat een charmante kleine ontsnapping! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, en we voelden ons meteen thuis, Het huisje is ruim en had alle essentiële dingen die we nodig hadden, We hebben volop genoten van de eetgelegenheden in de buurt - sterk aanbevolen Osteria del Mulino voor een heerlijke maaltijd, We zijn al aan het plannen voor onze terugkeer!
Het huis voelde als een tweede thuis, alles was schoon en netjes, het was fantastisch om bij het zwembad te kunnen ontspannen, vooral na een dag Assisi te hebben verkend, we hadden onze hond meegenomen en het was een grote opluchting om een huisdiervriendelijke plek te vinden die niet inleverde op comfort
Ons verblijf in Belvilla was aangenaam, maar had beter gekund. Het huisje had een rustieke charme, maar we ondervonden een paar onderhoudsproblemen die aandacht nodig hadden. Het was fijn om een tuin en zwembad te hebben, maar de locatie was wat ver van de belangrijkste bezienswaardigheden. Desondanks vonden we een aantal gezellige restaurants in de buurt. Een prima keuze voor een ontspannen vakantie.
Ik heb echt genoten van mijn tijd bij Belvilla by OYO Ginestrilo. De keuken had alles wat we nodig hadden en de airconditioning was een uitkomst tijdens de warme dagen. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat zwak kon zijn, maar over het algemeen zou ik zeker terugkomen!
Gezellig huisje! Schoon, knus en perfect voor onze familievakantie. Het zwembad was ook een fijne toevoeging!
Briljante locatie en adembenemende landschappen
De staf was vriendelijk en gastvrij. De uitrusting van de accommodatie was erg sober. Assisi is zelf al een bezienswaardigheid, en vele andere liggen binnen een dagtrip afstand.
Geweldige sfeer, schitterend uitzicht op prachtige omgeving, mooi ruim appartement en zeer gastvrij team.
De ontvangst was hartelijk. We waren te vroeg maar mochten meteen in het appartement en kregen een drankje aangeboden. De accommodatie was prima. Een prachtig uitzicht op Assisi, te midden van de olijfbomen en de wijnranken. De plaats ligt erg centraal om de omgeving, met zijn prachtige steden ,te verkennen. We hadden een heel leuk contact met onze gastvrouw Anna. We hebben erg veel plezier met haar gehad en werden regelmatig verwend met lekker eigengemaakt gebak.
Een prachtige plek mooi in de heuvels met uitzicht op Assisi. Een centrale plek om van daaruit umbrie te ontdekken. Mooie stadjes en natuur en Assisi dichtbij om 's avonds lekker te gaan eten. Je moet wel voor alles de auto nemen want er zijn geen voorzieningen op loop afstand. Wel kun je op de locatie ontbijten en 's avonds eten. Er wordt dan heerlijk voor je gekookt.
Met een prachtig uitzicht op Assisi, de Rocca en de San Francesco en veel wandelgelegenheid was het voor ons enorm genieten. We hebben veel rust ervaren en we werden met open armen ontvangen door ons hostess. Het zwembad lag er schitterend bij en ze kunnen er heel goed koken!
Heerlijke week in dit appartement gehad, prachtige omgeving, leuke stadjes en cultuur in de omgeving.
Droom locatie, met een prachtig uitzicht over de stad "Assisi. Rustig en sereinité de benoeming. Mooie huisje en groot zwembad. Alle kleine dorpen in de omgeving zijn prachtig. We waren zeer goed geïnformeerd (met passie) door onze gastheren (die zijn prachtig en zeer vriendelijk) op alle regionale attracties (cultuur, landschap en gastronomische ....). Klein restaurant in Ermio (5 minuten d 'Assisi), met een prachtig uitzicht en lokale gerechten sterven! Hoe dan ook ... een genot gedeeld met familie. We zullen terugkeren
Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen en wegwijs gemaakt. het uitzicht op Assisi was adembenemend mooi. Tijdens ons verblijf eind juli was het erg warm. De appartementen bezitten geen airconditioning. Dankzij de koele wind die 's avonds opstak en de zwembad was dit geen probleem. Vanuit het appartement kunnen stadjes als Assisi, Spello en Gubbio makkelijk bezocht worden met de auto. Ook Perugia is snel te bereiken. Ook voor natuurliefhebbers is genoeg te beleven in de omgeving. Kortom, een prachtige uitvalsbasis om Umbrië te verkennen.
Het appartement is super ruim, heeft 2 badkamers. Als men een uitzicht van Assisi en kan de stad te bereiken met de auto snel, maar anders ontsnappen aan de drukte van het systeem.