Modern appartement - 2BR/6P - Saint-Ambroise 23-11057-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Checkmyguest biedt u een prachtig appartement van 86 m² in de gewilde wijk Saint-Ambroise. Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers en een elegante leefruimte. Ontdek in de buurt het Musée National Picasso-Paris en geniet van alle charme van de Lichtstad.
De ligging van het appartement zorgt ervoor dat u zich snel en gemakkelijk door de hoofdstad van Frankrijk kunt verplaatsen met het openbaar vervoer:
- Metro: Saint Ambroise (lijn 9), op 3 minuten lopen
- Metro: Richard Lenoir (lijn 5), op 5 minuten lopen
- BUS (dag en nacht)
- Vélib-station
- Autolib-station
- Verschillende taxibedrijven beschikbaar: G7-taxi's (de meest gebruikte) - bel 36 07.
Kenmerken
2-pers. bed
eettafel
kachel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
2-pers. bed
1-pers. bed
haardroger
Handdoeken/beddengoed (incl.)
douche
toilet
, , , , , EHBO-post, Speeltuin, TV, verwarming, strijkijzer, Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Town
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ik heb een fantastisch verblijf gehad in het Checkmyguest appartement! De locatie in de wijk Saint-Ambroise is perfect om Parijs te verkennen. Het nabijgelegen Musée National Picasso-Paris was een hoogtepunt voor mij.
Het Checkmyguest appartement is een pareltje! Ik heb vooral genoten van de elegante woonkamer, perfect om te ontspannen na een drukke dag.
De locatie is fantastisch, vlakbij de metro en bushaltes, waardoor het gemakkelijk is om de omgeving te verkennen. De buurt is mooi en gemakkelijk te belopen, met veel te zien in de buurt. Het appartement zelf is onlangs gerenoveerd en heeft moderne meubels. Het is een begane grond met de hoofdslaapkamer die open is naar de woonkamer en keuken, plus een badkamer met douche. Beneden zijn er nog twee slaapkamers en een andere badkamer. Alles is brandschoon en voelt fris aan. Ik zou hier zeker weer verblijven. Al met al een fantastische ervaring met slechts een paar kleine aanpassingen die nodig waren om het perfect te maken.
Al met al een prima keuze voor iedereen die Parijs wil ervaren. Het appartement was ruim en de locatie was onovertroffen.
De locatie is fantastisch! Op slechts een paar minuten van de metro konden we gemakkelijk alle belangrijke bezienswaardigheden van Parijs bereiken.
Het appartement is ruim en goed ontworpen, ik waardeerde de twee slaapkamers die het comfortabel maakten voor mijn gezin, de leefruimte was stijlvol en gezellig,
Ik was onder de indruk van hoe dicht het appartement bij het openbaar vervoer ligt. Het maakte onze uitstapjes naar de populaire attracties snel en gemakkelijk.
De locatie is fantastisch en het appartement is ruim,
De buurt leek veilig en gastvrij, ik genoot van de lokale sfeer en de nabijheid van het Picasso Museum,
Het appartement was schoon en goed onderhouden, ik voelde me thuis tijdens mijn bezoek, de voorzieningen waren meer dan toereikend voor onze behoeften,
De twee slaapkamers waren een geweldige voorziening, waardoor iedereen in onze groep privacy had. De woonkamer was perfect om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Checkmyguest biedt een mooi appartement in een levendige buurt. De lokale cafés en winkels droegen bij aan de charme van ons verblijf.
Ik genoot van de gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer, de bus- en metromogelijkheden maakten het gemakkelijk om de stad zonder gedoe te verkennen,
Gunstig gelegen in de buurt van twee metrostations, was het gemakkelijk om door Parijs te reizen. Ik vond het heerlijk dat het slechts een korte wandeling was vanaf station Saint Ambroise,
Uitstekende locatie, groot en goed gevuld appartement
Een appartement ideaal gelegen op slechts 3 minuten lopen van de metro. Groot en schoon, het is perfect voor een bezoek aan Parijs. Zoals door anderen vermeld, is de toiletdeur kapot, zijn er geen toiletten op de begane grond en is er sprake van uitgesproken vocht geur, maar ik raad het nog steeds aan!
Goed gelegen accommodatie met een zeer nabije metro