Landelijk gelegen villa op 4 kilometer van het strand 117-0768-BE1
Beschrijving
Deze landelijke villa gelegen aan de Belgische kust heeft een heerlijk terras om op weg te dromen. Er zijn 6 slaapkamers en er kunnen 14 gasten slapen in dit verblijf. Dit is een geschikte optie voor familievakanties.
Er is een heerlijk restaurant te vinden op 2 km afstand en de snelweg is maar 4 km verwijderd van de accommodatie. Op 5 km afstand vind je een openbaar zwembad en de zee is 4 km ver.
Het vakantiehuis is voorzien van een keuken met een koelkast en een afwasmachine. Je kunt ‘s ochtends genieten van een verse zelfgemaakte kop koffie en er is een tafeltennistafel voor laagdrempelig vermaak.
De dichtstbijzijnde bushalte is 2 km verwijderd van de accommodatie.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- € 160
- Huisdieren
- max. 3; gratis
- Bedlinnen
- € 120,- (mogelijkheid te huren per pakket, € 20 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Elektriciteit
- € 35,- (€ 5/nacht)
- Wifi
- gratis
- Afvalheffing
- € 25/verblijf
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer leuk huis, erg groot en mooi.
Wij hebben een weekendje door gebracht in het Korenhof in Wulpen. Zeer ruime villa, heel netjes, ruime kamers, gezellige tuin. Zeker voor herhaling vatbaar!
Zeer aangenaam vakantiehuis, uitgerust met alles wat we nodig hadden. We waren hier op weekend met vrienden, 3 koppels met kinderen. Huis groot genoeg zodat iedereen ook voldoende privacy had, speelkamer voor de kinderen apart. Enige opmerking: chauffageketel naast slaapkamer maakt wel wat lawaai. Ik slaap normaal gezien vast, maar kon er toch van wakker.
Wij waren met 4 koppels, leuk huis en netjes. Super ligging om te wandelen.
Mooi verblijf met ruime kamers dichtbij de zee.
Zeer rustig gelegen , enorm grote villa en zeer proper Zeer vriendelijke ontvangst en alles prima in orde
Fantastisch verblijf. Heel mooi huis met alles erop en eraan.
Niets te zeggen, alles was perfect, zeer aangename week doorgebracht. Aanbevelen.
Mooie en praktische vakantiewoning. Uitstekend gelegen, uit de drukte van zee en strand, met de fiets snel in Oostduinkerke, Koksijde, Veurne, De Panne en Nieuwpoort.
alles ruim aanwezig en proper
Villa korenhof is een topper, Heel vriendelijk ontvangst, rustge ligging, ruime woning, Communicatie met belvilla is slecht, Nog steeds wachtend op compensatie!!
Door overmacht wegens coronamaatregelingen, hebben wij onze vakantie voortijdig moet afbreken. Wij hebben jullie hierover een mail gestuurd, op 2 november, Betreffende de hieraan verbonden financiële vergoeding. Tot op heden hebben wij hierover geen reactie mogen ontvangen.
Tot hiertoe verloopt alles zoals het hoort ! Perfect,
Het boekingsproces liep heel vlot en correct,
Zeer mooi huis met mooi zicht, straalt meteen rust uit. Goede ontvangst. Handige keuken met alles wat je nodig hebt. grote living waar je met de grote groep gezellig kan vertoeven na een dagje uit. Goed gelegen.
zeer goede ontvangst ... comfortabel huis goed onderhouden en sapacieuse ideaal voor familie en vrienden
De aankomst verliep soepel, aangenaam en punctueel welkom Mooi en groot huis met voldoende toiletten en badkamers; zeer goed verwarmd; slechte omgeving omdat ver van alles te voet en waarvoor een of meer auto's nodig zijn
Fantastisch huis, enorm ruim en veel slaapkamers. Heel proper en uitstekende voorzieningen (grote oven, groot kookvuur, voldoende potten en pannen). Ook was er meer dan voldoende parkeerruimte voor een grote groep mensen, de omgeving was zeer rustig en een heel erg vriendelijke ontvangst. Een absolute aanrader!
Heel gezellige woning. Rustige omgeving. Op zondag een probleem met de verwarming dat heel snel opgelost werd! Geweldige service! Slaapkamers zijn niet zo goed geïsoleerd, dus niet ideaal voor mensen die makkelijk wakker worden.
Aankomst: een beetje zoeken GPS kon lokatie moeilijk vinden. Accommodatie: super goed. Veel ruimte, net en praktisch ingericht. Domein volledig afgesloten. Minpunt: tv viel constant uit. Omgeving: landelijk en zeer rustig, uitstekend om te wandelen de zee ligt wel op 5km.
Zeer vriendelijk onthaal. Mooie ruime villa. Zeer rustige omgeving.
Mooie accommodatie, ruim opgezet en van alle gemakken voorzien!! Ook een mooie omgeving met veel activiteiten in de omgeving om te doen!
Zeer goede ontvangst met voldoende uitleg over het huis . Zeer ruime vakantiewoning met alles erop en eraan . Heel netjes gepoetst en opgemaakte bedden bij aankomst . Perfect voor een familieweekendje . Aanrader !!
zie afzondelijke email met bijlage.
Mooie accommodatie,alles zeer proper en aankomst goed geregeld. Een aanrader!
Heel goed! Veel ruimte We hebben veel plezier gehad met de jonge stieren!
De aankomst verliep zeer vlot. Het huisje was wel wat zoeken, omdat het afgelegen lag. Het huis zelf is zeer ruim en alles wat je nodig hebt is aanwezig!
ontvangst was zeer kort, afscheid was wel goed maar we moesten er vervroegd uit18u30 ipv 20u. Mooie en rustige omgeving maar soms geurhinder van de stal ernaast (vermeldt dit in villa xl). Tevens was er een badkamer minder dan vermeld in villa XL.
Zeer goed ontvangen. Jammer dat er boven geen toilet is. Rustig en landelijk gelegen met als nadeel vermoedelijk heel veel vliegen in de zomer. Nu ook al, maar nog beperkt.
Goed gelegen om te gaan wandelen in het groen
Prachtig groot huis met meer dan voldoende ruimte. Ook vertier voor de kinderen in de speelkamer met tafeltennis, biljart en tafelvoetbal. Gezellige grote kamer, keuken en ruime slaapkamers. Rustig gelegen kom je hier helemaal tot rust.
Alles was in orde. Het huis is bijzonder groot en aangenaam. Twee kleine opmerkingen Er is geen buitenbel voor de ingang (iemand die niet werd weggenomen met een sleutel bleef buiten 20 minuten voordat een van de 9 mensen binnen was gebleven let op zijn aanwezigheid!) en er was maar één staart om biljart te spelen.
Met familie hebben we hier het eerste weekend van 2019 gelogeerd. Een onbezorgd weekendje weg is het zeker geworden doordat het huis alles had wat we ervan verwachtten zoals dit ook beschreven stond op de website. Een stevige wandeling naast het kanaal brengt je in 45 à 60 minuten in het centrum van Veurne . Naar het strand van Koksijde-bad deden we er dubbel zo lang over.
Superaccomodatie - perfecte ontvangst
Van bij aankomst sprak de locatie ons aan en voldeed volkomen aan onze verwachtingen. De accommodatie beantwoordde volledig aan het aantal personen (14). Rustige omgeving, ruraal, ideaal voor fietsers. Dicht bij zee en Veurne.
Heel fijn, warm en ruim huis met alle faciliteiten. We hebben een topweek gehad!
ZEER MOOIE CERZORGDE WONING, MOOIE OMGEVING WAAR VEEL UITSTAPEN MOGELIJK ZIJN
Prima huis. Erg leuk gehad, veel te doen in omgeving. Wel heel veel vliegen in en om het huis.
Zeer aangenaam verblijf gehad met een kleine bemerking een wc op de eerste etage was handig geweest.
Vriendelijke ontvangst. Perfecte accommodatie voor 14 personen. Voldoende plaats. Rustige omgeving. Ideaal met honden, tuin afgesloten.
mooie ligging, ruime vakantiewoning
Een geweldig groot huis met een fantastische ruimte om te biljarten en te poolen. De bedden waren goed en de slaapkamers ruim. De koeien in de achtertuin waren zo leuk!
Nog voor onze aankomst waren de eigenaren met vragen en ze waren altijd erg aardig en hoffelijk.Ter plaatse was het ongelooflijk nog mooier als op de foto's. Zeer idyllische locatie, naast de koeienweide en de kabbelende vijver. Alles is zeer goed omheind, dus peuters en honden kunnen in de patio lopen. In het huis is zoveel ruimte, dat ook 14 mensen niet op hoeven staan.De keuken is van alles voorzien.Houd er rekening mee dat de standaard Duitse beddegoed heeft .Het huis is alleen bereikbaar via een fietspad, was voor wennen aan het begin Algemene indruk Prima huis, leuk contact, altijd weer
Zeer goede communicatie met de huiseigenaar. Het huis gaf ons een thuisgevoel, veel ruimte, gezelligheid. Kortom onze bewoners hebben genoten van een super vakantie!
prima ontvangst,volledig volgens afspraak ,stipt op tijd, vriendelijk meiske ,proper huis, zoals beschreven in de omschrijving
Groot en mooi huis. Zeer goed gelegen. Gebrekbalk zoals weergegeven op foto en babyfoot ... Alles is schoon en ruim genoeg voor 14 personen en 2 baby's. Leuke bediening aan tafel. Fles wijn aangeboden. Enorme parkeergelegenheid. Douche, bad, kwaliteitsbedden. Kortom alles is goed.
Perfect ontvangen, binnen zeer ruime, voldoende ontspanningsgelegenheid
Zeer rustige omgeving. De eerste keer was het wel wat zoeken omdat de gps ons niet ver genoeg doorstuurde en we niet zagen dat er verder nog huizen waren. Het huis ligt namelijk aan een smal straatje naast de vaart. De accomodatie is zeer ruim. Heeft ook meer als voldoende sanitair en badkamers.
Hallo! Hier ben ik ... Ik neem de tijd om de volledige "onderzoek. More" een maand voorbij en we blijven zeer goede herinneringen aan ons verblijf in de zee. Zeer goed contact met mensen bij Belvilla. Belangrijk en het is leuk. Het huis was super mooi, ruim, schoon en heel geschikt is voor onze familie Poir. De hond was ook zeer verheugd. We moesten de auto naar de kust te bereiken nemen, maar was heel dicht bij Veurne, Nieuwpoort, Oostduinkerke ... het ons toeliet om verschillende resorts te bezoeken. Volledig ingerichte keuken voor het koken. Tranquility. Aangepast poit jeubes en tieners (ping pong, darts, biljart, grote kist met spelletjes voor de kleinste. Constructieve Notes weinig of geen tv-zenders in het Frans en vliegt terwijl we in de winter. Het stelde de vraag "was ?? bedankt voor de goede tijd doorgebracht met familie via Belvilla. goed einde verblijf "jaar en sorry voor de late antwoord Isabelle Blommaert
Vlot te bereiken vakantievilla, ruime parking en prima onderhouden. De sleutel werd stipt volgens afspraak bezorgd. Super huis! Ruim, goed gemeubileerd, keuken zeer goed uitgerust, toplocatie.
had wat opmerkingen maar die ging men oplossen en maken die mevrouw had aandacht voor wat ik te melden had
Ontvangst prima, volledige rondleiding! Zeer mooi uitzicht op de polders.
Zeer mooi landelijk huis, goed ingericht, terras, echter, naast een weiland met koeien Wat doet onze groep, maar minder verstoorde
Deze villa voldeed helaas niet aan onze prijs/kwaliteit verwachtingen. De villa is karig ingericht met zeer verouderde spullen en heeft veel defecten. Deze villa ligt naast een varkensfokkerij en wordt overheerst door een permanente stank en een plaag aan vliegen. Dat is waarschijnlijk waarom het restaurant concept niet gewerkt heeft. Bij binnenkomst waren de toiletten niet van wc papier en zeep voorzien. Basis schoonmaakspullen zijn niet aanwezig. Ook mist een grote prullenbak in de keuken. Uw vuilniszakken kunt u kwijt op vrijdag 10 min met de auto bij een ander huis. Dat betekent dat als u hier een week zit met een grote groep, u een aantal keer op en neer moet rijden. Het huis is niet netjes afgewerkt en kent veel gebreken. Overal hangen kabels en fittingen waar ooit iets heeft gezeten. Tuin is nauwelijks aangelegd en vrijwel onbruikbaar door de stank en de vliegen. Opsomming · Geen wc-papier en basis schoonmaakspullen bij aankomst, een basis zou fijn zijn voor de start van je vakantie. En zeker voor het geld dat je neerlegt. · Stank door varkensfokkerij naast de deur · Heel veel vliegen die ook steken · Kapotte / open fittingen · Kapotte (en vieze) afzuigkap · Kapotte hordeur · Kapotte flesopener · Oud en vervallen meubilair · Badkamers heel erg basic ingericht. · Vlekken op de muur en op het plafond · Geen vuilnis container/ ophaaldienst · Geen prullenbak in de keuken · Hele vieze placemats · Geen buitenstopcontact (voor als u elektrisch rijdt) · Zeer prijzig · Openhaard afgedicht en een handdoek in de schoorsteen gepropt Ons idee is dat de eigenaar zich met minimale inspanning het maximale uit deze boerderij wilt halen. Er zijn heel veel alternatieven in de buurt die voor minder geld betere service en meer comfort bieden
Heel mooi,ruim en net huis. Mooie omgeving, rustig naast het water en toch op wandelafstand van een leuk dorpje. Het enige nadeel was dat de wei met koeien wel vlak naast het terras gelegen is, wat wel wat geurhinder met zich meebracht. Rustig op het terras ontbijten zat er dus niet in.
Fantastisch huis. Groot genoeg voor onze groep van 11 personen. Omgeving is heel erg leuk. Veel te zien en vlak bij strand en zee.
Prachtige accommodatie, ruim, gezellig, voorzien van alle comfort. Interessante fietsbestemmingen in de nabije omgeving. Klein nadeel is de bereikbaarheid met de wagen langs een smal jaagpad. Anticiperend autorijden in geval van tegenliggers.
Prachtige villa, ruim, goed uitgerust (miss misschien een of twee toiletten met "vloer voor het gemak). We hadden een geweldige geweldige tijd in de goed ontworpen speelkamer" s fun. Een kleine daling van de "olie de deur scharnieren zou welkom zijn. We zouden blijven, want we hadden een heerlijk verblijf.
Prachtig huis met veel ruimte. De kinderen hebben genoten van de speelruimte. Complete keuken. Schoon. Prachtig gelegen tussen de koeien.
Aankomst was super. Mooie huis en zeer ruim en netjes. Was wel sprake van een bar die niet in het huis aanwezig was. Hebben een zeer leuke week gehad met super goed weer. Wel wat hinder van de koeien die vlakbij het huis staan en die s' nachts veel lawaai maakten. Voor de rest een absolute aanrader.
Goede ontvangst. Enkel waren de foto's niet meer up to date. Er was bijvoorbeeld geen bar meer.
Ruim huis, mooi ingericht Tip gedeeltelijk bedden (dubbel bed) is vereist voor grote quilts
zeer mooi huis. prachtige omgeving
De aankomst was zeer vriendelijk en goede rondleiding gekregen en de accomodatie was zeer goed alsook de omgeving
Uitstekend! Sleutel was er wel pas iets later dan voorzien waardoor we een tiental minuten moesten wachten voor we binnen konden, maar de eigenaars waren vlot telefonisch bereikbaar. Heel ruime villa, zeer goed uitgeruste en propere keuken. Goede Wi-Fi en veel parkeerplaats. De ontspanningsruimte met bar is een zeer groot pluspunt. Let wel op tijdens warme maanden er zitten heel wat vliegen aangezien er een koeienstal op het terrein staat. In het algemeen een absolute aanrader!
Alles is vlekkeloos verlopen, een mooie omgeving en de accommodatie was in orde.
Minpunten zijn geen toilet(ten) voor de slaapkamers op de bovenverdieping. Van de slaapkamer boven met ligbad is de instap in het bad vrij hoog. Bij gebrek aan een handgreep is het zeker voor oudere mensen niet evident uit het bad te komen. De verwarmingsketel boven is luidruchtig en dus 's nachts storend. De keukenkastdeur die de microgolfoven afschermt valt naar beneden. Eén van de deelnemers heeft zich bezeerd aan haar hand toen ze iets wou opwarmen. We hebben gebeld om wijnglazen te krijgen want om te aperitieven en wijn te drinken bij de maaltijd waren er onvoldoende glazen. Een aantal messen zijn wegens te bot niet meer bruikbaar.
Heel vriendelijk ontvangen.
Heel groot huis met heel wat mogelijkheden in een fijne en zeer rustige omgeving. Spijtig dat er op dat weekend heel wat in het huis mankeerde...(verlichting, verwarming, netheid,...)
Het Korenhof is een mooi huis in een mooie vlakke landelijke omgeving slechts 3 km van Veurne. Het was ruim genoeg voor onze groep van 10 personen. De beheerster was zeer vriendelijk en behulpzaam. Op de eerste etage zijn 3 slaapkamers, maar geen toiletten.
Mooi huis met genoeg plek voor iedereen. Vliegen is wel een last zijn er erg veel
We werden vriendelijk ontvangen. Het uitzicht is landelijk.
Het was een prachtige vakantie woning de kinderen hebben zig goed vermaakt rustige omgeving en alles wat ge nodig had was er dus dit is voor herhaling vatbaar
Huis is prima. Omgeving (uitzicht) is landelijk. De zit bij het huis mag wel wat meer aangekleed qua beplanting e.d. Is ongezellig. Ook stankoverlast van de nabij gelegen rioolzuiveringsinstallatie.
Vooral groot pluspunt zijn de sanitaire voorzieningen. Alleen voor vakanties in groepen (i. .Bes. B. Personen met een handicap), is het vooral belangrijk dat er voldoende toiletten en douches aanwezig zijn. Het is het huis Het Korenhof gerechtigheid in ieder geval. Op de bodem van het bad is vrij uitgeschakeld rolstoel gerecht.Zudem is de recreatieruimte met biljart en tafeltennis comfortabel ingericht. Er zijn twee cd-speler en een kleine muziek-systeem in woon- en recreatiegebied. Een TV met Duitse Sendern.Die kenmerken en het ontwerp van het huis zijn zeer gezellig en comfortabel gehouden. Op het grote terras is er een stabiele grote tafel / bijpassende stoelen en twee grills. De hospita was geïnteresseerd over onze welzijn en was erreichbar.Insgesamt telefoon met alle vragen die je ontmoet ons erg vriendelijk. Ook vanuit de landbouwers en andere personen de haben.Wir zelden gestopt in de onmiddellijke omgeving van het huis hadden onze privacy en konden we ongestoord in het huis en op het terras aufhalten.Einziger nadeel De door de omliggende boerderijen deels onaangename geuren, waaraan één is maar kregen nooit gebruikt. Extreem veel vliegen en door de voorkant van het huis entl
Zeer ruime woning met voldoende ruimte voor de kinderen. Helaas, middelen en z.T. komen al de badkamers / douche in de jaren en moest worden vervangen (problemen met de drainage, geur uit het riool). Hygiëne werd direct kritiek aan het begin van het verblijf, re-schoonmaak maakte deel uit van de verhuurder op dezelfde dag uitgevoerd. Wat is onaangenaam de situatie in de directe omgeving is de varkensstal, afhankelijk van de windrichting meer dan alleen buitenlucht.
Heerlijk ruim huis. Geweldige keuken en recreatieruimte. Heerlijke bedden. Wel erg veel vliegen, een hor/vitrage voor de ramen zou zeer welkom zijn. Verder hadden wij gedacht dat 'inclusief keukenlinnen' meer zou inhouden dan 2 dunne theedoeken. Zelf dus handdoeken voor keuken en diverse toiletten mee nemen. En zelf ook zeker toiletpapier mee brengen. De pooltafel is een mooie aanvulling, goede poolstokken horen daar ons inziens echt bij. Deze keu's waren beiden kapot. Verder een tophuis!
Mooie accommodatie, veel en goede natte ruimtes. Zeer gastvrij, schoon en een mooi uitzicht. Fijn dat de tuin omheind is voor kinderen en honden! Leuke uitstapjes te maken en op fietsafstand van het strand. We hebben van alles genoten, de villa, uitzicht, omgeving, strand, cultuur en elkaar! Een aanrader!
Het Korenhof is een voormalige brasserie. De meubels zijn gedateerd en hier en daar krakkemikkig. Erg veel vliegen en helaas geen horren. Een aantal éénpersoons dekbedden en een aantal tweepersoonsdekbedden. Maar omdat het zo'n gigantisch groot huis is, met o.a. een gang van zeker 30 meter lang, waar onze 2 kleinkinderen (van 2 jaar) heerlijk konden ballen en fietsen op hun loopfiets omdat de inrichting nagenoeg compleet is met wasmachine, frituurpan, 2 kinderbedjes (zonder dekbed/dekentjes), 2 kinderstoelen, afwasmachine en veel bestek en keukengerei, én het pand bovendien dicht bij het strand en Plopsaland is gelegen, hebben wij hier toch genoten. We zijn dan ook zeker van plan om hier nog eens met onze 3 gezinnen terug te keren.
We verbleven hier voor 4 nachten en had een geweldige tijd. Het huis is prachtig. Het was ideaal voor zo'n grote groep. 5 slaapkamers badkamers betekende dat iedereen had een eigen ruimte die nodig is met zo'n grote groep. Ik hield van de lounge diner waar we de meeste van onze tijd doorgebracht. De toevoeging van een speelzaal was geweldig weer de kinderen (volwassenen) om uit te breken. Zou het aanraden, vooral als je op zoek bent naar een plaats dicht bij de kust met een rustige omgeving.
Buiten de punten in de aanbevelingen was iedereen zeer tevreden van hun verblijf in de vakantiewoning.
Familieweekend met grootouders, broers, schoonzuster en kinderen
We hebben het echt naar onze zin gehad in het Korenhof. De accommodatie was top! Ook de ligging was prachtig, enkel wel moeilijk te vinden met gps. De recreatieruimte was een aangename meerwaarde, en ook de ruimte in de villa was een geweldig pluspunt! Voor herhaling vatbaar.
Wij waren met 12 personen 50 plussers en hebben er allemaal van goede herinneringen aan overgehouden.
Samen met de kids hebben we een heerlijke midweek gehad in de Korenhof. Van alle gemakken voorzien - ruim opgezet met voldoende badkamers en slaapkamers - gezellig met z'n alle aan tafel eten of competities houden met darten (neem wel darts mee) poolen of tafeltennissen. Voor de uitslapers - s'morgens staan de koeien gezellig te loeien. Maar dan kan je mooi vroeg heerlijk vers brood halen in Veurne bij de bakkerij (3km).
Gezellig huisje salon waar grote groep samen in past + grote tafel waar iedereen rond kan... Leuk extraatje pooltafel pingpongtafel
Enorm genoten van ons verblijf met onze kinderen en kleinkinderen.
Rustig gelegen met voldoende mogelijkheden in de buurt om activiteiten te doen, met de nabijheid voor Veurne voor de praktische zaken. De speelruimte is een extra troef. Enigste minpunt was de lawaaihinder van de verwarmingsketel in de naastgelegen slaapkamer.
Ruim huis, prima geschikt voor ons gezelschap van 11 personen. Gunstig gelegen voor strand en leuke stadjes als Veurne en Ieper.
mooie omgeving, vlakbij zee, Veurne, Ieper!
We vertellen niks nieuws als we zeggen dat je de boerenbuiten ruikt als je uitstapt aan het huis - nu was het nog regenachtig en koud en toch zat het er al vol vliegen . Breng vooral een rolletje wc papier mee want er is nergens een rolletje te bespeuren en dat is vervelend als je 2 uur in de auto hebt gezeten en dringend plasje moet doen.
gezellig met de familie,maar lawaai van de verwarmings ketel en stank in het ganse gebouw van koeien
de kinderen vonden het zo leuk dat we ze met moeite mee kregen voor een wandeling aan het strand, ze wilden vooral thuis blijven om te spelen! Vooral de ruimte, de recreatiezaal en het algemene comfort (ook in de keuken!) maakten dat zowel de volwassenen als de kinderen een super verlof hadden. zeker een aanrader!
Geweldig naar onze zin gehad. Precies wat we wilden.
Wij waren met drie gezinnen op vakantie, voor de kinderen is de woning een waar avontuur, een doolhof waar ze enorm veel speel mogelijkheden hebben. Buiten spelen, recreatieruimte, maar ook kampen bouwen,…. enig minpuntje de koeienstal met vooral buiten geurhinder.
tof huis en van alles voorzien.
Dit huis is ideaal voor een grote groep met kinderen.
Propere en ruime plaatsen , alsook een praktische keuken om er een culinair geslaagd weekend van te maken. Bij het minste probleem of vraag zijn we direct geholpen, zeer gewaardeerd!
Wij zijn een midweek in dit mooie huis geweest en hebben ons geen moment verveeld Dicht bij zee waar je heerlijk kunt uitwaaien en de honden kunt laten rennen En de kinderen hebben zich ook uitstekend vermaakt
KLEINE FLAT VOOR AUTO RUIK Het huis ligt vlakbij de Mexicaanse EN MET DE WIND OF WARMTE ER ONMOGELIJK om uit te gaan ..... DE MEER Het huis is perfect MOUCHESSINON
Leuke locatie voor de hele familie
Het was een zalig verblijf in villa Korenhof. Het onthaal was hartelijk met een mand fruit en streekbiertjes als verwelkoming. Het huis is heel goed in orde. De slaapkamers zijn heel ruim en de bedden liggen goed. Ook de aanwezigheid van een pooltafel en tafeltennis werd door de aanwezigen enorm gewaardeerd. Kortom, het was een fijn verblijf!
Een mooie vakantie week doorgebracht met vrienden (10 pers.) Zeer mooie gerenoveerde goed uitgeruste boerderij in een rustige omgeving, echt geweldig!
Dit grote en prettige huis, voorheen deels als brasserie gebruikt, ligt op korte afstand van de kust, met de auto ben je in een paar minuten aan het strand van Koksijde. Het huis ligt aan een smal weggetje dat vooral een druk fietspad is, even goed uitkijken dus. Er zitten veel slaapplaatsen in de woning en 5 toiletten, handig met een grote groep. De 2 losse slaapkamers achterin zijn gehorig, er zit alleen een houten vloertje tussen. De vroege slapers kunnen beter boven gaan liggen. Geluiden uit woonkamer hoor je achterin dan weer niet, bij de andere slaapkamers soms wel, bij de kamerindeling even over nadenken. Verder een heerlijk ruim huis met een nette keuken erin. Het grote terras heeft bijna de hele dag zon en er staat een prima barbecue. Het leuke stadje Veurne is vlakbij en je zit ook zo op de grotere wegen voor uitstapjes in de omgeving. Wij hebben een prima vakantie gehad hier!
Vier gezellige - zeer sportieve - vakantiedagen aan de Belgische Kust ... met redelijk goed weer, heel veel wind en een mooi huis. (Jammer dat de koeienstal zo dichtbij was.... je hoefde je wekker niet te zetten --- en ook jammer dat de 'machine kamer met verwarmingsketel' tussen twee slaapkamers zich bevond want dat was heel storend). Heel veel bad/douchekamers - zeer prettig ervaren - en keuken met alles erop en eraan. Een duinwandeling, een boulevard wandeling (met wind mee) van 5 km en de kust-tram terug, midget golf - en dan een tafeltennistoernooi voor iedereen in de prachtige recreatieruimte van het huis.
Geweldige midweek gehad, mede door dit mooie verblijf en de zeer vriendelijke ontvangst. Zeker aan te bevelen.
rustig gelegen langs jaagpad( wanneer je van Veurne komt, niet twijfelen jaagpad nemen) mooie locatie. zeer ruim.
Het was genieten van de rust en familiegebeuren, ontspanningsruimte was prachtig en werd veel gebruikt.
nietegenstaande slechte weersomstandigheden(felle wind en regen)hebben wij genoten van ons verblijf