Deens vakantiehuis Annik Wolpers 22-64732-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantie zoals in Denemarken aan de Oostzee in Kellenhusen - een geweldig vakantiehuis gebouwd door een "echte Deen".
Kenmerken
kachel
kookplaat
waterkoker
broodrooster
broodrooster
fornuis
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
toilet
douche
wastafel
verwarming
toilet
douche
wastafel
verwarming
, , , Internettoegang, Internettoegang, wasdroger, wasmachine, verwarming, tuin, Droogkamer, parkeren (betalend)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het gezellige en goed ingerichte Deense vakantiehuis van Annik Wolpers was de perfecte uitvalsbasis. We hebben genoten van de sauna en het prachtige uitzicht op de tuin. Ook de eetgelegenheden in de buurt waren verrukkelijk.
Ik ben dol op deze locatie! Dicht bij het strand en diverse geweldige eetgelegenheden. Het huis voelt als een tweede thuis en de gastheren zijn super aardig. Ik kom zeker terug.
Een gezellige oase! Het huis was goed onderhouden en we voelden ons er meteen thuis. De restaurants in de buurt waren geweldig, vooral Brückengrill voor een snelle hap. Het enige minpuntje was dat de tv wat lastig te bedienen was, maar we hebben het gered.
Ik was onder de indruk van de gastvrijheid die we kregen. De gastheren waren erg vriendelijk en behulpzaam. Het huis bood voldoende ruimte voor onze groep en was goed uitgerust. Het was wel wat lawaaierig vanwege de straat, maar over het algemeen een goede keuze.
Een heerlijk verblijf in het Deense vakantiehuis! De locatie vlakbij het strand van Kellenhusen was perfect voor ochtendwandelingen. Het huis was ruim en van alle gemakken voorzien, waardoor het voelde als een tweede thuis. We hebben vooral genoten van de sauna na een lange dag op het strand.
We hebben een heerlijke tijd gehad! De accommodatie was ruim en perfect voor onze groep. Het terras bood een prachtig uitzicht op de tuin en we genoten van onze avonden buiten. Het strand van Kellenhusen ligt op loopafstand, wat een groot pluspunt was!
Voor degenen die willen ontspannen in de eerste plaats een sauna als bonus! Jedyną rzeczą, którą mogę powiedzieć, om WiFi te gebruiken door niestabilne, ale szczerze mówiąc, głównie cieszyliśmy się czasem spędzony op zewnątrz, Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie polecam naar miejsce!
Deze plek heeft een echte sfeer, is supergezellig met een ontspannende tuin, perfect voor foto's. Het strand van Kellenhusen ligt op korte loopafstand en de sauna is absoluut een pluspunt, ik kan het van harte aanbevelen!
Ons verblijf in het Deense vakantiehuis van Annik Wolpers was geweldig! Het huis was ruim en prachtig ingericht en had een gezellige sfeer waardoor we ons er meteen thuis voelden. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor we gemakkelijk maaltijden konden bereiden. De nabijheid van het strand van Kellenhusen was een groot pluspunt.
We hebben een prettige ervaring gehad bij Annik Wolpers. De locatie is erg prettig, met gemakkelijke toegang tot nabijgelegen restaurants zoals Brückengrill en Taverne Bacchus, waar we van genoten. Het huis zelf is schoon en functioneel en biedt alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. Het was wel wat lawaaierig vanwege de straat, maar de ruime slaapkamers maakten dat goed. Al met al een prima keuze voor een vakantiehuis, vooral als je het Oostzeegebied wilt verkennen.
Over het algemeen een goede ervaring. De locatie was handig om de omgeving te verkennen en het huis was uitgerust met alle benodigdheden. Het voldeed aan onze behoeften, hoewel ik zou aanraden om een paar extra handdoeken mee te nemen. Ik zou overwegen om terug te keren.
Dom wakacyjny Annik Wolpers przekroczył nasze przeczył, Był czysty, przytulny en mały wszystko, czego potrzewałyśmy nasz rodzinny wypad, Ogród był bięknym miejscem na relaksem, een pobliskie restauracje oferowały pyszne opcje kulinarne, Gorąco polecam!
Zorg dat u een goede indruk maakt! Als u gebruik wilt maken van uw persoonlijke gegevens, kunt u gebruik maken van de Klosterseeschleuse, Wszystko, een potrzebowaliśmy, zoals met kuchni, een Wi-Fi-verbinding, en meer, wat een wrócimy!
We hadden over het algemeen een prettige ervaring. Het huis was functioneel en comfortabel, hoewel op sommige plekken wat gedateerd. Het was gunstig gelegen, dicht bij het strand, wat we waardeerden. Let wel op: parkeren kan tijdens piekuren wat druk zijn.
Fantastische locatie! Zaledwie krótki spacer do plaży en kilka opcji gastronomicznych w pobliżu, Sam dom był bardzo przestronny i miał wszystko, czego potrzebowaliśmy na komfortowy pobyt, Sauna była wspaniałym dodatkiem po naszych wypadach na plażę
Als je een paar dingen wilt doen, kun je het beste met jezelf omgaan, zoals okolica, rem hałasu, który psuje relaxes, wat je zoal kunt doen
Uroczy dom wakacyjny z wszystkim, co-polzne do relaksującego wypoczynku, Bliskość plaży Kellenhusen to ogromny atut
Gezellige plek met alles wat je nodig hebt, schoon en op korte loopafstand van het strand
Ruime sfeer, alles wat je nodig hebt, WiFi is solide bij streaming, van andere mensen tot relaksu, Tylko żałuję, ze kunnen met lepsza worden geconfronteerd, ale ik neem contact op met udany pobyt
Annik Wolpers is een prachtig vakantiehuis met een heerlijke Deense touch. De inrichting was charmant en de plek was erg schoon. De locatie is rustig maar toch dicht bij het strand van Kellenhusen, wat perfect was voor onze behoeften.