Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis Monte Argentario Zeezicht 12-91085-IT1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €1306 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

In de schilderachtige tuinen van Monte Argentario biedt dit uitnodigende vakantiehuis een adembenemend uitzicht op zee en een serene sfeer, perfect voor gezinnen en groepen. Ontspan op een van de twee terrassen of geniet van een barbecue in de gemeenschappelijke, omheinde tuin. De accommodatie beschikt over een carport en een verfrissende buitendouche om af te koelen na een dag verkennen. De lichte woon-/eetkamer nodigt gasten uit om comfortabel te ontspannen, terwijl de doordachte indeling momenten van samenzijn en ontspanning stimuleert.

Op slechts 500 meter van het strand biedt deze locatie exclusieve toegang tot de privébaaien van Le Cannelle en Le Scorpacciate, ideaal om te zwemmen, snorkelen of gewoon in alle rust van de zon te genieten. Vlakbij biedt Mar Morto een unieke natuurlijke zwembadervaring. Avonturiers kunnen paardrijden, tennissen en golfen in de directe omgeving. Met gemakkelijke toegang tot charmante kustplaatsjes en het uitgestrekte Toscaanse landschap belooft elke dag een nieuwe ontdekking.

Lokale culinaire hoogstandjes omvatten verse visgerechten en traditionele Toscaanse gerechten. Op korte rijafstand vindt u restaurants zoals Osteria del Mare en Ristorante La Vela, waar authentieke gerechten worden geserveerd in een maritieme sfeer. Voor een informeel diner kunt u terecht bij de nabijgelegen strandbars, waar verfrissende drankjes en lichte snacks verkrijgbaar zijn, perfect voor een ontspannen middag. Ervaar de rijke smaken van de regio terwijl u geniet van een prachtig uitzicht op de Tyrreense Zee.

Parterre
open keuken
fornuis (4 kookplaten)
oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2x 1-pers. slaapbank
TV (digital)
slaapkamer
stapelbed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet

bidet

wasmachine
2x terras
Algemeen
carport, douche (buiten), tuin (gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair, BBQ
Borgsom
€ 500
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Aanwezig
Linnengoed
Extra bedlinnen wissel € 10 p.p.
Schoonmaak
Tussentijdse schoonmaak € 15/uur
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ms Sabine Bobel
Verblijf van 4 juni 2016 tot 10 juni 2016
17 juni 2016

We hadden een heerlijk ontspannen week. Het huis is goed uitgerust en zeer stijlvol. Het uitzicht vanaf het terras is prachtig. Onze hond heeft er ook zeer goed. Een bulk-aankoop moet je eigenlijk in Porto Santo Stefano actief, dat wil zeggen vóór het opstarten naar het huis vanwege de manier waarop er op smalle bergachtige wegen leads.

Mr Christian Rothmann
Verblijf van 1 augustus 2015 tot 15 augustus 2015
19 augustus 2015

Het huis heeft een grote rustige goed met een prachtig uitzicht over de zee. Het is erg rustig je echt alleen maar hoort de natuur, omdat het zo rustig je nodig hebt voor alle auto (winkelen, strand, activiteiten, enz.).

Ms GM Bodengraven van
Verblijf van 4 juli 2015 tot 11 juli 2015
9 augustus 2015

Gezien de prijs hadden we er meer van verwacht. Prijs was waarschijnlijk gebaseerd op mooie ligging en toeristisch gebied.

Ms Annemarie Van der Rhee
Verblijf van 11 juli 2015 tot 25 juli 2015
28 juli 2015

Het huis en de ligging/uitzicht is geweldig. Alleen moet je vanuit Porto Santo Stefano nog een heel eind over een hele smalle bergweg rijden voordat je bij het huis bent. Wij zijn niet veel weggeweest, alleen voor het hoognodige zodat wij niet over de gevaarlijke weg hoefden

Ms Daria Knöll
Verblijf van 13 juni 2015 tot 22 juni 2015
11 juli 2015

Het huis is prachtig en mooi in een grote tuin met oude olijfbomen geïsoleerd in de heuvels. Zeer rustig met een prachtig uitzicht op de zee en het eiland Giglio. In de directe omgeving zijn er zwemmen. Als u wilt gaan eten, zwemmen op het strand, het eten van ijs of winkelen je bent altijd afhankelijk van de auto waarmee men de 10 km te reizen naar het pittoreske Porto Santo Stefano. Vanwege de wegomstandigheden deze reis duurt ongeveer 20 - 30 minuten. We genoten van het verblijf daar en na te denken over om weer te gaan.