Comfortabel modern vakantiehuis met riante tuin en sauna, gelegen in Somme-Leuze 74-7735-BE1
Beschrijving
Deze nieuwe woning ligt in Somme-Leuze. Op de begane grond bevindt zich de ruime woonkamer met een gezellige houtkachel. De eetkamer heeft tuindeuren naar het terras en gaat naar de open keuken. Tevens zijn er een slaapkamer en een badkamer met een sauna aanwezig. Op de 1e verdieping zijn 4 slaapkamers en 2 badkamers (1 met een douche en een wc, 1 met een bad). In totaal kunnen 11 personen hier verblijven.
Het openbare zwembad ligt op 2 km afstand, waar de kinderen zich uren kunnen vermaken. De omgeving leent zich verder perfect voor lange wandelingen en fietstochten. In de natuur kun je hier helemaal tot rust komen.
Het fijne terras met tuinmeubelen beschikt over een barbecue. De afgesloten tuin komt met een jeu-de-boulesbaan en een kleine vijver. Kortom: bij deze woning ga je een heerlijke vakantie tegemoet!
Dit huis is rolstoeltoegankelijk.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 250 terug 14 dagen na vertrek
- Eindschoonmaak
- € 120
- Huisdieren
- max. 1; € 7,50/nacht (huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
- Bedlinnen
- € 60,- (mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 24,- (mogelijkheid tot huren, € 4 p.p./verblijf)
- Keukenlinnen
- zelf meenemen
- Elektriciteit
- € 0,70/kwh
- Gas/Olie
- € 0,95/liter
- Wifi
- niet aanwezig
- Hout
- € 42,- (€ 6/nacht)
- Toeristenbelasting
- € 42,- (€ 1/persoon/nacht (indicatie))
- Kinderbed
- € 2,50/nacht
- Kinderstoel
- € 2,50/nacht
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Mooie omgeving, Huis was ruim voor het verblijf van 12 personen. Een aanrader
Zijn een midweek naar Zutendaal geweest, Een park uit de duizend, Vriendelijke ontvangst, nette villa, met alle comfort, kleinschalig park met gegarandeerde rust, Voor de kinderen alles erop en eraan: binnenzwembad met speeltjes, binnen- en buitenspeeltuin, erg verzorgd en onderhouden, Een echte aanrader!
Supermooi huis, heerlijk ruim, nette en goede voorzieningen. Mooie ligging
alles was ok zeker mooie accomedatie
Mooie omgeving, prachtig om te wandelen, het huis was in orde, enkel de vaatwas heeft zijn beste tijd gehad
Aankomst. Het nemen van de sleutels en het bezit van Good opvangplaatsen