bij het waterburcht Haus Marck 04-54594-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Modern vakantiehuis in een oud vakwerkhuis aan de waterburcht Haus Marck Tecklenburg
Kenmerken
kachel
kookplaat
waterkoker
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
vriezer
verwarming
Keukenmachine
eettafel
open haard
stereo-installatie
verwarming
2-pers. bed
toilet
wastafel
verwarming
2-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
toilet
douche
wastafel
wasmachine
toilet
ligbad
wastafel
bidet
, Internettoegang, Internettoegang, wasmachine, verwarming, parkeren (betalend)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 800 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We genoten van ons verblijf in Haus Marck, De kinderen hadden een geweldige tijd met het verkennen van de tuin, terwijl wij de rustige omgeving waardeerden, Het was een geweldige uitvalsbasis voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals de Draiflessen Collection
Het verblijf in het omringde kasteel Haus Marck was een heerlijke ervaring! De combinatie van moderne voorzieningen binnen de charme van een oud vakwerkhuis creëerde een unieke sfeer, Onze familie van zes vond de ruime indeling perfect, met vier aparte slaapkamers die ons in staat stelden om te ontspannen na een lange dag verkennen in het mooie Tecklenburg-gebied, Het uitzicht op de tuin was mooi, en we waardeerden de rustige omgeving, We genoten ook van het nabijgelegen Kurpark voor ontspannen wandelingen, Zeer aan te bevelen voor een vredige uitweg!
We hadden een heerlijk verblijf in kasteel Haus Marck, De plek is gewoon zo charmant en heeft veel ruimte voor onze familie, Het uitzicht op de tuin was een leuke toevoeging, perfect voor de ochtendkoffie, De WiFi was af en toe wat traag, maar hey, het is een kasteel! Dus, geen probleem, De gastheer was supervriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden, Zou het zeker aanbevelen!