Appartement in St. Margarethen nabij Katschberg 19-1855-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit vakantieappartement voor maximaal 8 personen bevindt zich op de begane grond van een vakantiehuis in Sankt Margarethen/Lungau in het Salzburgerland, het dalstadje van het skigebied Katschberg, en op slechts enkele minuten lopen van de pistes en skischool .
Het vakantieappartement beschikt over een gezellige woonkamer met slaapbank, een moderne volledig uitgeruste keuken, 3 slaapkamers, twee badkamers, een extra aparte douche, een buitenterras, een tuin en een skiopslag. Parkeren is mogelijk direct bij het vakantiehuis.
In Sankt Margarethen im Lungau ligt met name het skigebied Skischaukel Aineck-Katschberg met 70 kilometer piste en 16 liften.In totaal is er met de aangrenzende skigebieden Grosseck - Speiereck, de familiebelevenisberg Fanningberg en het skigebied Obertauern nog een In het hele gebied zijn 250 kilometer aan pistes beschikbaar.
Genesteld tussen de plaatselijke berg Aineck en het Grainwald, is St. Margarethen im Lungau in de zomer een ideaal startpunt voor tal van activiteiten in de Lungau van Salzburg. Er zijn ongeveer 60 bergmeren in de Salzburger Lungau, zoals de Prebersee of de Schlierersee, de golfclub Lungau/Katschberg ligt in de directe omgeving van het stadscentrum en voor zwemplezier kunt u genieten van het meertje in St. Margarethen, het openbare zwembad in St. Michael of het zwembad Badeinsel in Tamsweg.
Sankt Margarethen im Lungau ligt op ongeveer 30 minuten rijden van Millstätter See en 45 minuten van Weissensee. De provincie staat bekend om zijn kastelen, zijn folklore, het 370 km lange fietspad, het "Mur-fietspad" en zijn nationale parken.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
fornuis (4 kookplaten)
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. slaapbank
TV
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2x stapelbed
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
wastafel
ligbad
douche
2x wastafel
toilet
koffiezetapparaat, bad of douche, verwarming (elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parasol, kinderbed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Deze plek is een echte schat! Het uitzicht vanaf het terras is adembenemend en het buitenterrein was perfect voor onze kinderen om in te spelen. Het nabijgelegen kasteel Mauterndorf was ook een prachtige plek om te bezoeken.
Het appartement was mooi, maar zou wel wat vernieuwing kunnen gebruiken. Alles was functioneel en schoon, maar we waardeerden ook de snelle toegang tot nabijgelegen eetgelegenheden.
Het appartement was goed uitgerust en comfortabel. We hebben vooral genoten van de gezellige woonkamer en de spa-badkamer. Het is een geweldige uitvalsbasis om de nabijgelegen skigebieden te verkennen en we vonden de rustige omgeving geweldig.
We hebben hier een geweldige tijd gehad, de natuurlijke schoonheid rond Sankt Margarethen im Lungau is adembenemend en het appartement was de perfecte plek om te ontspannen na ons avontuur,
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in Vogue Apartment! De ruime indeling was perfect voor ons gezin en het terras met uitzicht op de tuin was een leuke toevoeging. De locatie was dicht bij de skiliften, waardoor we elke dag gemakkelijk konden skiën.
Een goede keuze voor onze skivakantie! De nabijheid van het skigebied Katschberg was een groot pluspunt, Het appartement zelf was gezellig en warm, wat een verademing was na een dag in de kou,
Indretningen var dejlig og hele stedet føltes meget indbydende, Det var en kort gåtur til ski lifterne, hvilket var perfekt til vores skiferie, Vi ville bestemt komme tilbage,
Onze familie hield van de ruimte van dit appartement, De tuin was een leuke bonus voor onze kinderen om van te genieten, De skikamer was ook erg handig na een lange dag op de piste,
Prima bevallen: loopafstand van de lift/piste. Leuk en vooral lekker rustig skigebied. Hele gezellige berghutten en zeer gastvrije mensen. Ook nog een laag verse sneeuw de 2e dag. Gunstige prijzen.
Het appartement is nieuw en modern ingericht. Ziet er echt schitterend uit. Handig ook 2 badkamers en 2 wc's . Keuken ook voorzien van alles wat je maar nodig hebt. I.v.m. de trap (3 tredes) voor de voordeur van het complex en de hoge drempel van de gang naar het appartement is het voor rolstoelers niet geschikt. Het terras wat er aan de voorkant is gemaakt ligt echt prachtig met mooi uitzicht over groene weides.