Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Fårvang-By Traum 89203-1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €508 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ferienhaus mit zwei Schlafzimmern und zusätzlichen Schlafplätzen auf dem Hems und im Annex. In der Gegend gibt es Angelmöglichkeiten, u. gratis Angelrecht an einem Teil des Flusses Gudenå. Teglgaardsparken bietet ein großes Gemeinschaftsareal mit u.a. Boule-Feld und durch Solarenergie erwärmten Außen-Pool (1.6. bis 1.9. geöffnet). Für Kinder gibt es ein Kinderbecken und einen großen Spielplatz.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
vriezer
woon/slaapkamer
TV
video
CD-speler
stereo-installatie
slaapkamer
2-pers. bed
kinderbed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
vide
2x 1-pers. vouwbed
Algemeen
Bijgebouw (9 m2), Poolhouse, verwarming (elektrisch), terras (30 m2), terras (overdekt, 20 m2), BBQ, zwembad
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 135 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 950, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Water
DKK 60/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 100/verblijf
Kinderstoel
DKK 100/verblijf
Wifi
Niet aanwezig
Algemene voorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Mr michelle oldenburg
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
21 augustus 2024

Mooi, fijn en leuk huisje / omgeving

Lea Thomsen
Verblijf van 30 maart 2024 tot 6 april 2024
9 april 2024

Leuk dat je kunt zien dat de eigenaar er zelf gebruik van maakt - je voelt je er meteen thuis, De houtkachel was goud waard, het waren helaas een paar koude dagen,

Van den Broeck
Verblijf van 26 december 2023 tot 2 januari 2024
5 januari 2024

Super ruim en schoon! Ik hield van de sfeer van de hele plek, Ook de opzet met de annex is een slimme zet voor grotere groepen, Zeker terugkomen voor een volgend verblijf!

Mouthaan
Verblijf van 8 december 2023 tot 16 december 2023
19 december 2023

Deze plek overtrof onze verwachtingen! De woonkamer was groot genoeg voor iedereen om comfortabel te verblijven, en we hadden alles wat we nodig hadden, Het buitenzwembad was een heerlijke manier om af te koelen tijdens de warme dagen,

H,G,G Kuiper
Verblijf van 9 september 2023 tot 23 september 2023
26 september 2023

Silkeborg is een mooiestad met veel om te doen

Heidi Laursen
Verblijf van 1 juli 2023 tot 8 juli 2023
11 juli 2023

Er was een prachtige tuin en prachtig tuinmeubilair, Mooi bijgebouw,

Jesper lee Jerkel
Verblijf van 9 juli 2022 tot 16 juli 2022
19 juli 2022

Een goede afstand van het zwembad, / dichtbij groen (fijn als je de hond bij je hebt), / Een beschutte plek, want er stonden hoge bomen

Susanne Nielsen
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 28 augustus 2021
31 augustus 2021

de locatie - de gezellige inrichting en de prachtige tuin

Claus Pedersen
Verblijf van 24 juli 2021 tot 31 juli 2021
3 augustus 2021

U moet er wel aan denken om tijdens uw verblijf vuilniszakken mee te nemen voor consumptie, Wij moesten 2 keer in de week zelf naar het recyclingcentrum rijden, De vuilnisbakken bij het huisje waren tot de rand vol toen wij aankwamen, Ze werden pas de dag ervoor geleegd r ons vertrek,

Annette Gubi
Verblijf van 10 juli 2021 tot 17 juli 2021
20 juli 2021

Heerlijk groot terras en buitenruimte met ruimte om te spelen, / Huis in goede staat

scheepers
Verblijf van 6 november 2020 tot 17 november 2020
20 november 2020

De locatie is een hele stemming - natuur overal en dichtbij coole plekken zoals Gudenaadalens Museum, Het verwarmde zwembad was ook een leven redder, Ik wou alleen dat de Wi-Fi sneller was, maar het was nog steeds een geweldige ontsnapping uit de stad,

Mr Wim Van De Zande
Verblijf van 15 juni 2019 tot 29 juni 2019
5 juli 2019

De aankomst was wat onduidelijk. De sleutelkluis werkt wel goed, daarin staan keurig alle enveloppen met naam en sleutel. Wij hadden linnenpakketten besteld en onder de sleutelkluis staat een bak met linnenpakketten erin. Wij nemen drie pakketten mee naar ons huisje. Daar aangekomen blijkt dat de linnenpakketten al in het huisje liggen. Dus maar weer terug gereden, +/- uurtje heen en terug, om de pakketten die wij hadden meegenomen weer terug te leggen in de box. Je zou niet willen dat andere vakantiegangers zonder linnengoed komen te zitten, toch? Zouden wij ook niet leuk gevonden hebben. Duidelijke communicatie over hoe en wat met de linnenpakketten is dus wel gewenst. Het is uiteindelijk wel vervelend om nog terug te moeten rijden nadat je al uren in de auto hebt gezeten en je eindelijk dacht om van je welverdiende pilsje te gaan genieten. Maar goed dat was dus opgelost. De accommodatie was leuk en goed verzorgd, alleen het schoonmaken had wel beter gekund. Dikke stofvlokken onder het bed getuigd niet van een schoon huisje, dat had beter gecontroleerd moeten worden, lijkt mij. Verder beschikte het huisje over diverse plaatsen waar je heerlijk buiten kon vertoeven. De omgeving daar is schitterend, rust, ruimte zijn wel de sleutelwoorden, daarvoor ga je naar Denemarken.

Thomas
Verblijf van 8 april 2017 tot 22 april 2017
24 april 2017

Het prachtige pand, zeer goede kwaliteit (moderne tv, Weber grill, tuinhuisje, terras, modern